Нового ректора ОНМедУ не пускають на роботу

Аймедов К.В. (1)

Співробітники Одеського медуніверситету не допускають в.о. ректора Костянтина Аймедова до виконання своїх обов’язків.

17 липня МОЗ України достроково розірвало контракт з ректором ОНМедУ Валерієм Запорожаном. У наказі йдеться, що Запорожана звільнили за «одноразове грубе порушення трудових обовʼязків» та «недопуск до проведення комісійної перевірки дотримання статуту та умов контракту».

До призначення нового ректора у встановленому законодавством порядку виконання обовʼязків ректора поклали на завідувача кафедри психології Костянтина Аймедова.

Наказ МОЗ

Втім, станом на 19 липня новий очільник вишу не може стати до виконання обов’язків – охорона та співробітники університету не допускають його до робочого місця.

«Такий розвиток подій підтверджує, що керівництво ОНМедУ не налаштовано на співпрацю та вчиняє дії, що свідчать про відвертий саботаж і невиконання наказів МОЗ України», – йдеться у повідомленні міністерства.

Представники МОЗ переконані, що блокування роботи в.о. ректора не лише унеможливлює проведення перевірки, а й шкодить роботі університету під час вступної кампанії.

Комісія, що перевіряє дотримання Валерієм Запорожаном статуту університету та умов контракту з МОЗ, досі перебуває в ОНМедУ. Втім, вона не отримала всі необхідні документи для проведення перевірки.

Нагадуємо, що в липні МОЗ призначило в Одеському медуніверситеті комісійну перевірку щодо дотримання ректором Валерієм Запорожаном статуту та умов контракту. Але Запорожан не допустив проведення перевірки. Такі дії ректора кваліфікували як «відвертий саботаж» і унеможливлення «роботи комісії».

Фото: apsyho.blogspot.com, dumskaya.net.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus