Новинки зі світу серіалів

amnesia

Серіали вже давно набули великої популярності, адже, спостерігаючи за розвитком сюжету, людина стає ніби частиною того, що відбувається на екрані. Знайомимо з новинками, які обіцяють бути не менш захопливими.

«Амнезія»

Похмурою атмосферою та сюжетом, сповненим інтриги, чимало уваги привернув серіал «Амнезія», в якому розповідається про справу одного з найкровожерливіших злочинців усього Бостона. Справу вела Емілі Бірн, але одного разу вона зникає і знаходиться тільки через шість років у покинутому будинку, коли всі близькі вже вважали її загиблою. 7 і 8 серії вже доступні для перегляду за посиланням https://www.ivi.ru/watch/amnesia.

run

Реклама

«Раневейс»

Любителів коміксів Marvel потішить новинка «Раневейс», що оповідає про підлітків, яких об’єднала одна таємниця. Вони дізналися, що їхні батьки належать до таємного товариства суперзлодіїв «Прайд». Діти втікають з дому і створюють свою команду супергероїв, щоб запобігти новим злочинам своїх батьків.

«Мер»

Ще одна цікава новинка серед серіалів – «Мер», у якому не дуже вдалий репер Кортні Роуз, щоб досягти популярності, вирішує балотуватися на пост мера і несподівано виграє вибори. Тепер йому потрібно буде зробити все можливе, щоб змінити своє місто на краще.

mer

«Чорна комедія»

У картині розповідається про багатого афроамериканця Андре Джонсона, який працює в рекламному агентстві й разом з дружиною виховує чотирьох дітей. Але, перебуваючи в оточенні білих людей, Андре переживає, що його діти почнуть забувати рідну культуру.

«Кевін (імовірно) врятує світ»

Серіал розповідає про невдаху Кевіна, який настільки зневірився, що майже зважується на самогубство. Поселившись у будинку своєї сестри, він починає спілкуватися з невидимим для інших ангелом, який допомагає Кевіну врятувати світ і самого себе.

«Надлюди»

Це ще одна довгоочікувана новинка, декотрі герої якої багатьом знайомі завдяки гучним картинам «Щит», «Фантастична четвірка» і «Вартові галактики». Сюжет розгортається в місті Аттілан, у притулку, з якого доводиться тікати королівській сім’ї. Винахідник Максимус вирішив знищити свого рідного брата Чорного Грома, який багато років провів в ув’язненні. Знайшовши притулок на сонячних Гаваях, найсильніші з надлюдей починають боротися не тільки за себе, але й за весь світ.

Фото: соцмережі.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus