Німецькомовні фільми за рівнями (A1-C1)

Вивчаємо мову за допомогою Netflix

Німецька мова посідає дев’яту сходинку за популярністю у світі, а також є найпоширенішою в Європейському союзі. Для того, щоб швидше і без особливих зусиль оволодіти нею на бажаному рівні, переглядай фільми з німецьким дубляжем. Це допоможе тобі вивчити слова й вирази в контексті, що значно ефективніше від нудного зазубрювання, а також розширить твій кругозір і покращить розуміння на слух.

Для рівня Anfänger (A1)

Urmel aus dem Eis / «Динозаврик Урмель»

Професор Габакук Тібатонґ знаходить біля берега острова Тітіву дивне яйце в льодовій брилі й разом зі своїм сином Тімом Тінтенклексом і пінгвіном Пінґом висиджують його. У результаті на світ з’являється міні-динозавр невідомого виду, на ім’я Урмель. Мультфільм сподобається цінувальникам/-цям «Льодовикового періоду».

Hänsel und Gretel / «Гензель і Ґретель»

Вічна класика в новій екранізації для фанатів казок братів Ґрімм. Знайомство зі світом дитячих фантазій та лісовою хащею, що манить своєю загадковістю.

Der kleine Eisbär / «Маленький полярний ведмедик»

Ларс – молодий полярний ведмедик, що відчуває замерзлий світ дещо гнітючим. Але потім він зустрічає приязного тюленя Роббі із чудовим почуттям гумору, і його думки змінюються, усе стає кращим. Милий мультфільм для початківців.

Keinohrhase und Zweiohrküken / «Безвухий заєць і двовухе курча»

А ти знаєш, що знаменитий актор, продюсер та режисер Тіль Швайґер ще й пише дитячі казки? Цей трохи філософський мультфільм створили за його книгою – приготуйся до простої розмови про становище «інших» у сучасному суспільстві.

Реклама

Для рівня Grundlagen (A2)

Das Boot / «Підводний човен»

Події відбуваються на німецькому підводному човні, що прямує до Атлантичного океану. Герої навіть не уявляють, що їх чекає. «Підводний човен» – один із шедеврів західнонімецького кінематографу 80-х років.

Ostwind / «Західний вітер»

Картина про дружбу між людиною і конем. Грандіозний успіх кінострічки сприяв виходу ще трьох фільмів. Книжковий варіант має цілих 5 частин, а тому можна сподіватися на продовження.

Frau Müller muss weg! / «Фрау Мюллер повинна піти!»

Боротьба обурених батьків проти вчителя та його системи викладання призводить до аналізу власних вчинків і бажань. Легка комедія для приємного вечірнього перегляду.

Das Tagebuch der Anne Frank / «Щоденник Анни Франк»

Кінозображення щоденника Анни Франк – єврейської дівчинки, яка стала символом Голокосту.

Для рівня Aufbau 1 (B1)

Keinohrhasen / «Красунчик»

Раптове фіаско знаменитого папараці Лудо обертається для нього тижнем виправних робіт у дитячому садочку. Виявляється, це не така проста робота, як здавалося на перший погляд. Хороша комедія для середнього рівня знань.

Das weiße Band / «Біла стрічка»

Актори говорять чітко та повільно, що допоможе тобі адаптуватися до сприйняття таємних подій, які відбуваються на заході Німеччини напередодні Першої світової війни. Фільм запам’ятається й однозначно збагатить твій словниковий запас.

Die verlorene Zeit / «Втрачений час»

Польща 1944 року, нацистський концтабір. Саме тут знайомляться головні герої – польський в’язень і молода єврейка. Обоє приречені на смерть, але обом вдається вижити. Фільм про важливі уроки минулого і краще майбутнє, що обов’язково настає.

Для рівня Aufbau 2 (B2)

Lola rennt / «Біжи, Лоло, біжи»

Вчися не лише правильної німецької вимови, а й навички приділяти увагу деталям, завдяки чому зможеш планувати й моделювати різні життєві діалоги. Цей динамічний трилер змусить і тебе бігти поруч із Лолою та ознайомить зі специфічною лексикою. Цікаво, що фільм починається зі слів Ганса Петша, чий голос упізнає кожен німець, який слухав у дитинстві казки з платівок.

Türkisch für Anfänger / «Турецька для початківців»

Переглядаючи стрічку, ти поринеш у пригодницьку подорож на віддалений острів і разом з головними героями вивчиш не лише цікаві фрази, а й методи виживання далеко від цивілізації. Чудова комедія для приємного вечора в компанії людей, що також вивчають німецьку.

Elser / «Ельзер (Підірвати Гітлера)»

Фільм про німця-антинациста, який вирішив самостійно боротися із системою: Ґеорґу Ельзеру не вистачило 13 хвилин, щоб змінити хід історії в далекому 1939 році і вбити Гітлера. Чудовий фільм для тих, хто цікавиться історією Другої світової війни.

Для рівня Fortgeschrittene 1 (C1)

Revanche / «Реванш»

Це кіно дає чітке уявлення щодо сучасного австрійського акценту німецької мови, і саме тому ним не варто нехтувати. Трилер із класичними елементами: пограбуванням, вбивством і розплатою.

Der Untergang / «Бункер»

Історичний фільм зображає останні дні Третього Рейху і базується на спогадах особистої секретарки Адольфа Гітлера – Траудль Юнґе. Кінокартина закінчується статистикою Другої світової війни та післявоєнною історією відомих особистостей – поплічників Гітлера. Ще одна цікава історична драма, яка варта уваги.

Das Leben der Anderen / «Життя інших»

Кіно про життя в Німецькій демократичній республіці одночасно наповнене декількома німецькими діалектами. Картина має велику популярність у Німеччині і є однією з улюблених у німців.

Der Baader Meinhof Komplex / «Комплекс Баадера – Майнгофа»

Обирай цей фільм, коли шукаєш щось для розширення свого сленгового словникового запасу. Як бонус, ще й дізнаєшся причини виникнення та історію діяльності Фракції Червоної армії в Західній Німеччині 70-х років.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus