Як це було: перший київський нічний забіг

nightrun

25 липня в Києві 1 500 прихильників спорту і пригод прийшли випробувати свої сили на першому міському нічному забізі Samsung Galaxy S6 Night Run. Редакція «Студвею» вирішила підтримати спортивну ініціативу. Незважаючи на рекордну спеку та напружений робочий день, ми не лише добігли до фінішу, а й задокументували, як це робили інші.

nightrun

nightrun

nightrun

Старт і фініш забігів на дистанції у 5 та 10 км були розташовані на Спортивній площі, біля ТЦ Gulliver. Організатори обрали нескладний, але дуже мальовничий маршрут: траса пролягала вздовж вулиці Саксаганскього, до вулиці Симона Петлюри, а потім назад по Жилянскій. Спортсменів забезпечили всім необхідним: водою, яку наливали волонтери, та вільною дорогою − нова поліція зупинила дорожній рух цими вулицями й не дозволяла перетинати їх навіть пішоходам.

nightrun

nightrun

nightrun

nightrun

nightrun

Музика, світло, спорт – це частина нічного свята. Під час забігу ритм зі сцени задавали резиденти KISS FM − DJ Arfeeva і DJ Mr.Sunny. До нічної пробіжки долучилися співачка Санта Дімополус, моделі Надія Шаповал та Елла Кандиба.

nightrun

nightrun

nightrun

Перемогу на дистанції 10 км серед чоловіків із показовим часом 33 хв 3 с здобув Вадим Рогозовський. Серед жінок кращою стала Олександра Азарова з результатом у 40 хв 58 с. У забізі на 5 км найшвидшими виявилися Станіслав Маслов (15 хв 52 с) та Олена Жушман (19 хв 35 с). Фіналісти отримали цінні подарунки, а інші учасники відчули задоволення від невеликої, але все ж перемоги над лінню і нудним життям.

nightrun

nightrun

nightrun

Після фінішу для всіх присутніх виступила українська співачка Alloise.

nightrun

Фото: Ніна Ліщук, Дмитро Гілітуха.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus