New York Times написав про нічне життя Києва

imgonline-com-ua-Resize-m8QAXKPfuJiy

Видання The New York Times опублікувало історію про Київ і техно-вечірки міста із записів журналістки та письменниці Рози Лістер

Роза жила у Кейптауні, в Південно-Африканській республіці. Правила постійно змінювалися й список країн, куди ще можна було дістатися безпосередньо з ПАР, ставав дедалі коротшим. Україна виявилася серед тих країн, куди ще можна було в’їхати.Україна була «одним з небагатьох місць», де приймали тих, хто їде з Південної Африки, тому Лістер приїхала до Києва та провела в місті два тижні.

Дівчина у Києві познайомилася з молодим французом. І вони разом проводили час на вечірках.

Вона розповідає, що очікувала побачити «жорстоке та сіре місто» й не могла уявити, «яким прекрасним воно виявиться».

Лістер відвідала техно-вечірки Києва, які проводили на «річковому острові, лісі, колишній фабриці та ще одній фабриці» та написала, що андеграунд-сцена Києва сформувала репутацію кандидата на посаду «нового Берліна».

«Не усім подобається таке порівняння – кажуть, що це дуже буквально і що це применшує своєрідність міста, але багато хто усе ж загалом погоджується з таким описом і визнає, що Київ це круто. Тут влаштовують багато вечірок у закинутих будинках, багато дискутують про нестерпно важке техно, яке грають на вечірках у Бориспільському аеропорті, і тут атмосфера гедонізму «без гальм», який став ще більше запаморочливим в умовах пандемії, що затягнулася», – ділиться Роза своїми враженнями.

Письменниця підкреслила, що в Києві відчувається свобода. «Це місто прихованих внутрішніх двориків, підземних переходів і барів, до яких ви потрапляєте помилково, і все це дає відчуття особистої власності над відкриттями, які кожен уже зробив», – додала журналістка.

Раніше ми писали: New York Times рекомендує прочитати книгу української письменниці у 2020-ому

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus