На Львівщині відкрили нову лабораторію для студентів

table

У Дублянах для студентів Львівського аграрного університету підприємці відкрили нову лабораторію. Її перевагами зможуть користуватися студенти факультету механіки та енергетики.

Серед нового обладнання будуть токарний та фрезерний верстати з числовим програмним управлінням, що можуть працювати з алюмінієм і сталлю. Поки студенти експериментують на дереві. Нова лабораторія сприятиме збільшенню кількості висококваліфікованих інженерів-конструкторів. Тепер студенти не лише виконуватимуть складні креслення, а й проектуватимуть машини за допомогою різних програм.

«На нових верстатах можна виготовляти різноманітні деталі для різних сфер. Чи це є технічна галузь, чи галузь для застосування в аграрній сфері, чи медицина, чи декор», – уточнив декан факультету механіки і енергетики Степан Ковалишин.

Створило лабораторію одне з підприємств, що потребує таких фахівців. Воно вже прийняло на роботу близько двох десятків випускників. Крім того, студентам придбали електронний мікроскоп, під яким можна буде оглянути виготовлену деталь і потужний комп’ютер.

Керівник підприємства Євгенія Онишко додала: «Лабораторія не завершена, ми будемо її розвивати. Хочемо сюди докупити ще мікрообладнання, яке дозволить молоді опанувати ази роботи на верстатах з числовим програмним управлінням, писати ці програми, працювати з кресленням».

Фото: unsplash.com

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus