Казкові Нідерланди: не кофішопами єдиними!

Поплавати каналами Амстердаму, посмакувати кекси з легалізованою марихуаною і насолодитись яскравими полями тюльпанів ─звучить дуже заманливо для студентів. А куди податись тому, хто хоче не просто відпочити в Голландії, а провести цей час з максимальною користю для свого майбутнього? Ми підготували для вас список найпопулярніших стипендій для навчання в цій казковій країні.

амстердам_ст1

AmsterdamTalentScholarship

Амстердамський університет прикладних наук пропонує щорічну стипендію розміром 3000 євро. Можна вивчати дизайн, комунікації, право, технології тощо. Важливою умовою є достатня кількість кредитів, отриманих під час попереднього навчання на бакалавраті.

Деталі: international.hva.nl

Реклама

HanzeScholarship

Стипендія від Університету прикладних наук в Гронінгені для студентів і бакалаврів, які успішно закінчили перший курс навчання в цьому ж університеті, – 3500 євро. Окрім класичних наук – міжнародний бізнес, менеджмент, міжнародна комунікація, можна також вивчати дещо екзотичніші – ігровий дизайн, міжнародну фізіотерапію, джаз тощо.

HUScholarships

Університет прикладних наук в Утрехті надає стипендії розміром 2000 євро та 3500 євро на навчання та проживання. Але більша частина витрат все ж залишається на плечах студентів. Стипендії надаються тим, хто бажає навчатись на програмах для бакалаврів.

Деталі: international.hu.nl/

утрехт_ст2

IRASFoundation

Стипендія, яка частково покриває витрати на навчання, переїзд та проживання. Максимальний розмір – 6500 євро на рік. На кошти може претендувати студент, який має ступінь бакалавра з біології, біомедицини або іншої природничої науки. Стипендії надає Університет в Утрехті.

Деталі: irasfoundation.nl

MaastrichtUniversityUCMScholarship

Університет в Маастрихті пропонує стипендію, яка покриває усі витрати, включно з оплатою за навчання, яка становить 10500 (!) євро. На неї можуть претендувати любителі гуманітарних наук.

Деталі: maastrichtuniversity.nl

Professor J.M. van Winter Stipend 2015

Університет Амстердаму допомагає розпочати своє наукове дослідження студентам, які вивчають історію їжі та напоїв або ж навчались на напрямках на кшталт ресторанного бізнесу. Розмір такої стипендії – 1000Є.

Деталі: bijzonderecollecties.uva.nl

амстердам_ст3

RadboudScholarshipProgramme

Стипендія доступна для тих, хто планує вступ на магістратуру за напрямами: філософія, хімія, фізика, астрономія, європейський закон, штучний інтелект тощо. Вона покриває близько 80% оплати за навчання. Серед важливих умов – ваша успішність під час навчання на бакалавраті та дві якісні рекомендації.

Деталі: ru.nl

RotterdamSchoolofManagement, ErasmusUniversity

Школа менеджменту в Роттердамі пропонує велику кількість стипендій для навчання студентів за наступними напрямами: фінанси та інвестиції, інноваційний менеджмент, маркетинг, стратегічний менеджмент та інші дотичні спеціальності. Результат тесту GMAT серйозно впливає на їх отримання.

Деталі: rsm.nl

SaxionTopTalentScholarship

Стипендія від Університету прикладних наук у Саксіоні надається на рік і покриває частину витрат на навчання. Претендувати на неї можуть вступники на бакалаврат або магістратуру. Середній бал повинен бути 75 або вище. Для тих, хто бажає продовжити навчання на довший термін, існують розширені стипендіальні програми.

Деталі: saxion.edu

амстердам4

TUDelftScholarships

Національний технічний університет у Дельфті надає велику кількість грантів на всі спеціальності. Більшість із них покривають усю вартість навчання і надають кошти на проживання. Багато уваги приділяють тим, хто вивчає природничі науки і захист довкілля.

Деталі: tudelft.nl

TUEindhovenTalentScholarshipsProgram

Стипендію пропонує один із найкращих технологічних університетів Голландії. Претендувати на неї можуть вступники на магістерську програму з інженерії, математики, комп’ютерних наук, медицини, природничих наук. Її розмір – 5000Є.

Деталі: www3.imperial.ac.uk

UniversityofGroningenTalentGrant – Religion & Culture

Стипендія для вступників на магістратуру Гронінгенського університету покриває половину вартості навчання за напрямами: теологія, релігієзнавство, культура. Важливу роль для її отримання відіграють академічна успішність і мотиваційний лист.

Деталі: rug.nl

UniversityofTwenteScholarship

Стипендія для тих, хто вступає на магістратуру Університету в Твенте. Розмір – від 6000 євро до 25000 євро. Важливими є мотиваційний лист і результат тесту IELTS/TOEFL. Можливість вивчати прикладні науки, інженерію, інформаційні технології тощо.

Деталі: utwente.nl

гаага1

WorldCitizenTalentScholarship

Стипендія в розмірі 5000 євро доступна для студентів, які хочуть навчатись у Гаазькому університеті на бакалаврській програмі. Однією із важливих умов отримання гранту є написання есе, в якому потрібно аргументувати, чому ви вважаєте себе талановитим жителем світу.

Деталі: thehagueuniversity.com

Не знайшли того, що б вас привабило? Серфіть простори інтернету – більше 50 подібних можливостей чекає на вас, і це тільки в Нідерландах.

Фото: fonvisin.ru, ancientcity.ru, newpix.ru.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus