Site icon STUDWay

Неймовірні фото: Джекі Чан здивував світ зміною вигляду на порозі своїх 70 років

Джекі Чан

Джекі Чан. Фото - focus.ua.

Вже у квітні відомому актору Джекі Чану виповниться 70 років. Більшість глядачів пам’ятають його молодим, тому зовнішні зміни актора неабияк здивували прихильників. Фотографія 69-річної кінозірки з сивим волоссям стала вірусною у мережі, викликаючи неймовірне здивування.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Фокус», зокрема, прихильники помітили, що раніше худорлявий актор набрав вагу і помітно постарів. Особливо вікові зміни помітні на його характерному чорному волоссі, яке тепер стало сивим. Для публічного заходу в Сичуані, Китай, Чан вибрав сорочку кремового кольору з чорним светром і штанами. Зовнішній вид актора став справжнім сюрпризом для прихильників, які звикли до його «вічномолодого» вигляду. Оскільки фотографія облетіла Інтернет, багато користувачів мережі зреагували на зовнішні зміни актора, висловлюючи своє захоплення та здивування його природним старінням. 

Джекі Чан. Фото – focus.ua.

Варто зазначити, що Джекі Чан, справжнє ім’я Чан Конг-сан, відомий своїми майстерними трюками та комедійним талантом у кіноіндустрії. Він розпочав свою кар’єру як актор-каскадер у Гонконзі та став відомим у всьому світі завдяки своїм виступам у багатьох популярних фільмах, серед яких «Поліцейська історія», «Драконий п’ятак», «Професіонал».

Нагадаємо, ми раніше розповідали, що житло Фредді Мерк’юрі виставили на продаж за рекордні 1,4 мільярда гривень: ексклюзивні деталі та фото

Exit mobile version