Site icon STUDWay

Неймовірна правда від Alyosha: участь у Євробаченні у 2010 році обійшлася їй майже у півмільйона доларів

Alyosha на Евровидении

Alyosha. Фото - hochu.ua.

Українська конкурсантка на Євробаченні 2010 розповіла, з якої причини більше не бажає повертатися на сцену цього міжнародного конкурсу.

За даними STUDway із посиланням на «Хочу!», Alyosha, яка відмовилася від творчого псевдоніма та розпочала виступати під своїм справжнім ім’ям Олена Тополя, поділилася досвідом участі у Євробаченні та розкрила грошові витрати щодо підготовки. Виконавиця зізналася, що на цю подію вона витратила значні кошти, що стало для неї серйозним викликом. Зірка зазначила, що не прагне в майбутньому брати участь у Євробаченні. Олена розповіла, що для участі у конкурсі їй довелося брати значну позику у великій компанії, проте частину боргу в майбутньому їй списали.

Конкурс відбувався в норвежській столиці. Українка виступила з композицією «Sweet People» та виборола 10 місце. Співачка зізналася, що цей досвід був для неї дуже цінним, проте матеріальні витрати виявилися значними, адже участь у конкурсі обійшлася їй майже у півмільйона доларів.

«Обійшлась ця поїздка в понад $400 тис., тому що це Норвегія, а під наш номер було створено дуже багато напрямків. На це все пішло багато коштів. Повернувшись з Євробачення мені подарували картину українського митця, яка здається, була видрукована на принтері»,

– поділилася Тополя.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про відверті зізнання Jerry Heil про Євробачення: «Ми не сподівались на перше місце»

Exit mobile version