НЕБО.Fest − фестиваль вуличного мистецтва

nebofest

20-21 червня на Арт-заводі Платформа в Києві кращі вуличні актори, музиканти, художники й інші креативні митці демонстрували українське вуличне мистецтво.

nebofest

nebofest

І я на небі…

Що таке справжнє мистецтво? Дорогі картини в золотих рамках, що спокійно висять у стерильних стінах галерей або маєтків? Чи, може, античні скульптури, які продаються на світових аукціонах за 6-значні суми? Сучасне українське мистецтво має бути емоційним і вільним, запевняють організатори.

nebofest

nebofest

nebofest

Атмосфера заходу сприяла гарному відпочинку, пошукам натхнення, творчості та щирим емоціям. У програмі фестивалю − виступи вуличних театрів і цирків, конкурси графіті, street art-перфоманси, музичні експерименти від вуличних музик, діджеїв і навіть оркестрів.

nebofest

nebofest

nebofest

У рамках Flower crossing гостям пропонували обмінюватися квітами. А творчі майстер-класи дозволили всім охочим зануритися у світ фотографії і театру. У виставковому павільйоні майстри працювали над створенням піщаних скульптур, картонних еко-інсталяцій та пано із шурупів і ниток.

nebofest

nebofest

nebofest

На території Арт-заводу діяли ігрові зони, Fashion маркет і фудкорт від Ulichnaya Eda. Ажіотаж серед дітей і дорослих викликали велоперегони, лялькові спектаклі й серфінг на водяному килимі.

nebofest

nebofest

Організатори хотіли створити платформу для розвитку творчого потенціалу у відвідувачів різного віку. Фестивальні дні пройшли під гаслом: «Чисте небо − світле майбутнє!»

nebofest

Фото: Ніна Ліщук.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Реклама

comments powered by Disqus