Небезпечний багаж: чому не можна розпаковувати валізу у спальні після відпустки

Розпаковка багажа

Туристів закликають не розкладати у спальні багаж після повернення з відпочинку, бо існує великий ризик привезти неочікуваних «гостей».

За даними STUDway із посиланням на «Mirror», після повернення з подорожі відпочиваючі прагнуть навести лад у домі та займаються розпакуванням валіз прямо на ліжку. Проте генеральний директор та експерт з матраців компанії MattressNextDay Мартін Сілі застерігає від цього, бо таким чином можна випадково привезти додому «небажаних безбілетних пасажирів», наприклад клопів.

«Повернувшись, розпаковуйте багаж не в спальні. Найкраще це робити на гладкій підлозі, адже килим може приховати клопів. Ретельно огляньте валізу з ліхтариком, перевіряючи шви та кишені»,

– рекомендує експерт.

Він вважає доцільним прочистити валізу пилососом, оскільки клопи можуть сховатися у багажі, перш ніж розлізтися по кімнаті. Сілі також звертає увагу на помилку відпочиваючих, що тільки приїхали до готелю.

«Ніколи не кладіть валізу на ліжко. Прибувши в готель, ви можете автоматично покласти її на ліжко без перевірки на наявність комах і розпочати розпаковуватися. Але роблячи таким чином, ви кладете свої речі прямо на місце, де часто зустрічаються постільні клопи та даєте їм безперешкодний шлях додому»,

– застерігає експерт.

Нагадаємо, ми раніше розповідали, як не зіпсувати відпочинок: 7 найпоширеніших туристичних помилок.

Ваш гід у світі розваг та відпочинку, завжди готова розкрити секрети відмінного відпочинку та запропонувати ексклюзивні розважальні ідеї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *