Як не змарнувати серпень і налаштуватися на вересень

Як провести серпень

Кінець літа може стати найпродуктивнішим періодом року. Розповідаємо, що для цього робити

На календарі – серпень, а в голові – думки про те, як би і його не втратити. Допомагаємо прибрати зайве з голови й підготуватися до продуктивної осені.

Відпочивай

Як не крути, серпень – остання можливість добряче відпочити під сонечком. Якщо шансів на море нуль, спробуй вибратися в гори, на музичний фестиваль чи хоча б на озеро з друзями. Не переводь увагу на смартфон: він ще встигне набриднути тобі восени.

Немає можливості поїхати з міста? Шукай варіанти поруч: пікніки, відкриті басейни, одноденні екскурсії тощо. Немає значення, де саме ти поставиш світ на паузу, адже навіть короткий відпочинок дозволяє провітрити голову й почуватися краще.

Реклама

Плануй

Літо, релакс і гроші – чудові речі, але все хороше має здатність закінчуватися. Попереду осінь, яка принесе з собою навчання чи роботу і постійну завантаженість.

А що чекає на тебе цього вересня? Підготовка до ЗНО? Вибір теми для курсової? Запис до автошколи? Перший місяць осені може стати початком важливого етапу у твоєму житті, тож склади плани на вересень і почни готуватись до нових звитяг уже зараз. Добірку мобільних додатків для планування читай тут.

Усі побиваються за змарнованим літом, але забувають, що воно часто тягне за собою і змарновану осінь. Щоб цього не сталося, приділи час плануванню – визнач важливі цілі та інструменти для їх досягнення. Якщо говорити про ЗНО, то подумай про предмети, які хочеш складати, обери зручні варіанти підготовки. Якщо про курсову, поміркуй, яка тема дослідження тобі цікава, поговори з потенційним науковим керівником (так-так, уже поговори).

Як не змарнувати літоЩе один непоганий варіант – пошукати цікаві заходи чи волонтерські програми на осінь. Ми опублікуємо добірки можливостей вересня трохи пізніше, а поки що можеш зазирнути до переліку пригод, доступних у серпні.

Зазирни в «Інстаграм»

Якщо бракує ідей, погортай стрічку в «Інстаграмі». Можливо, сторіз і пости друзів підкинуть тобі поживу для роздумів. Хтось із них може записатися на курси, про які ти давно думаєш, поїхати на стажування чи навчання за обміном, почати волонтерити й подорожувати стопом по наймальовничіших куточках світу.

Досить вагатися: слідкуй за друзями, які досягають своїх мрій, у режимі онлайн і надолужуй!

Спілкуйся

Зустрінься з друзями, на яких не вистачало часу. Поділіться планами на майбутнє, порадами, досвідом, емоціями, фільмами, книгами – просто проведіть час разом. Якщо відчуваєш, що вже «пора», зустрінься з одногрупниками й одногрупницями, сплануй зустріч колишніх однокласників.

Завдання таких розмов – умотивувати й надихнути одне одного, збагатитися, зробити щось незвичне. Ти ж знаєш, що коли ділишся ідеями, то їх стає удвічі більше?

Потурбуйся про роботу на осінь

Додатковий заробіток ніколи не буває зайвим. Особливо, якщо ти скупив(-ла) ледь не всі квитки для «літніх пташок» на різні форуми й конференції і запланував піти на курси копірайтингу. Можливостей і вакансій багато, головне – бажання й наполегливість. Ти з новими силами й наснагою можеш улаштуватися на круту посаду. От лише роботу обирай уважно, щоб не пошитися в дурні.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus