Не будь ватніком — пересядь на ровер

Сьогодні перед Україною багато викликів, але відповісти потрібно лише на головний: як краще і швидше рухатись до Європи?

Studwаy впевнений, що кращого способу, ніж на ровері, поки немає. У День Європи в Києві пройшов вело марафон.

Їздити на ровері — це вам не радіо слухати, — тут є своя філософія. Коли ти користуєшся двоколісним, ти по-перше не псуєш екологію, не створюєш заторів і взагалі стаєш білим і пухнастим, усміхненим, бо тобі більше ніхто і ніколи не наступить на ногу і не штурхне плечем.

Як каже Марічка зі Львова: «Якщо ти вже сів на ровер, ти більше ніколи не дозволиш собі їздити у душній маршрутці. Ти змінишся».

Велосипедна інфраструктура непогано розвивається у тому ж Львові — будується нове покриття для велосипедів. Для Києва це гостра проблема, адже шалений автомобільний трафік зменшує привабливість міста.

Тим паче, одне із найважливіших речей, які ми маємо розвивати в Україні це — комфорт у власному місті, аби великі міста були зручні не для автівок, а для пішоходів.

Саме тому європейці не один рік розвивають велосипедну інфраструктуру, всіляко заохочують мешканців пересідати на велосипеди.

Україна має прийняти європейське мислення з багатьох речей. Цьому сприяють щорічні Дні Європи, які якраз-таки знайомлять українців із європейським життям та формують нові погляди наших громадян.

Європейська партія України вирішила цього року на День Європи в Києві, здійснити велопробіг і показати, як чудово пересуватись ровером у місті.

«Ми хочемо показати, що готові переймати кращий досвід демократичних столиць Європи, де велосипедний транспорт є символом екологічності, безпеки та здорового способу життя їх мешканців і готові в’їхати у мерію не на дорогих автівках, а на велосипедах», — зазначають у партії.

У позитивний приклад наводяться прибалтійські країни, де велосипед — найзручніший і найдешевший вид транспорту. Крім того оренда муніципальних велосипедів приносить непогану копійчину у місцеві бюджети.

То ж давайте, ми не будемо ватніками, і долучимось до творення нового європейського простору в Україні. Пересідаймо на ровери!

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus