Названо фіналістів Open Data Challenge, що змагатимуться за ₴ 2 500 000

datachallenge2

20 фіналістів національного конкурсу стартапів на основі відкритих даних Open Data Challenge пройдуть 4-місячну «інкубацію» та позмагаються за призовий фонд у ₴ 2 500 000.

У півфіналі конкурсу Open Data Challenge, що проходив 12-13 травня, 30 команд працювали з наставниками над розробкою власних ідей стартапів. Журі обрало 20 найкращих проектів для участі у фіналі. Оцінювання відбувалося за такими критеріями: використання відкритих даних, інноваційність, антикорупційний і соціальний вплив, перспективи розвитку, сильна та натхненна команда.

У наступні 4 місяці обрані команди пройдуть інкубаційну програму від 1991 Open Data Incubator на базі 1991 Civic Tech Center. Вони працюватимуть над своїм продуктом з експертами, а також протестують його на цільовій аудиторії.
Переможці оголосять 13 вересня під час проведення Open Data Forum. Розробники найкращих проектів розділять між собою ₴ 2 500 000 на втілення свої ідей у життя.

Список проектів, що пройшли до фіналу, незабаром з’явиться на сайті Open Data Challenge.

Співзасновник 1991 Open Data Incubator Денис Гурський прокоментував результати конкурсу так: «Хоча у нас попереду ще багато роботи, такі темпи й рівень довіри надихають і дають впевненість, що в українських open data стартапів велике майбутнє».

Загалом у цьому році на конкурс було подано 190 заявок з 27 міст України. Більшість проектів стосувались сфер legaltech, агропромисловості, закупівель, екології, інфраструктури та digital health. Open Data Challenge проходить уже вдруге, його організовують USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» за сприяння Державного агентства з питань електронного урядування України та у партнерстві з Фондом Східна Європа та 1991 Open Data Incubator.

Нагадуємо, київські студенти представили чат-бот для Facebook – Friendly food.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus