Навчальний рік в Україні планують почати без дистанційки – Шкарлет

feliphe-schiarolli-hes6nUC1MVc-unsplash

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет каже, що восени школярі зможуть навчатися у звичайному режимі – без змішаних та дистанційних уроків.

За його словами, коронавірус в Україні вже не такий, яким був на початку. І хоча у світі розвиваються нові штами, Міністерство освіти і науки вважає, що на початку навчального року, коли ще тепло і немає супутніх сезонних захворювань, учні можуть навчатися у повноформатному режимі.

Потім, за словами Шкарлета, все залежатиме від епідемічної ситуації в кожному регіоні: при «зеленому» рівні епідемічної небезпеки школярі зможуть вчитися в очному форматі, дотримуючись правил безпеки.

При переході на наступні рівні школи та університети повинні мати не менше 80% повністю вакцинованого персоналу, щоб працювати повноцінно.

Шкарлет каже, що вакцинація у закладах освіти добровільна. Наразі в Україні вакциновано 35% вчителів, що є нижчим показником, ніж запланувало Міністерство охорони здоров’я.

У кожному регіоні рівень вакцинації дуже відрізняється: у Київській області вакциновано 90% вчителів, у Житомирській і Львівській – 55-60%, у Волинський – менше 10% освітян.

Шкарлет каже, що при будь-якому рівні епідемічної небезпеки освітній процес триватиме. Якщо заклад освіти не зможе працювати в очному форматі, адміністрація організує іншу форму навчання – змішану чи дистанційну.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів продовжить карантин після 31 серпня.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus