МОН планує розпочати навчальний рік 1 вересня

taylor-wilcox-4nKOEAQaTgA-unsplashНавчальний рік 2020/21 розпочнеться 1 вересня, а формат роботи шкіл залежатиме від епідеміологічної ситуації.

Про це розповіла в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Мандзій запевняє, що з 1 вересня школярів не планують переводити на обов’язкову дистанційну форму навчання, але остаточне рішення приймуть у серпні, зважаючи на епідеміологічну ситуацію.

«Живого спілкування ніхто не скасовував. В тому й суть школи», – каже міністерка.

За її словами, МОН готується до нового навчального року. Зокрема, спільно з головним санітарним лікарем – Віктором Ляшком – Міністерство освіти розробляє вимоги для роботи шкіл в умовах пандемії – щодо правил дезінфекції, підготовки приміщень, перебування учнів у школі.

«Я впевнена, що новий навчальний рік для учнів шкіл розпочнеться з 1 вересня. Для студентів першого курсу з 17 вересня», – запевняє міністерка.

Також Мандзій заявила, що Міністерство освіти оновлює законодавство, щоб навчальним закладам було зрозуміло, як працювати під час карантину та пандемії.

Це, зокрема, стосується використання технологій дистанційного навчання.

«Зараз ми працюємо над тим, щоб дистанційна освіта відповідала реальним потребам і можливостям учнів та педагогів», – каже Мандзій.

Нагадаємо, МОН запрошує обговорити майбутнє дистанційного навчання.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus