Навчальні подкасти

подкаст

Якщо ви проводите багато часу в дорозі, займаєтеся спортом або зайняті ще чимось, що не вимагає глибокого аналізу дій, ­– увімкніть навчальний подкаст та отримайте більше знань. «Студвей» підготував добірку тематичних подкастів, що допоможуть у навчанні.

Подкасти – своєрідні теле- й радіопередачі, викладені у вільний доступ у мережі. Кожен охочий може скачувати цікаві для себе записи та слухати їх, водночас підгодовуючи мозок корисною інформацією.

Як і де слухати?

Зазвичай подкасти розміщують на офіційних сайтах авторів. Аудіоподкасти знайдете на веб-порталах улюблених артистів, лейблів і радіостанцій. Відеоподкасти – на сайтах телевізійних компаній та офіційних сторінках відеопроектів.

Для зручності ви можете завантажити одну із програмок (Overcast, PodWrangler, Podcast Addict, DoublePod та ін.) для прослуховування подкастів на ваш смартфон. До речі, для прослуховування записів у дорозі вам не обов’язково мати швидкий доступ до інтернету. Усі файли можна скачувати у фоновому режимі, прослуховувати чи переглядати будь-коли. Окрім того, в Україні скоро з’явиться швидкісний 3G Інтернет, тому і скачувати не буде необхідності.

подкаст

Реклама

Подкасти для вивчення мов

Уроки англійської мови від ВВС – постійно оновлювана добірка для вивчення англійської від української служби BBC.

Італійська для побуту – подкаст-стрічка для вивчення італійської. Аудіо розраховані на середній рівень освоєння мови.

Німецька: від основ до азів – широкий вибір навчальних подкастів для вивчення німецької від «Німецької хвилі».

Французька в дії – цікава добірка відеоподкастів від Йельского університету. Париж, молода француженка й американський студент гуляють містом і розмовляють. Навчання ґрунтується на основі їхнього спілкування.

Іспанська – лише 15 хвилин щодня і за 1-2 місяці ви освоєте початковий рівень іспанської.

Кілька хвилин на іноземну – серія коротких подкастів англійською мовою, розроблених компанією Радіо Lingua Network спеціально для тих, хто вивчає іноземні мови з нуля. Курс передбачає лише 10 коротких випусків, тому навчання досить інтенсивне.

Мовакаст – цікавий подкаст про те, як правильно говорити українською.

Історичні подкасти

The History Chicks – свіжий погляд на історію, видатних персонажів із минулого й сьогодення. Подкаст англомовний.

A History of the World in 100 Objects – англомовний подкаст від British News Company з вивчення всесвітньої історії.

Подкасти для митців

The ARTS Roundtablе  – серія подкастів для тих, хто цікавиться усіма видами мистецтва: від співів до театру. Подкаст англомовний.

Кінознавці – подкасти про теорію та практику кіно, режисуру, акторство й літературу.

Літературний подкаст – навчальні записи «Кабінетних зустрічей» із музикантами та інформаційні випуски про джазових виконавців.

подкаст

Технології

Радіо-Т – навчальний подкаст про технології. Розповідають про методи вирішення проблемних питань та світові тенденції у сфері ІТ.

IT-думки – подкаст, який веде співробітник компанії «Яндекс» Сергій Петренко. Він проводить аналіз подій на ІТ-ринку й розповідає про HD-телебачення. Якщо вам цікаво дізнатися більше про світову ІТ-арену з акцентом на веб та пошуково-рекламні технології, слухайте уважно.

ІТ у нашому селі – український подкаст про ІТ-індустрію в Україні та світі. Розповідають про новинки, проводять дискусії та запрошують цікавих гостей.

«ПраБаченняІнтернет» – подкаст-проект про захист прав користувачів мережі Інтернет.

Подкасти, що пояснюють світ

Astronomy Cast – подкаст-стрічка для тих, хто цікавиться астрономією та хоче дізнатися більше про космос. Подкаст англомовний.

Хроніки національної географії – подкаст заступника головного редактора NatGeoUkraine Дмитра Губенка. Розповідають цікаві факти про світ людини і природи.

NOVA – англомовний подкаст-прогноз про майбутнє людства через призму науки й інженерії.

Practical Money Skills – усе про фінансову грамотність у побуті, сім’ї та на роботі – від податків до сімейного бюджету. Подкаст англомовний.

Фото: stock-up.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus