Адміністрація НАУ намагається анулювати результати виборів Голови Студентської ради

nau

Проректорка НАУ Оксана Вовк, провела 21 березня зібрання деканів факультетів та директорів інститутів, на якому оголосила збір підписів студентів для оголошення Конференції студентів університету.

Перед початком засідання один із факультетів вже мав на руках підписи студентів у розмірі 10% від загальної кількості. Студентські ради на факультетах отримали розпорядження від адміністрації про те, що мають зібрати ці підписи.

Студенти вважають, що таким чином адміністрація намагається анулювати результати виборів, розпустити ЦВК і позбавити Студентську раду незалежності.

Раніше, 19 березня, відбулися вибори Голови Студентської ради НАУ. Невідомий повідомив про мінування актової зали, де розташовувалася дільниця.

На місце події прибула поліція, вибухотехнічна служба та швидка допомога. Вибухотехніки евакуювали лише актову залу, проте інші частини корпусу не чіпали. Водночас на місці залишалася адміністрація НАУ, а інші охочі зайти до корпусу не могли.

О десятій годині того ж дня ДВК і ЦВК оголосили про перемогу Євгенія Лохтіна на посаду Голови Студентської ради університету. Наглядачі не зареєстрували жодних суттєвих порушень.

19 лютого відбулася Конференція студентів університету, на якій ухвалили нововведення. Студент, який працевлаштований у виші не може бути допущенний до виборчого процесу як кандидат на посаду Голови Студентської ради університету чи Студмістечка.

27 лютого ЦВК студентів розпочали виборчий процес. Загалом було зареєстровано п’ять кандидатів на посаду Голови університету, але до виборчого процесу було допущено двох. Інші не змогли надати докази того, що вони не працевлаштовані в університеті.

Нагадаємо, у лютому 2019 року екс-ректорка Катерина Амосова з прихильниками штурмувала медичний університет Богомольця.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus