Корисні та веселі настільні ігри

гра

Перетворитися на казкового героя, вибороти справжній тотем, збудувати середньовічне місто та пригадати весь словниковий запас – неординарні вміння, які ви можете потренувати в настільних іграх. «Студвей» підготував підбірку незвичних ігор для компанії.

Family pizza

Настільна тренінгова гра Family pizza – більше, ніж просто розвага. Це хороший спосіб глибше пізнати свою половинку. Гра розроблена закордонними психологами для закоханих. Ви в команді змагатиметеся з іншими парами. Вам доведеться навчитися розуміти свою половинку з півслова, адже у грі випадають різні завдання – «поясни», «покажи» і так далі. Під час гри ви будете багато веселитися та краще пізнавати один одного. Мета гри – поступово «з’їсти» інгредієнти піци і дійти до своєї половинки.

Час гри: від 2 год.

Кількість гравців: від 2 до 5 пар.

Реклама

Ticket to Ride: Europe

Азартна гра для любителів складних шляхів. Мета проста – побудувати якомога довшу залізничну дорогу на карті сучасної Європи. Гравці збирають карти різних типів вагонів і прокладають залізничні колії. Чим довший маршрут, тим більше очок ви отримаєте. Ви також витягуєте картки з додатковими завданнями (скажімо, треба прокласти маршрут від Софії до Відня). Ситуація ускладнюється, коли хтось із суперників перекриває вам шлях.

Час гри: від 1 год.

Кількість гравців: від 2 до 5.

«Манчкін»

Ця настільна гра сприяла створенню офіційної питної води для манчкінів, численних манчкінських футболок і аксесуарів. Фанати «Манчкіна» є у всьому світі, а гра навіть отримала професійний український переклад.

«Манчкін» пародіює рольові карткові ігри. Головна мета − поступово досягти 10 рівня, головної характеристики персонажа у грі. Тут присутня активна взаємодія гравців і навіть чорний гумор. Девіз − «Вали потвор, хапай скарби, ошукай друзів». Саме це і доведеться в цікавий спосіб робити під час гри.

Час гри: від 1 год.

Кількість гравців: до 6 чоловік.

Scrabble

Одна з найпопулярніших настільних ігор у слова. Під час гри учасники намагаються з обраних букв скласти якомога більше слів. В Україні проходять численні чемпіонати зі Scrabble, тому поступово проста настільна гра переросла в доказ власної ерудованості.

Час гри: від 1 год.

Кількість учасників: від 2 до 4.

гра

Jungle speed

Весела гра для активної та веселої компанії. Правила прості: гравці по черзі відкривають свої карти з дуже схожими фігурами, а потім при певних умовах мають першими схопити тотем, що стоїть у центрі столу. Тут необхідна уважність і швидка реакція.

Час гри: від 15 до 30 хв.

Кількість гравців: від 5 і більше.

Alias

Хочете повправлятися у тлумаченні слова, не називаючи його? Настільна гра Alias – гарна можливість зробити це весело та з азартом. Під час гри слід пояснити іншими словами певний термін, предмет або назву популярного серіалу. На пояснення виділений конкретний час. Чим більше слів зможе відгадати команда, тим більше балів вона отримає. У грі є 400 карток, на яких 3 200 слів і словосполучень для розгадування.

Час гри: від 1 год.

Кількість гравців − необмежена.

«Цитаделі»

Захоплююча настільна гра-стратегія, де вам доведеться збудувати власне середньовічне місто. Вам слід добряче потрудитися, аби ваше творіння стало успішним. Під час гри буде багато непередбачуваних моментів: у певний період ви зможете все втратити чи, навпаки, отримати у рази більше, ніж маєте.

Час гри: від 2 год.

Кількість гравців: від 2 до 8 осіб.

Speech

Настільна гра для людей, які обожнюють вигадувати цікаві історії, розмовляти годинами, жартувати і змагатися. У грі кожен з учасників намагається вибороти титул кращого балакуна. У словесних змаганнях вашими союзниками стануть уява, акторська майстерність і вміння закрутити інтригу. Speech існує у кількох варіаціях: учасники можуть розповідати історію за випадковими картками і змагатися, хто зробив це більш цікаво й кумедно. Ще один варіант − коли хтось ставить запитання за випадковими картками, а інший відповідає на них за допомогою своїх карток. У цій грі справа не в перемозі, а у веселощах.

Час гри: від 1 год.

Кількість гравців: до 10.

Фото: stock-up.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus