Гайд: Як насолодитись осінньою депресією

осіння депресія

Що робити, аби добряче поплакати

Осінь чи не єдина пора, яка завжди приходить за розкладом. Занадто пунктуальна, чи не так?


Якщо твій вересень почався з розбитого серця, життєвих невдач або найгіршого у світі викладача, ми спробуємо цьому зарадити.

Тут не буде порад, які покращать твій настрій: міцні горішки насолоджуються осінньою депресією з останніх сил. Тримай список речей, які допоможуть виплакати море сліз і пережити сезон холодних дощів.

Переглянь сумний фільм

«Хатіко: Вірний друг» / Hachiko: A Dog’s Story (2009)

Не кажи, що ніколи над ним не плакав(-ла)! Тужливий собака став символом вірності для глядачів з Японії та всього світу. Фільм з’явився дев’ять років тому: саме стільки Хатіко чекав свого померлого хазяїна на залізничній станції.

Тепер Хатіко чекає на твій перегляд.

«Один день» / One Day (2011)

Декстер та Емма знайомляться на випускному, напиваються і добре проводять час, а потім вирішують залишитись друзями. Дружба триває багато років, герої переживають піднесення й падіння і розбираються у своїх почуттях.

«Могила світлячків» / 火垂るの墓 Hotaru no haka (1988)

Це історія дитинства під час війни. Двоє дітей залишаються самі після бомбардування: їхня матір загинула. Малим не вистачає їжі й даху над головою, але старший брат захистить свою маленьку сестричку від усього.

«Поводир» (2014)

Історія загадкового зникнення кобзарів з українських міст. Свідком тих подій став маленький хлопчик, який розповідає глядачам деталі того, що сталось.

Реклама

Онови свій плейлист

Vivienne Mort, «Досвід»

Даніела Заюшкіна, як завжди, зачаровує. Пісні з нового альбому здатні зворушити навіть найхолодніші серця. «Від такої краси буває радість, буває печаль».

Валентин Стрыкало, «Наше лето»

Пісня для тих, хто сумує за літнім романом, який закінчився разом з теплими вечорами.

ЛСП, «Тело»

Присвячується всім тим, у кого крутить коліна на дощ і від цього хочеться просто стати «лучиком света – и сиять».

Плач Єремії, «Вона»

Згідно з даними дослідження британських учених, саме під час виконання цієї пісні найчастіше закінчується дешеве вино, від якого ніхто не п’яніє. Вмикай і згадуй свою першу любов, адже саме після неї ця пісня набула сенсу.

books

Читай і журися

Стівен Кінґ, «Зелена миля» / Stephen King, The Green Mile

Одного разу в американській в’язниці з’явився незвичний в’язень. Джон Коффі змусить вас повірити в диво, але заразом зневіритись у суспільстві.

Сюзанна Коллінз, «Голодні ігри» / Suzanne Collins, The Hunger Games


Протягом усієї трилогії головна героїня Катнісс Евердін бореться за виживання цілої купи народу. Водночас вона мусить подолати жорстокі суспільні порядки і стає символом революції.

Г’юберт Селбі Молодший, «Реквієм по мрії» / Hubert Selby, Jr., Requiem for a Dream

Автор книги зовсім не переймається граматикою і пунктуацією, тому спочатку читається вона важко. У центрі сюжету – домогосподарка Сара Ґолдфарб, її син Гаррі, його подруга Меріон і друг Тайрон. Усі вони залежні від своїх мрій і, на жаль, не тільки від них.

girlБез сліз в очах не буває веселки в серці, тож після терапевтичної сесії з сумною музикою і тривалим переглядом драм слід витерти очі й бігти веселитися, щоб осінь, бува, не подумала, начебто вона є найгіршою порою року.

Нехай твій настрій не залежить від погоди за вікном: до літа залишилося зо-о-о-овсім не багато!

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus