Site icon STUDWay

Наречена Роналду викликала фурор на тижні моди в Парижі у сукні, зшитій з футболки Кріштіану: фото

Наречена Кріштіану Роналду

Джорджина Родрігес. Фото - marca.com.

Іспанська модель та блогерка Джорджина Родрігес, яка є нареченою футболіста «Аль-Насра» та збірної Португалії Кріштіану Роналду, продовжує дивувати світ своїми незвичайними образами. На цей раз вона вразила глядачів тижня моди в Парижі унікальною сукнею, створеною з футболки з номером 7 Роналду. Сукня стала частиною колекції Vetements.

За інформацією від «STUDway» з посиланням на «Marca», Джорджина на подіумі з’явилась в унікальному вбранні, яке було створено з футболки КріРо. Її сукня вражала всіх – це червона футболка з номером 7 Кріштіану Роналду перетворилася на елегантну довгу сукню. Це була одна з форм, яку футболіст використовував у «Манчестер Юнайтед», але без емблем клубу. На спині сукні видно автограф КріРо з романтичним підписом: «Для кохання всього мого життя».

Варто зауважити, що Джорджина переїхала до Саудівської Аравії разом із Роналду та їх дітьми. У цій країні вона стикається з обмеженнями щодо свого стилю одягу через суворі закони, що забороняють виходити на публіку у мініспідницях, шортах, топах та інших відвертих речах. Незважаючи на це, влада Саудівської Аравії вибрала політику терпимості щодо особистого життя Роналду та Родрігес, дозволяючи їм продовжувати свої відносини поза шлюбом.

Exit mobile version