Нам треба поговорити: де в Києві практикувати англійську

friends

Онлайн-освіта прекрасна своєю зручністю, але у вивченні іноземних мов на онлайн-курсах є недолік: нема з ким поговорити. Спілкування зводиться хіба що до листування в чаті. Ми зібрали для тебе десяток розмовних клубів, у яких можна зарадити цьому, активно практикуючи англійську.

Безкоштовні розмовні клуби

Американський дім

Осередок Америки в Києві запрошує в гості. Говорити англійською приходь щосереди на 19:00, а також відвідуй культурні заходи Американського дому і бери участь у чат-сесіях – коротких обговореннях на тему побаченого чи представленого.
На вході перевірятимуть твій паспорт або учнівський квиток (якщо тобі 14-15 років). До безпеки тут ставляться дуже уважно, тож не забудь документ.

Про всі заходи і розклад читай на сайті.

«Green Forest»

Неділя, простір «Циферблат», початок – о 12:00, модерує зустріч український викладач. Оплата лише за перебування в просторі (50 грн/год). Тривалість зустрічі ‒ година-півтори.

Вівторок і п’ятниця, літня тераса ТРЦ «Gulliver», початок – о 18:30. Після кожної зустрічі ти отримуєш картку номіналом 30 грн. Збирай ці картки і потім розраховуйся ними за курси або ж подаруй другові/подрузі, і він/вона зможе оплатити ними своє навчання в «Green Forest».

На ці зустрічі попередня реєстрація не потрібна.

Окрім зазначених заходів, «Green Forest» проводить інші івенти, щоб практикувати англійську мову. Щоб бути в курсі й не пропустити цікавинок, слідкуй за сторінкою школи у фейсбуці або дивись новини на сайті.

Language Exchange Club (LEC)

Тут до вивчення пропонують безліч мов, і для кожної є розмовний клуб. Уяви: тут можна говорити англійською, німецькою, французькою, іспанською, італійською, польською! Двері клубу відкриті для всіх, але потрібно попередньо зареєструватися.

Заходь у фейсбук і стеж за розкладом.

Американська бібліотека НаУКМА

Зустрічі відбуваються щоп’ятниці о 17:00. Є клуб для початківців і для тих, хто більш вільно володіє мовою. Для участі потрібно зареєструватися в бібліотеці НаУКМА.

Також тут можна взяти книжки англійською або відвідати кіноклуб, де стрічки показують в оригіналі. За детальнішою інформацією щодо заходів звертайся до працівників Американської бібліотеки.

Український освітній центр

Також щоп’ятниці о 17:00. Попередня реєстрація не потрібна. Клуб модерує носій мови, можуть асистувати українські викладачі.

Зустрічі проходять за адресою: пр. Перемоги, 30, 9 під’їзд, кв. 82 (ст. м. «Політехнічний інститут»). Деталі – на сайті.

friends (1)

Платні розмовні клуби

UpToDate Language School

Тут на тебе чекають щосуботи. Зустріч триває півтори години і коштує 150 грн, початок треба уточнювати заздалегідь.
Вивчають тут кілька мов, але розмовний клуб є лише для англійської. Тему кожної зустрічі анонсують на сторінці у фейсбуку. Вони не пов’язані між собою, тож можеш обирати те, що для тебе наразі актуально. Спілкування англійською починається прямо з порогу, тож повне занурення гарантоване.

Більше інформації – на сайті.

FE Speaking Club

Для занять у цьому клубі тобі доведеться пройти невеличкий квест. Спочатку потрібно скласти два тести на рівень володіння мовою, зробити скріншот результату і надіслати його на електронну пошту speakingclubcomminity@gmail.com. Після цього тебе запросять до телеграм-каналу, де є анонси всіх зустрічей.

Зазвичай клуб збирається щосереди о 19:30 і щонеділі о 15:00. Вартість участі – 100 грн за дві години спілкування.
Тести, які тобі треба пройти: тест 1, тест 2.

Подробиці стосовно долучення до клубу і деталі про нього – тут.

Grade Educational Center

Тут є можливість говорити про різне: практикувати розмовну мову, спілкуватися на теми бізнесу і переговорів, покращувати навички у фаховій мові.

Попередня реєстрація обов’язкова. Вартість зустрічі – 200 грн за 90 хвилин.

Адреса центру: вул. Ярославів Вал, 13/2-Б, оф. 32, 1 поверх (ст. м. «Золоті ворота»). Деталі – тут.

White Rabbit Hub

Щосуботи тебе чекає або п’ятигодинний інтенсив у трьох клубах, або лайтверсія – один клуб на твій вибір. Якщо обираєш інтенсив, отримуєш знижку 100 грн. Участь у кожному окремому клубі – 250 грн.

Детальніше про клуби, тематику і тривалість читай на сайті або у фейсбуці.

Адреса хабу: вул. Саксаганського, 28, оф. 16 (ст. м. «Площа Льва Толстого» або «Олімпійська»).

International House

Від 4 жовтня і надалі щоп’ятниці о 18:30 тебе чекають на побаченні з англійською мовою. Півтори години спілкування коштують 250 грн, але якщо ти приведеш із собою друга/подругу, вам обом нададуть знижку 50 грн.

Адреса: вул. Старокиївська, 10-Г, БЦ «Vector», корпус В, 3 поверх (ст. м. «Політехнічний інститут»). Детальніше – на сайті чи на сторінці у фейсбуку.

Звісно, поданий перелік не охоплює всіх шкіл і клубів Києва, але тобі вже точно є з чого обирати. Тож бажаємо цікавих розмов і нових знайомств. Про розмовні клуби для інших іноземних мов також розповімо, тож залишайся на нашій хвилі!

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Реклама

comments powered by Disqus