Можна відправити відеорезюме на роботу через ТікТок

imgonline-com-ua-Resize-d8R7PghOAzwqZqA

Соцмережа TikTok випробовує інструмент TikTok Resumes, який дозволяє користувачам безпосередньо подавати свої відеорезюме до компаній. Проєкт триватиме з 7 по 31 липня.

Пілотна програма походить від вмісту, який органічно з’явився на платформі, наприклад #CareerTok, та власних ініціатив компанії щодо залучення студентів та інших молодих користувачів.

Для участі у проєкті зареєструвалися понад 30 компаній.

Користувачі мають можливість створити відеорезюме, опублікувати його у TikTok, а потім відправити це відео рекрутерам через застосунок. Інструкційне відео для пілотної програми рекомендує заявникам не включати особисту контактну інформацію, накшталт електронної адреси, до загальнодоступного відео.

Хоча пілотний проект є тимчасовим, він демонструє, як TikTok думає про навчання та встановлення екосистеми професійних творців контенту для подальшого її впливу. Це простий спосіб зіставити корпорації, які прагнуть заробити на Gen Z, з вправними та впливовими творцями, які шукають штатну роль.

Про те, що соцмережа інструмент, який допоможе компаніям шукати працівників, а користувачам — знаходити роботу, стало відомо у травні 2021 року. Тоді ще не було оголошено, що проєкт буде тимчасовим.

Раніше ми писали, що писати в резюме, якщо ніде не працював?

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus