Можливості вересня

робоче місце

Стипендія для жінок на програму МВА у Швейцарії, музична конференція в Празі та молодіжний обмін у Татрах на тему довкілля

Міжнародна програма обміну для видавців

Британська рада розпочала нову міжнародну програму обмінів для видавців. По двоє видавців з Грузії, Туреччини та України працюватимуть у тандемі з колегами з Великої Британії. Вони матимуть змогу відвідати своїх партнерів під час курованого ознайомчого візиту в Британії, заглянути за лаштунки британського видавничого сектора і познайомитися з іншими фахівцями в період з вересня 2019 по вересень 2020 року. Після закінчення програми її стипендіати зможуть взяти участь у конкурсі, щоб отримати гранти на діяльність, спрямовану на професійний розвиток, в обсязі до £ 3 000 кожен. Цей фонд дозволить їм і надалі розвивати міжнародні професійні зв’язки.

Програма пропонує індивідуальні (а не організаційні) можливості професійного розвитку. Кандидати подають особисті заявки за згодою їхнього роботодавця. Перш ніж подавати заявку, ознайомся з довідкою, що містить профіль стипендіата, короткі описи видавничих секторів країн-учасниць і відповіді на найпоширеніші запитання.

Умови: грантова програма
Коли, де: вересень 2019 – вересень 2020, Україна, Велика Британія
Дедлайн: 6 вересня

Реклама

Фестиваль медіамистецтва в Японії

Фестиваль медіамистецтва в Японії оголосив відкритий конкурс для осіб з усього світу в чотирьох галузях (мистецтво, розваги, анімація, комікси). У всіх підрозділах можуть брати участь незалежні та комерційні роботи як професіоналів, так і аматорів.

Роботи мають бути завершені або випущені між 6 жовтня 2018 і 4 жовтня 2019 року (приймаються виконані, змінені, оновлені або випущені протягом вищевказаного періоду роботи). Обмежень на кількість робіт для кожного конкурсанта немає, одна й та сама робота не може бути представлена ​​в декількох галузях конкурсу. Учасник повинен володіти авторськими правами на представлену роботу. Якщо твір презентуватиме представник, необхідно отримати дозвіл від правовласника.

Призи: гран-прі: сертифікат, трофей, 1 000 000 японських єн (близько $ 9 218); Excellence Awards: сертифікат, трофей, 500 000 японських єн (близько $ 4 609); New Face Awards: сертифікат, трофей, 300 000 японських єн (близько $ 2 765); спеціальна нагорода за досягнення: сертифікат, трофей; премія соціального впливу: сертифікат, трофей, 500 000 японських єн (близько $ 4 609).
Дедлайн: 4 жовтня

Learners Voice Program

Learners Voice Program спрямована на формування знань про освіту й соціальне підприємництво, лідерських якостей і навичок спілкування. Організатори запрошують до участі в саміті, де учасники зможуть висловити свою думку та обговорити питання освіти з політиками, педагогами та новаторами. Для участі потрібно заповнити заявку і надіслати творчу роботу у формі есе, оповідання, поеми, фільму або будь-якого іншого матеріалу на одну з восьми запропонованих тем (перелік – на сайті організаторів). Обрані кандидати будуть запрошені на онлайн-інтерв’ю в період із червня по вересень.

Умови: організатори покривають усі витрати на участь у саміті (авіаперельоти, проживання та харчування)
Коли, де: 16-22 листопада 2019, Доха (Катар)
Дедлайн: 7 вересня

Молодіжний обмін у Татрах

«Альтернатива-В» анонсувала набір на участь у молодіжному обміні, який організували партнери з Німеччини та Польщі. Обмін проходитиме в Татрах у невеличкому містечку Поронін на півдні Польщі. Теми проєкту: захист довкілля, екологія, розвиток сільської місцевості, відповідальність і підприємництво за принципами сталого розвитку. В обміні беруть участь 6 країн: Німеччина, Польща, Україна, Румунія, Литва, Латвія. Вік учасників – 18-26 років. Від учасників обміну очікується активна участь, інтерес до теми і володіння англійською мовою не нижче рівня Intermediate.

Умови: організатори покривають усі витрати на період обміну; організаційний внесок становить 900 грн (для активних членів «Альтернативи-В» безкоштовно).
Коли, де: 1-10 жовтня, Польща
Дедлайн: 1 вересня

girl

Конкурс соціальної реклами на тему благодійності

Спеціальна номінація «Допомагати може кожен» від Центру розвитку благодійності на Molodiya Festival’19. Для участі потрібно прорекламувати просту благодійність, тобто регулярне конструктивне добро для інших. Соціальний ролик має показати, що робити добро регулярно – це легко, потрібно і результативно. Ролик має надихнути глядача займатися благодійністю в межах своїх можливостей. Хронометраж ролика – до 1 хвилини.

Ключовий меседж ролика: благодійність – це просто; благодійністю може займатися кожен; благодійність має конкретні наслідки; будь добрим(-ою) завжди. В кінці відео потрібно вставити логотип.

Умови: нагорода – 20 000 грн
Де: Україна
Дедлайн: 30 вересня

Тренінг «Ефективний менеджмент молодіжних центрів»

Мета тренінгу – посилити спроможність нових команд, надавши їм знання і навички з основ менеджменту молодіжного центру в Україні, та підтримати досвідчені команди. До програми входитимуть: створення волонтерських рухів при молодіжних центрах; зустрічі з представниками та експертами у сфері молодіжної роботи й розвитку молодіжних центрів в Україні; кейси з досвіду діючих молодіжних центрів України тощо.

Умови: витрати на проїзд, проживання, харчування покривають організатори заходу
Коли, де: 21-24 жовтня, місто Буча (Київська область)
Дедлайн: 15 вересня

Міжнародна студентська конференція в Пакистані

International Student Week – це можливість проявити себе за допомогою практичного досвіду і через обмін ідеями в найбільш сприятливому середовищі. Цілеспрямована і мотивована команда хоче, щоб студенти з усього світу відвідали Пакистан та обговорили глобальні теми. Тема конференції: «Різноманітність за межами сприйняття».

Умови: реєстрація безкоштовна; проживання і триразове харчування надасть приймальна команда.
Коли, де: 27 жовтня – 3 листопада 2019, Пакистан
Дедлайн: 9 жовтня

Музична конференція в Празі

Конференція «Музика і… смерть» від Дейвіда Ґрейкона – одного з організаторів, що досліджує способи, якими музика уявляє, висловлює, конфронтує і реагує на явища, як-от смерть, горе, спогади тощо. Конференція відкрита для представників різних галузей, як-от етномузикологія, музика, фольклор, культурологія, медіазнавство, комунікаційні дослідження, соціологія, антропологія, релігієзнавство тощо. До участі запрошують аспірантів та викладачів, а також представників неакадемічних кіл, незалежних дослідників, письменників, виконавців та медіахудожників. Для участі потрібно надіслати опис виступу на 300 слів, презентацію, партитури, композиції, MP3-фрагменти. Інші форми участі потрібно обговорити заздалегідь з організаторами.

Умови: вартість участі – € 335, що покриє: плату за реєстрацію; книгу тез; частину харчування.
Коли, де: 7-8 березня 2020, Прага (Чехія)
Дедлайн: 4 жовтня

Стипендія для жінок на здобуття ступеня МВА

«Nestlé» пропонує стипендію жінкам з країн, що розвиваються, які бажають навчатися на програмі МВА в IMD (Міжнародний інститут управлінського розвитку) в Лозанні (Швейцарія). Обсяг стипендії становить 25 000 швейцарських франків. Стипендію можуть отримати громадянки країн, що розвиваються, які вступили на програму МВА на очне відділення. Співробітники «Nestlé» та їхні близькі родичі не можуть претендувати на стипендію.

Кандидатам потрібно заповнити заявку і написати есе обсягом не більше 750 слів на тему: «Many have argued that greater diversity in the Top Management team of an organization is good for profits and customers. What would you recommend as ways to achieve greater diversity?». Заявки приймаються щороку.

Умови: грант – 25 000 швейцарських франків
Де: Лозанна (Швейцарія)
Дедлайн: 30 вересня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus