Можливості вересня

workspace3

Стипендії для молодих учених від The World Academy of Sciences, літня школа в Хорватії на тему демократії і навчальний візит до Швеції для студентів-журналістів

Навчальний візит до Швеції

Молодих журналістів запрошують до участі в навчальному візиті до Швеції. Проект реалізовує шведська ГО Newality Group за підтримкою програми Creative Force «Шведського інституту» (The Swedish Institute). Мета проекту – передати найкращі практики й стандарти висвітлення теми гендерної рівності та формування образу жінки в медіа. Проектом передбачені два освітніх візити в Україну й Швецію, а також підготовка матеріалів з гендерної тематики.
До участі запрошуються журналісти місцевих медіа з невеликих міст, а також студенти, які вивчають журналістику. 

Умови: транспортні витрати, проживання і частково харчування учасників покривають організатори. Можливий організаційний внесок.
Коли, де: 8-12 жовтня, Швеція
Дедлайн: 1 вересня

Реклама

Безкоштовна вища освіта для осіб з інвалідністю

Академія праці, соціальних відносин і туризму запрошує людей з інвалідністю безкоштовно здобути вищу освіту (заочне навчання) за спеціальністю «Фінанси, банківська справа, страхування» (початок навчання – жовтень 2018 року). Також надається можливість навчатися на інших спеціальностях.

Умови: безкоштовне навчання для людей з інвалідністю
Коли, де: 1,5-4 роки залежно від освітнього рівня, Україна
Дедлайн: 1 вересня

Georg Forster Research Fellowship

Програма імені Ґеорґа Форстера пропонує науковцям працювати над власними дослідженнями з будь-яких галузей в установах Німеччини протягом 6-24 місяців.

Умови: учасникам виплачується стипендія в обсязі 2 650 € на місяць (для молодих дослідників), 3 150 € на місяць (для досвідчених  науковців); додаткова фінансова підтримка для членів родини.
Коли, де: 6-24 місяці, Німеччина
Дедлайн: за 10 місяців до запланованого початку візиту

Вступна кампанія 2018

Freigeist Fellowships

Компанія Volkswagen підтримує молодих науковців усіх спеціальностей і виділяє гранти на проведення досліджень у Німеччині.

Умови: покриття витрат на проживання і проведення досліджень
Коли, де: грант виділяється на час проведення досліджень, Німеччина
Дедлайн: 11 жовтня

Tbilisi Transformational Leadership Forum

Грузинський інститут стратегічних досліджень за підтримкою Міністерства закордонних справ Швеції займається реалізацією нового проекту – Тбіліського форуму трансформаційного лідерства. Мета проекту – розробити програму лідерства для учасників з країн «Східного партнерства» і 4-х країн ЄС, поліпшити розуміння політичних та економічних перетворень, поглибити знання про політичну, економічну і соціальну динаміку в східному й західному регіонах.
Форум складається з 2-х етапів: форум у Тбілісі (листопад 2018) і навчальна поїздка до Стокгольма, Швеція (лютий 2019).

Умови: організатори покривають транспортні витрати і проживання учасників
Коли, де: Тбілісі, Грузія, 25-30 листопада 2018
Дедлайн: 7 вересня

Літня школа в Хорватії на тему демократії

Global Humanities Institute on Crises of Democracy організовує міждисциплінарну школу в місті Дубровник, Хорватія. У центрі уваги – дослідження кризи демократії через призму культурної травми. Студенти аспірантури і професіонали на ранніх етапах кар’єри, яких цікавить питання кризи демократії, запрошуються на інтенсивну 9-денну літню школу. Усі учасники досліджуватимуть перспективи, підходи й різні матеріали, що стосуються теми «Криза демократії».

Умови: організатори покривають транспортні витрати, проживання і харчування
Коли, де: Дубровник, Хорватія, 15-24 липня 2019
Дедлайн: 8 жовтня

Резиденція для письменників та перекладачів

Резиденція від Фонду Яна Міхальскі – це програма для письменників та перекладачів. У 2019 році частина програми буде присвячена опису природи у формі художньої або наукової літератури.

Коли, де: Швейцарія, 1-6 місяців
Дедлайн: 9 вересня

можливості та гранти для студентів

Стипендії для молодих учених від The World Academy of Sciences

Організація The World Academy of Sciences заснувала стипендійну програму для молодих учених, які є громадянами країн, що розвиваються. Стипендії виплачуються в термін від 3 до 12 місяців. Дослідження можна проводити в галузі природничих дисциплін, а саме: сільське господарство, екологія, ліси, біорізноманіття, кліматичні зміни, деградація і відновлення земель, управління земельними ресурсами, ґрунтознавство, управління водними ресурсами.

Умови: будуть покриті витрати на авіапереліт економ-класом, а також видаватиметься щомісячна стипендія в обсязі 300 $. Проживання, харчування і все, що потрібно для проведення досліджень, повинна забезпечити приймальна установа.
Коли, де: країни, що розвиваються; від 3 до 12 місяців за домовленістю.
Дедлайн: 1 жовтня

Грантова програма Creative Spark

Британська рада запускає п’ятирічну програму Creative Spark, що виділятиме гранти до 50 000 € на розвиток підприємницьких навичок у студентів і підприємців-початківців України, Казахстану, Узбекистану, Киргизстану, Азербайджану, Вірменії та Грузії. З питаннями щодо заявки й програми Creative Spark звертайся сюди: creative.spark@britishcouncil.org.

Умови: гранти на реалізацію проектів
Дедлайн: 8 жовтня

Конкурс для молодих учених

Претендувати на отримання гранту можуть молоді доктори наук віком до 45 років (на момент подання заявки). Перевага віддаватиметься тим командним проектам, які виконали молоді вчені. Щоб подати заявку на участь, потрібно зареєструватися на сайті contest.dffd.gov.ua, заповнити онлайн-форму і додати документи з переліку (список – на сайті організатора).

Умови: переможці отримають грант Президента України в обсязі 150 000 гривень для здійснення наукових досліджень у 2019 році
Коли, де: Україна, протягом 2019 року
Дедлайн: 20 вересня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus