Дайджест можливостей на вересень

Conference table

Стань волонтером у Німеччині, виграй дослідницьку стипендію у Вашингтоні та відвідай семінар з документальної фотографії у Вірменії.

Табір з навчання громадської діяльності

Ліга студентів АПУ організовує VII Табір з навчання громадської діяльності. Це лекції від провідних юристів, громадських діячів, топ-менеджерів – можливість почути історії успіху кращих із кращих, а також майстер-класи про те, як досягати успіху і розкривати в собі нові можливості – професійні бізнес-тренери та коучі поділяться секретами самовдосконалення і професійного зростання. Для участі потрібна попередня реєстрація.

Коли, де: 22-25 вересня, Київ.
Умови: табір з навчання громадської діяльності Ліги студентів АПУ передбачає 2 форми участі.
Обмежена участь: участь у Career day (22 вересня 2016 р). Організаційний внесок: 100 грн – для членів Ліги студентів АПУ; 150 грн – для осіб, що не є членами Ліги студентів АПУ. Повна участь: участь у чотирьох днях заходу (22-25 вересня 2016 р.) Організаційний внесок включає проживання (3 дні), харчування (сніданок, обід), методичні матеріали і складає: 600 грн – делегат (представник від осередку); 700 грн – учасник заходу.
Дедлайн: 15 вересня.

Реклама

Стань волонтером у Німеччині

Німецька організація Jugendwerk der AWO Württemberg (JW), що працює з молоддю та дітьми, шукає волонтерів. Це річний проект, що передбачає роботу у різноманітних проектах з молодими людьми, а також інтеграцію у німецьке життя та культуру.

Коли, де: 01.04.2017 – 31.03.2018, Німеччина.
Умови: стандартні для ЄВС проектів: волонтеру забезпечують проживання та харчування, страховку, а також виплачують кишенькові гроші.
Дедлайн: 11 вересня.

Тренінг See it our way – Participatory Photography for Intercultural Dialogue

Тренінговий курс для тих, хто прагне навчитися використовувати фотографію та інші методи відео- та фотодокументації та міжкультурного діалогу. Протягом навчання учасникам розкажуть про інтерактивні методи, а також підготують різноманітні вправи для покращення навичок.

Коли, де: 23 жовтня – 1 листопада, Вірменія.
Умови: участь безкоштовна, організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодовують проїзд.
Дедлайн: 5 вересня.

воркспейс

KAS Eastern Partnership School of Excellency

Молоді люди, які працюють чи отримали як мінімум рівень бакалавра у галузі медіа, права, економіки чи науки, можуть подаватися на програму KAS Eastern Partnership School of Excellency, що передбачає семінари у різних країнах Європи на обрану тематику. Для участі слід зареєструватися та заповнити аплікаційну форму.

Коли, де: семінари проводитимуться протягом року у різних країнах Європи.
Умови: усі витрати покривають організатори.
Дедлайн: 15 вересня.

Навчальний курс «Журналістика даних проти упереджень щодо міграції»

European Youth Press оголошує про набір учасників на навчальний курс «Журналістика даних проти упереджень щодо міграції», який відбудеться у Берліні 12-20 листопада 2016 року. До участі запрошують молодих медійників, правозахисників, розробників сайтів, дизайнерів, програмістів. Для участі слід заповнити аплікаційну форму.

Коли, де: 12-20 листопада, Німеччина.
Умови: витрати на житло, харчування та проїзд покривають організатори.
Дедлайн: 31 серпня.

Освітня програма «Політична журналістика»

Освітня програма «Політична журналістика» сформована на стику політології, соціальних комунікацій, іміджелогії, політичного маркетингу та PR. Слухачем програми може стати: студент 2-4 курсу СО «Бакалавр», студент СО «Магістр», ОКР «Спеціаліст», дипломований фахівець будь-якої спеціальності.

Коли, де: 1 жовтня (20 місяців, 4 семестри), Донецький національний університет.
Умови: участь – 500 грн/місяць.
Дедлайн: 15 вересня.

воркспейс

Безкоштовні курси польської мови

Безкоштовні курси польської мови від Школи EYC у Дніпрі. Беручи участь у мовній школі, ти отримаєш можливість опанувати абсолютно нову для себе мову, поринути у нову культуру та дізнатися безліч цікавих речей про Польщу та поляків. Відбір триватиме до 12 вересня. Результати відбору будуть повідомлені аплікантам на їхні електронні адреси не пізніше, ніж 18 вересня.

Коли, де: вересень – грудень 2016 року, Дніпро.
Умови: участь безкоштовна.
Дедлайн: 12 вересня.

Language School

Якщо ти хочеш покращити рівень англійської, знайти іноземних друзів та провести 5 тижнів у мегакрутій компанії – реєструйся на Language School від Aiesec. Навчання проводитимуть викладачі-іноземці.

Коли, де: 29 серпня – 30 вересня, Львів.
Умови: реєстраційний внесок 500 грн.
Дедлайн: якомога швидше.

Семінар Accessibility of Education in EaP countries and Russia

Конференція на тему якості освіти у країнах пострадянського простору. Проект націлений на об’єднання зусиль молоді з усіх країн Східного партнерства та Росії, щоб проаналізувати досвід у системі освіти, а також обговорити імовірні зміни і нові підходи.

Коли, де: 12-16 жовтня, Львів.
Умови: участь безкоштовна, покривається проїзд та проживання.
Дедлайн: 15 вересня.

Дослідницька стипендія від Інституту Кеннана у Вашингтоні

Дослідницька стипендія від Інституту Кеннана у Вашингтоні на спеціальності, пов’язані з політичною, медійною сферою та сферою бізнесу. Для участі слід заповнити аплікаційну форму.

Коли, де: США, про початок семестру повідомляють організатори.
Умови: аплікати отримують щомісячну стипендію у розмірі $3200.
Дедлайн: 1 вересня.

Фото: sitebuilderreport.com/stock-up

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus