Можливості серпня

workspace

Конкурс для композиторів-початківців, міжнародний табір для молодих лідерів в Індонезії і резиденція для митців у Франції

Літня літературна школа

Х Літня літературна школа в Карпатах. У програмі – 6 днів інтенсивного навчання, насиченого відпочинку і неформального спілкування. Лектори – відомі й професійні письменники, видавці, літературознавці та критики, а саме Максим Кідрук, Любко Дереш, Тарас Прохасько, Олександр Бойченко, Ростислав Семків, Олександр Михед, Євгеній Стасіневич, Богдана Романцова та Оксана Пендерецька.

Умови: вартість участі – 9 000 гривень
Коли, де: 5-10 серпня, Карпати
Дедлайн: якомога швидше

Реклама

Єгипетський міжнародний науково-технічний ярмарок

Єгипетський міжнародний науково-технічний ярмарок – це міжнародний конкурс для студентів з Єгипту і багатьох інших країн. Для учасників це можливість показати свої науково-технічні дослідження і поборотися за нагороди в 20 різних категоріях. Призовий фонд конкурсу – $ 10 000.

Умови: призовий фонд конкурсу – $ 10 000
Коли, де: протягом 2019 року, Єгипет
Дедлайн: 30 вересня

Стипендія на участь у TED Conference у Ванкувері

Компанія «TED» заснувала програму, для того щоб зібрати разом молодих першопрохідців з різних галузей, які проявили надзвичайні досягнення і мужність. 20 осіб зможуть узяти участь у TED Conference у Канаді. Всі витрати, пов’язані з конференцією, будуть покриті. Також учасники зможуть відвідати всі програми підготовки конференції.

Організатори оплачують: авіапереліт економ-класом; трансфер до місця проведення конференції і назад; харчування; проживання.

Умови: повне покриття витрат на участь у конференції
Де: Ванкувер (Канада)
Дедлайн: 27 серпня

Міжнародний табір для молодих лідерів в Індонезії

Всесвітній табір лідерів 2019 року в Індонезії. Бадуї є одним з найбільш корінних племен Індонезії. Плем’я живе у віддалених гірських джунглях на Західній Яві за 150 кілометрів від столиці – Джакарти. Бадуї живуть так само, як і їхні предки сотні років тому: без електрики, хімічних матеріалів, автомобілів і будь-яких сучасних комунікацій. Представники племені захищають довкілля.

World Village Leadership Camp націлений на мобілізацію та об’єднання молоді з усього світу задля накопичення відомостей про тамтешню культуру. Програма складається із семінарів, соціальних заходів, вивчення культури бадуї і проєкту зі сталого розвитку. У вартість ($ 150) входить: програма табору; тамтешній транспорт; трансфер з аеропорту й назад (Джакарта); екскурсійний тур по селу бадуї; повний пансіон; офіційний міжнародний сертифікат від уряду Індонезії.

Умови: вартість участі – $ 150, що покриває витрати під час програми
Коли, де: 12-15 вересня 2019 року, Індонезія
Дедлайн: 10 серпня

Інтенсив «Дипломатія та лідерство»

Інтенсив «Дипломатія та лідерство» розрахований на студентів, що вивчають міжнародні відносини, і спеціалістів середньої ланки зі сфери міжнародного бізнесу, державного управління та громадських організацій, які бажають поглибити свої знання і покращити навички, необхідні для успішного кар’єрного росту.

Інтенсив базується на досвіді спілкування і роботи зі студентами та спеціалістами, які в рамках наявної формальної освіти не набувають необхідних практичних навичок або ж не мають можливості ефективно застосовувати набуті знання в контексті своєї майбутньої роботи, а також не пристосовані до викликів дипломатії, міжнародного бізнесу і роботи в міжнародних організаціях. Під час програми акцент буде зроблений на таких важливих аспектах розвитку: лідерство, дипломатичний протокол та етикет, ораторські здібності, ефективна комунікація.

Умови: реєстраційний внесок становить 1 600 гривень і покриває участь у програмі, харчування, кава-брейки, роздаткові матеріали та сертифікат
Коли, де: 17-18 серпня, Львів (Україна)
Дедлайн: 15 серпня

workspace

The Banting Postdoctoral Fellowships Program

Стипендіальна програма на постдокторські дослідження в Канаді надає стипендії для молодих науковців як з Канади, так і з інших країн, які сприяють економічному, соціальному і дослідницькому зростанню Канади. Щорічно надається близько 70 стипендій. Стипендії рівномірно розподіляються між: The Canadian Institutes of Health Research (CIHR); The Natural Sciences and Engineering Research Council (NSERC); The Social Sciences and Humanities Research Council (SSHRC).

Умови: обсяг стипендії – $ 70 000 на рік, тривалість стипендії – 2 роки
Коли, де: протягом 2020 року, Канада
Дедлайн: 18 вересня

Camargo Core Program

Безкоштовна резиденція для науковців та митців з усього світу. Мета програми – підтримати інноваційні дослідження, експерименти, а також креативні рішення у сфері гуманітарних наук та мистецтва. Формат: відібрані учасники з усього світу житимуть у мальовничому місці на сході Франції, де матимуть простір для думок, ідей та нових проєктів. В аплікаційний формі учасники мають описати ідею проєкту, який вони хочуть реалізувати, перебуваючи в резиденції. Це може бути книга, фільм, твір мистецтва, дослідження. В рамках програми учасники відвідуватимуть панельні дискусії і тренінги.

Умови: участь безкоштовна; кожен учасник буде отримувати $ 250 на місяць; переліт і проживання оплачують організатори.
Коли, де: тривалість програми – 6-11 тижнів; осінь 2020 року – 8 тижнів (8 вересня – 3 листопада); весна 2021 року – 6 тижнів (23 лютого – 6 квітня), 8 тижнів (23 лютого – 20 квітня), 11 тижнів (23 лютого – 11 травня); Франція.
Дедлайн: 1 жовтня

Vilnius Young Leaders Meeting

Eastern Europe Studies Centre оголосив конкурс заявок на школу молодих лідерів у Вільнюсі. Школа фокусується на усуненні загроз, що їх створює дезінформація, неправдиві новини, пропаганда, і спрямована на підвищення соціальної стійкості суспільства. Щоб вирішити ці проблеми, програма школи задіює метод обміну досвідом та уроками. Також програма створює мережу однодумців, які можуть працювати разом і засновувати нові інноваційні підходи. До триденної програми входять зустрічі та дискусії з відомими експертами, які ведуть боротьбу з дезінформацією.

Крім можливості зустрітися і повчитися, учасники отримають: проживання з 16 по 20 жовтня (4 ночі у двомісному номері); харчування; оплату трансферу туди й назад; візову підтримку в разі потреби. Для участі потрібно заповнити аплікаційну форму англійською, зберегти її у форматі «Word» і надіслати організаторам на імейл eesc0216@gmail.com

Умови: участь безкоштовна; учасникам покривають усі витрати на період проведення школи.
Коли, де: 17-19 жовтня 2019 року, Вільнюс (Литва)
Дедлайн: 12 серпня

Глобальна молодіжна програма «IndiaJoy»

«IndiaJoy» – це тиждень в Індії, присвячений анімації і цифровим медіа. Учасники матимуть можливість ознайомитися з новітніми цифровими технологіями і поспілкуватися з міжнародними лідерами. В рамках фестивалю учасники зможуть: представити свою країну на відомій міжнародній платформі; отримати доступ до більш ніж 11 заходів і фестивалів «IndiaJoy» 19-24 листопада; узяти участь у різних семінарах і заходах під час конференції; стати частиною глобальної мережі учасників; повчитися у світових лідерів у цифровому просторі.

Умови: реєстраційний внесок – $ 55, що покриває витрати (проживання, харчування)
Коли, де: 19-24 листопада 2019 року, Індія
Дедлайн: 31 серпня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus