Можливості серпня

Можливості серпня для студентів

Волонтерство у Фінляндії в соціальній сфері, стипендія на участь у конференції TED і форум для молодих лідерів у Грузії.

Конкурс молодих підприємців

Глобальний конкурс для молодих підприємців, мета якого – досягти стійкішого миру. Конкурсантам пропонується подати інноваційні ідеї та проекти, які мають соціальний вплив і стосуються важливих соціальних, економічних, екологічних, медичних та управлінських проблем.

Умови: участь безкоштовна
Призи: ґран-прі – віртуальний золотий трофей і сертифікат; друге місце – віртуальний срібний трофей і сертифікат; третє місце – віртуальний бронзовий трофей і сертифікат; приз глядацьких симпатій – віртуальний золотий трофей і сертифікат
Дедлайн: 31 липня

Реклама

Волонтерство у Фінляндії

Довготривале волонтерство у Фінляндії в соціальному секторі. Волонтери допомагатимуть людям з інвалідністю в повсякденній роботі в майстерні мистецтв і ремесел Kisälli та в будинку Harjulanmäki. До програми входить як художня робота, так і практична особиста допомога (наприклад, з харчуванням і щоденною гігієною). Волонтери повинні цікавитись творчістю, а також мати мотивацію працювати з людьми з особливими потребами.

Умови: організатори покривають тревел-витрати до Фінляндії та назад. Будуть покриті витрати на страхування й вивчення мови, а ще видаватимуться щомісячні кишенькові гроші – 125 €. Проживання та харчування оплатить роботодавець.
Коли, де: 1 вересня 2018 – 1 липня 2019, Віхті, Фінляндія
Дедлайн: 31 липня

Міжнародна конференція UNESCO

UNESCO Mahatma Gandhi Institute of Education for Peace and Sustainable Development (MGIEP) приймає заявки на участь у міжнародній конференції Transforming Education Conference for Humanity (TECH). Конференція відбуватиметься за підтримкою уряду Індії.

Умови: кандидатам з країн, що розвиваються, буде запропонована фінансова допомога, яка покриває витрати на участь у конференції
Коли, де: 15-17 листопада 2018, Вішакхапатнам, Індія
Дедлайн: 1 серпня

workspace1 (1)

Стипендія на участь у TED Conference у Ванкувері

Компанія TED заснувала цю програму, для того щоб зібрати разом молодих першопрохідників з різних галузей, які проявили надзвичайні досягнення й мужність. Двадцять людей зможуть узяти участь у конференції TED, і для них будуть покриті всі витрати, пов’язані з поїздкою. Учасники також зможуть відвідати всі програми попередньої підготовки до конференції.

Коли, де: протягом року, Ванкувер, Канада
Дедлайн: 26 серпня

Форум для лідерів у Тбілісі, Грузія

The Georgian Institute for Strategic Studies (GISS) за підтримкою Міністерства закордонних справ Швеції працює над реалізацією нового проекту – Тбіліського форуму трансформаційного лідерства. Це унікальна програма для молодих лідерів. Найкращі спікери з уряду, бізнесу, міжнародних організацій та освітніх установ розкриють важливі політичні, соціальні й економічні питання країн ЄС і «Східного партнерства».

Умови: організатори покривають транспортні витрати й проживання учасників
Коли, де: 25-30 листопада 2018, Тбілісі, Грузія
Дедлайн: 7 вересня

Міжнародна конференція з медичної інформатики

Щороку Міжнародна конференція з медичної інформатики об’єднує вчених і практиків, зацікавлених у застосуванні інформаційних технологій у сфері медицини, охорони здоров’я та підтримки людей з особливими потребами. Для участі в конференції потрібно підготувати доповідь на одну з тем, представлених на сайті. На першому етапі треба підготувати реферат обсягом від 3 до 13 сторінок, зареєструватися й заповнити онлайн-форму. Доповідь приймається лише англійською мовою.

Умови: реєстрація в конференції платна, але організатори пропонують кілька грантів кандидатам з країн, що розвиваються
Коли, де: 22-24 лютого 2019, Прага, Чехія
Дедлайн: 1 жовтня

Вступна кампанія 2018

The Ian Parry Scholarship

Міжнародний конкурс для молодих фотографів. Цього року стипендія присуджується у двох категоріях: нагорода за досягнення (Achievement Award) та премія за потенціал (Award for Potential). Конкурс передбачає особисту наставницьку програму, яка триватиме рік. Цьогорічний ментор – високоповажний фотограф і колишній переможець премії Маркус Блісдейл.

Умови: участь безкоштовна. Кожен переможець отримає 3 500 € на проект, який обере самостійно. Canon забезпечить переможців обладнанням, а World Press Photo автоматично внесе переможця премії Achievement Award до свого остаточного списку номінантів на майстер-клас Joop Swart в Амстердамі. Окрім того, робота переможця буде виставлена ​​в Лондоні як частина великої виставки галереї і з’явиться в журналі Sunday Times.
Дедлайн: 27 липня

Підліткова арт-школа Idea

Шість днів занурення в найвпливовіші філософські ідеї людства. Фонд «Карітас-Київ» запрошує молодь 14-17 років стати частиною цьогорічної школи. Тренери навчать дивитись крізь призму філософських ідей углиб речей і розуміти їхні сенси. Саме тому гаслом цьогорічної школи, яка поєднує філософію і мистецтво, є #мисли_критично.

Умови: добровільний внесок – 2 000 гривень (проживання, харчування). Проїзд учасники оплачують самостійно.
Коли, де: 6-12 серпня, Львів / Брюховичі
Дедлайн: якомога швидше

ЄВС-волонтерство в Болгарії

Шукають ЄВС-волонтера в Болгарію на проект «Європа без агресії та насильства», мета якого – допомогти дітям і молоді зрозуміти суть агресії, шкоду й наслідки агресивної поведінки, як захистити себе від різних форм насильства і які переваги має життя без насильства. Основним методом досягнення цих цілей є неформальна освіта. Якщо виникнуть запитання, можна писати на адресу centerukraine@gmail.com

Умови: буде оплачене проживання, харчування й страхування, а також будуть виплачені кишенькові кошти
Коли, де: проект триватиме 10 місяців – з вересня 2018 по травень 2019, Слівен, Болгарія
Дедлайн: 10 серпня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus