Дайджест можливостей на серпень

workspace 2

Гранти від National Geographiс, тренінг із журналістики толерантності й міжнародний симпозіум для біологів.

Волонтерство в Угорщині

Організація «Стелла» шукає волонтера віком 18-30 років для довготермінового ЄВС, пов’язаного з тематикою театру й арт-педагогіки. Волонтер житиме та працюватиме в Будапешті (Угорщина).

Умови: стандартні для ЄВС проектів. Транспортні витрати, віза, проживання, харчування, страхування й кишенькові гроші забезпечуються грантом від Європейської комісії
Коли, де: лютий 2018 – січень 2019
Дедлайн: якомога швидше

Реклама

Симпозіум Smooth Muscle Physiology, Biophysics and Pharmacology

Молоді дослідники-біологи й медики, що працюють чи прагнуть працювати в сфері біофізики та фармакології, запрошуються до участі в симпозіумі Smooth Muscle Physiology, Biophysics and Pharmacology. Подія відбудеться в Києві 18-22 вересня, а також у школі молодих вчених.

Умови: вартість участі – від 100 до 400 грн
Коли, де: 18-22 вересня, Київ
Дедлайн: 20 серпня

Міжнародний студентський конгрес

Міжнародний студентський конгрес університету International Balkan University в Македонії запрошує студентів до участі. У конгресі можуть брати участь студенти бакалаврату, магістратури й аспірантури. Кандидати можуть пропонувати тези своїх робіт, ідеї та думки в будь-якій науковій галузі, що стосується тематики.

Умови: участь у конгресі безкоштовна. Також організатори оплачують проживання й харчування. Учасникам необхідно самостійно оплатити транспортні витрати в Македонію та назад.
Коли, де: 28-29 вересня, Скоп’є, Македонія
Дедлайн: 10 серпня

UNITED Conference у Берліні

UNITED, найбільша європейська антирасистська мережа, організовує конференцію із захисту прав людини. Тема – Make Every Voice Heard! The Power Of Victim Perspectives In Fighting Hate Crime. Організатори планують зібрати людей для обговорення думок у цій галузі, організувати роботи в групах з метою розробки стратегій підтримки жертв, інформаційно-пропагандистської діяльності.

Умови: участь у конференції – €80. Організатори частково оплачують вартість проїзду.
Коли, де: 19-24 листопада, Берлін
Дедлайн: 3 вересня

workspace 1

Конференція в Ризі для майбутніх лідерів

Конференція в Ризі – унікальна можливість конструктивного діалогу, присвяченого міжнародним питанням безпеки. Цього року форум збере молодих, талановитих і мотивованих дипломатів, журналістів, політиків та інших зацікавлених. Учасники проведуть три дні на дискусіях і семінарах.

Умови: участь у конференції безкоштовна, проте учасники повинні самі оплатити транспортні витрати й вартість візи
Коли, де: 20-30 вересня, Рига, Латвія
Дедлайн: 6 серпня

Тренінг «Журналістика толерантності»

Якщо ти редактор/ка або журналіст/ка, працюєш будь-де в Україні, окрім Києва, і хочеш писати тексти, чисті від мови ненависті, упереджень та стереотипів, подавай заявку на тренінг із «Журналістики толерантності» – дводенну тренінгову програму для 15-ти учасників. Тренери: Альона Жук, редакторка Kyiv Post, та Оксана Гриценко, військова кореспондентка Kyiv Post.

Щоб узяти участь у відборі, заповнюй анкету за посиланням

Умови: програма покриває витрати учасників на проживання й харчування (сніданок у готелі, обід і кава-брейк на локації тренінгу), а також відшкодовує учасникам із регіонів витрати на проїзд.
Коли, де: 22-23 серпня, Київ
Дедлайн: 6 серпня

ADAMI Media Prize for Cultural Diversity in Eastern Europe

Конкурс репортажів та інших відеоробіт на тему культурного різноманіття й інтеграції. Тележурналісти та інші зацікавлені в тематиці можуть подавати проекти, розпочаті або завершені роботи. Відібрані учасники візьмуть участь у воркшопах від європейських експертів та презентують свої проекти під час форуму в Єревані, Вірменія. 

Умови: плата за воркшоп – €500. Найсильніші проекти отримають стипендію, що покриває плату за семінар та інші витрати (транспорт, проживання, харчування)
Коли, де: форум у Єревані – 4-5 листопада
Дедлайн: 20 вересня

workspace 3

Оплачувана поїздка на COP23 в Німеччині

Якщо ти письменник або журналіст, який пише чи має інтерес до проблеми змін клімату, лови можливість безкоштовно приєднатися до команди COP 23, що відбудеться в Німеччині. Статті необхідно написати й опублікувати на новинному блозі, веб-сайті, газеті чи журналі (ці платформи можуть бути регіональними, національними чи міжнародними).

Умови: організатори пропонують повну оплату витрат (проживання, проїзд, фінансову допомогу), можливість приєднатися до Рамкової конвенції Організації Об’єднаних Націй про зміни клімату.
Коли, де: листопад, Німеччина (Бонн)
Дедлайн: 30 вересня

Гранти від National Geographiс

National Geographiс пропонує гранти, які можна використовувати на проектах у галузі охорони, освіти, дослідження, технологій та написання творів. Пропоновані проекти повинні бути новаторськими й дослідницькими.

Умови: гранти дослідникам, які перебувають на початку кар’єри, кандидатам не обов’язково мати вчений ступінь – від $5000 до $10000; стандартні гранти – від $30000 до $50000 (заявку необхідно подати за 6 місяців до початку проекту).
Коли, де: проекти можна реалізувати по всьому світу
Дедлайн: 1 жовтня

Fire Camp: арт і спорт

Fire Camp – всеукраїнський наметовий табір від ФРІ Джин – Кам’янське. Тематика: арт і спорт.

На тебе чекають тимбілдинг, контактна імпровізація, форум-театр, проектний менеджмент, уроки самооборони, арт-терапія та інші тренінги.

Умови: вартість участі – 300 грн
Коли, де: 16-20 серпня, Україна, с. Єлизаветівка, Блакитне озеро
Дедлайн: якомога швидше

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus