Дайджест можливостей на серпень

сік

Волонтерство у Німеччині, конференція для блогерів та журналістів, літня німецько-українська школа на тему історії, тренінг із мультимедійної журналістики від Deutsche Welle Akademie та інші можливості серпня.

Волонтерство у Німеччині

Довготривале волонтерство у Європейському центрі молодіжної освіти і зустрічей у Веймарі (EJBW). Чудова можливість спробувати себе у ролі соціального та молодіжного працівника.

Коли, де: з 1 лютого на 12 місяців, Німеччина.
Умови: стандартні для ЄВС проектів. Учасникам покривають, проїзд, харчування, страховку та виплачують кишенькові гроші.
Дедлайн: 1 вересня.

Реклама

Програма «Молодь Змінить Україну» від фонду Богдана Гаврилишина

Фонд Богдана Гаврилишина оголосив набір на програму «Молодь змінить Україну» на друге півріччя 2016 року. Програма спрямована на підтримку активної, професійної, патріотичної молоді, яка формує критичну масу людей, здатних трансформувати Україну в майбутньому. Місія – не лише вивчити рецепти успіху передових європейських країн, а також сприяти ефективному втіленню цих знань в Україні. Детальніше про програму читайте у нашій статті.

Коли, де: освітні поїздки за кордон – до Австрії, Німеччини, Польщі. Група з 5-7 осіб на певний період часу (оптимально 7-10 днів) відправляється в обрану країну, де зустрічається з громадськими діячами, урядовцями, економістами, освітянами, відвідує різноманітні заходи, таким чином вивчаючи досвід країни. Всі витрати на поїздку повністю покриває фонд.
Умови: для участі у програмі потрібно:

  • сформувати команду з 6-7 представників різних спеціальностей, включаючи політолога, юриста, економіста, соціолога та культурного антрополога;
  • обрати одну з шести країн дослідження, підготувати проект її комплексного вивчення, причому кожен учасник групи обирає окрему сферу дослідження;
  • обґрунтувати доцільність вивчення обраних сфер та запропонувати способи застосування набутого досвіду для трансформації України;
  • подати аплікаційну заявку, резюме та мотиваційний лист від кожного учасника групи на адресу info@bhfoundation.com.ua. У темі листа обов’язково зазначайте Application 2016.

Дедлайн: 21 серпня

Правозахисні воркшопи від ФРІ

Бажаєш дізнатись, як захищати власні права та впливати на процеси у своєму навчальному закладі, місті, країні? Хочеш отримати унікальні знання та практичні навички для організації власного правозахисного проекту? «Фундація регіональних ініціатив» організовує правозахисні воркшопи у Києві.

Коли, де: 30-31 липня, Україна.
Умови: вартість – 20 грн (витрати на кава-брейки).
Дедлайн: реєстрація триває до 30 липня.

руки

Конкурс мікропроектів «Сильна Громада»

Громадські організації, благодійні організації, органи самоорганізації населення, а також їхні коаліції, мережі, неформальні об’єднання та ініціативні групи мешканців зі Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей можуть подавати заявки на отримання гранту для реалізації суспільно значущих ініціатив, які стосуються питань місцевого розвитку: культури, мистецтва, розвитку місцевого туризму, історії та екології.

Коли, де: тривалість гранту – 3 місяці.
Умови: максимальна сума, яка може надаватися як мікрогрант, не перевищує 15 000 гривень.
Дедлайн: 15 вересня.

Тренінг із мультимедійної журналістики від Deutsche Welle Akademie

Триденні безкоштовні тренінги від Deutsche Welle Akademie для жителів Херсонської, Миколаївської та Одеської областей. Заходи пройдуть у трьох містах: 5-7 серпня – у Херсоні, 12-14 – в Одесі, 19-21 – у Миколаєві. Проект створений для блогерів та громадських активістів, які прагнуть висвітлювати соціально-важливу інформацію і стати незалежною альтернативою професійним журналістам.

Коли, де: 5-7 серпня, Україна.
Умови: участь безкоштовна.
Дедлайн: 3 серпня.

Архітектурна літня школа від In.Lab Summer School’2016

Архітектурна школа, пройшовши курс якої ти навчишся розробляти цілісний проект у різних програмах та поєднувати їх між собою. Навчальний курс підготовли випускниками «Баухауз», що навчалися під кураторством головного архітектора Zaha Hadid Architects Christos Passas. Курс написано відповідно до стандартів навчання України та завірено Міністерством освіти та науки України. Цього року під школи моделюватимуть HARBIN OPERA HOUSE by MAD Architects.

Коли, де: 1-6 серпня, Україна.
Умови: вартість – 4 000 грн.
Дедлайн: 31 липня.

Літня німецько-українська школа Politics of Memory. East and West European Experiences

Літня німецько-українська школа на тему історичної пам’яті та цінностей Східної та Західної Європи. Робоча мова – англійська та російська.

Коли, де: 25 вересня-2 жовтня, Україна.
Умови: покриття витрат на дорогу, проживання.
Дедлайн: 1 серпня.

ДІВЧИНА

Barcelona Workshop on Regional and Urban Economics

Воркшоп на тематику місцевої та регіональної економіки. Мета семінару – об’єднати дослідників у міській та регіональній економіці для обміну досвідом та ідеями. Для участі у ролі спікера слід підготувати та подати на розгляд свою ідею або дослідження.

Коли, де: 27-28 жовтня, Іспанія.
Умови: організатори покривають проїзд та проживання.
Дедлайн: 9 вересня.

Міжнародна студентська конференція

Студентська конференція, що проходитиме у Македонії. Тема – «Сучасні проблеми лідерства: виклики і можливості». 50 студентів із різних країн представлять і обговорять сучасні проблеми і поділяться своїми дослідженнями у різних сферах.

Коли, де: 29-30 вересня, Македонія.
Умови: участь безкоштовна, організатори оплачують проживання. Учасники покривають витрати на дорогу.
Дедлайн: 20 серпня.

Конференція для блогерів та журналістів Falling Walls Foundation

Falling Walls Foundation пропонує стипендії для наукових журналістів і блогерів на відвідування конференції Falling Walls в Берліні. Мета програми – висвітлювати наукові відкриття для широкої публіки і допомогти журналістам поглибити свої знання у науковій тематиці.

За два дні стипендіати відвідають лабораторію Falling Walls Lab, де учасники представлять свої ідеї та наукові проекти, зустрінуться із засновниками наукових стартапів, інвесторами і лідерами думок на Falling Walls Venture.

Заявки можуть подавати штатні журналісти або блогери з мінімум трьома роками досвіду в науковій журналістиці / веденні блогу на наукові теми. Професіонали у сфері досліджень, викладання, зв’язків із громадськістю та реклами подаватися на цю стипендію не можуть.

Коли, де: 8-9 листопада, Німеччина.
Умови: організатори покривають витрати на проїзд, надають місце для проживання на 3 ночі, оплачують участь у конференції і харчування (сніданки в готелі і банкети під час заходів).
Дедлайн: 31 липня.

Фото: sitebuilderreport.com/stock-up

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus