Можливості липня

man

Волонтерство в Данії, міжнародний чемпіонат студентських стартапів і «Ukrainian IT Awards»

Літературний конкурс «Чудака, їй-богу!»

Міжнародний конкурс гумористичних творів, заснований журналом «Склянка часу*Zeitglas» із нагоди 130 років від народження Остапа Вишні. Переможців визначать у 4 номінаціях: проза, поезія, есе, нариси. До розгляду приймають і карикатури та інші малюнки гумористичного характеру. По завершенні терміну прийому робіт буде виданий вісник конкурсу.

Умови: твори переможців перекладуть німецькою мовою і надрукують на сторінках міжнародного журналу «Склянка часу*Zeitglas» у 2019 році
Дедлайн: 1 жовтня

Реклама

Youth Exchange Media Manipulation-Youth Perception or Reality?

Міжнародний молодіжний обмін «Media Manipulations – Youth Perception or Realities?» у Болгарії.

Вимоги до кандидатів: українське громадянство; 18-24 років; наявність біометричного закордонного паспорта; здатність комунікувати англійською мовою з представниками різних країн; готовність брати участь у підготовці до культурного обміну та навчальних сесій, а також провести власний захід на тему медіаграмотності у своєму рідному місті/селі; можливість оплатити трансфер з України до місця проведення обміну (село Миндя біля Велико-Тирново) і назад, ці витрати будуть відшкодовані після обміну протягом 2-3 місяців, ліміт витрат на подорож до Болгарії і назад – 275 €; можливість оплатити собі страхування на час поїздки (ці витрати не відшкодовуються); можливість сплатити організаційний внесок після затвердження своєї кандидатури: 40 € (для постійних відвідувачів ПІ – 20 €).

Умови: всім учасникам забезпечують харчування і проживання
Коли, де: 8-14 вересня, Миндя (Болгарія)
Дедлайн: 10 липня

Huawei Next-Image Awards

«Huawei» проводить щорічний конкурс фотографій, зроблених на мобільний телефон. Мета конкурсу – дослідити можливості нового покоління візуальної культури разом з користувачами мобільних телефонів з усіх країн світу. «Huawei Next-Image Awards» пропонує власникам смартфонів галерею, де вони можуть презентувати свої роботи перед глобальною аудиторією. Конкурсантам потрібно завантажити фотографію, зроблену на будь-який смартфон «Huawei».

Призи: гран-прі: 20 000 $ і «Huawei P30 Pro» + можливість відвідати «Paris Photo 2019»; 6 фіналістів отримають 6 000 $ і «Huawei P30 Pro» + можливість відвідати «Paris Photo 2019»; 50 конкурсантів отримають смартфон «Huawei P30 Pro».
Умови: брати участь можуть власники смартфонів «Huawei» з усіх країн світу, яким виповнилося 18 років; усі фотографії потрібно зробити на «Huawei»; кожен конкурсант може надати не більше 30 фотографій; разом з фотографією потрібно вказати таку інформацію: ім’я, національність, стать, електронна пошта, номер телефону, короткий опис і конкурсна категорія.
Дедлайн: 31 липня

Our Ocean Conference

Саміт – це можливість надихнути, навчити і дати можливість молодим учасникам познайомитися із сучасними рішеннями, які можуть збалансувати потреби суспільства, промисловості й довкілля. Тема саміту: «Наш океан. Спільне творення стійкої блакитної планети». 100 учасників з 50 країн матимуть змогу взяти участь у таборі з повною або частковою стипендією. Також учасники зможуть познайомитися з політиками, лідерами, головами міжнародних організацій та науковими експертами.

Умови: повна або часткова стипендія на участь
Коли, де: 23-24 жовтня 2019 року, Осло (Норвегія)
Дедлайн: 5 липня

Конкурс есе й літня школа від «InLiberty»

«InLiberty» є організатором конкурсу студентських есе й літньої школи, яка присвячена соціальній реальності. Брати участь можуть студенти й недавні випускники університетів, громадяни пострадянських країн. Фіналістів конкурсу запросять на літню школу «InLiberty», що відбудеться в Грузії 19-25 серпня 2019 року, а переможець конкурсу отримає фінансову винагороду.

Тема конкурсу есе та літньої школи: «Хороше суспільство?». Конкурсантам пропонують подумати, що було б, якби суспільство, в якому ми живемо сьогодні, зникло і його потрібно було створювати заново. Конкурсантам потрібно придумати 10 найголовніших правил, які стануть фундаментом нового, хорошого суспільства. Есе потрібно відправити на contest@inliberty.ru. Обсяг – не більше 5 сторінок (або 9 000 знаків).

Призи: для всіх фіналістів – безкоштовна участь у літній школі, а автори 3 найкращих робіт отримають грошові призи.
Умови: участь безкоштовна; організатори оплачують проживання, харчування та участь в усіх заходах; конкурсанти повинні самостійно оплатити трансфер до місця проведення школи.
Коли, де: 19-25 серпня 2019 року, Грузія
Дедлайн: 15 липня

man

Ukrainian IT Awards

Всеукраїнський незалежний конкурс «Ukrainian IT Awards» – це некомерційний проєкт, покликаний знайти й відзначити найкращих професіоналів української ІТ-галузі. Конкурс проводиться Асоціацією ІТ України в партнерстві з провідними українськими ІТ-компаніями. «Ukrainian IT Awards» – це визнання професійних досягнень та успіху від провідних експертів української ІТ-індустрії. Перемога в одній з номінацій відкриває шлях до нових професійних можливостей. Кожен професіонал ІТ-сфери може подати свою кандидатуру на 1 або 2 номінації з 10, заповнивши онлайн-заявку.

Коли, де: урочиста церемонія нагородження переможців відбудеться 7 вересня 2019 року в Києві
Дедлайн: 7 липня

Чемпіонат студентських стартапів «University Startup World Cup»

Найкращі 40 університетських стартапів з усього світу зберуться разом з 30 жовтня по 1 листопада 2019 року, щоб поспілкуватися, взяти участь у конкурсі та отримати шанс виграти 15 000 $. Індивідуальний грант також доступний. 17 Цілей ООН у галузі сталого розвитку стануть основою чемпіонату цього року. Вимоги до кандидатів: кандидат має бути студентом, мати студента у своїй команді або здобути вищу освіту протягом останніх 2 років; у студентів має бути, як мінімум, 2 співзасновники і варіант реалізації 1 з 17 Цілей ООН у сфері сталого розвитку в рамках стартапу.

Призи: можливість представити свій стартап на «High Tech Summit»; грант в обсязі 1 000 $ без жодних умов; персональне менторство; головний приз – 15 000 $.
Коли, де: 30 жовтня – 1 листопада, Данія
Дедлайн: 20 липня

Міжнародний поетичний конкурс від Oxford Brookes Poetry Centre

Oxford Brookes Poetry Centre приймає заявки на міжнародний поетичний конкурс. Категорії: відкрита категорія – брати участь можуть конкурсанти, яким уже виповнилося 18 років; англійська як друга мова – брати участь можуть конкурсанти, яким уже виповнилося 18 років, рідною мовою конкурсантів має бути не англійська.

Умови: реєстраційний внесок – 5 фунтів за 1 вірш або 4 фунти за 1 вірш (за умови подання на конкурс понад 3 робіт); кожен конкурсант може надати максимум 10 робіт; приймаються раніше не опубліковані роботи; мова робіт – англійська; переможці в кожній категорії отримають по 1 000 фунтів, а фіналісти – 200 фунтів.
Дедлайн: 2 вересня

Волонтерські проєкти в Данії

НГО «Стелла» шукає волонтерів на короткострокові й довгострокові проєкти в Данії. Деталі щодо проєктів – за посиланням. Вимоги до волонтерів: мати 18-30 років, багато мотивації та інтерес до проєкту. Перш ніж відправляти форму в Данію, надішли її на адресу evs@ngo-stella.org, щоб НГО «Стелла» заповнила відповідну частину.

Умови: учасникам забезпечують проживання і харчування; детальні умови читай в описі кожного з проєктів.
Де: Данія
Дедлайн: залежно від проєкту

Молодіжний ФРІ-табір «Прорив»

ФРІ-табір «Прорив» запрошує до участі. Цей табір для тебе, якщо ти: бачиш проблему у своєму університеті, місті, країні, але не знаєш, як її вирішити; маєш ідею і хочеш, щоб про неї дізналися інші; готовий(-а) втілювати свою ідею в життя і шукаєш однодумців.

Умови: вартість участі – 400 гривень (організаційний внесок)
Коли, де: 27 липня – 1 серпня, Київська область
Дедлайн: 10 липня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus