Можливості липня

workspace1

Міжнародний семінар для молоді в Хорватії, дослідницькі гранти від Toyota й академія News Impact для медійників в Іспанії

Тренінг для молодих юристів

Болгарський фонд Bulgarian Gender Research Foundation спільно з партнерами організовує тренінг для молодих юристів. Програма була створена у 2004 році задля навчання й підвищення навичок молодих юристів і адвокатів із Центральної та Східної Європи.

Коли, де: програма складається з трьох сесій (1 тиждень кожні 6 місяців). Перша сесія – 15-25 листопада 2018 року, Болгарія.
Дедлайн: 13 липня

Реклама

World Meet Summit 2018 у США та Австралії

World Meet Summit 2018 збере молодь зі всіх країн світу. Саміт складається з тренінгів, співробітництва, менторства, семінарів. Мета – вмотивувати молодь брати участь у здійсненні та укріпленні змін у соціальній, економічній, політичній та екологічній сферах. Після саміту всі учасники автоматично стануть частиною World Meet Fellowship – мережі, що пропонує ресурси у формі грантів, стипендій і стажувань, які можуть стати важелем змін у різних соціумах.

Коли, де: 20-28 серпня 2018 року (США); 2-9 листопада 2018 року (Австралія).
Дедлайн: 28 липня

Академія News Impact

European Journalism Centre разом з Google News Initiative організували академію, мета якої – сформувати лідерські навички через знайомство з іншими новаторами. Тема – новинне лідерство. Подавати заявки можуть редактори, дизайнери, власники й розробники продуктів, менеджери соціальних мереж та інші медіа-підприємці. Приймаються заявки від усіх креативних особистостей, які працюють у медіа-сфері й бажають зробити внесок у розвиток стійкого та інноваційного журналістського майбутнього.

Умови: участь в академії безкоштовна. Організатори покривають транспортні витрати й проживання.
Коли, де: Барселона, Іспанія, 25-26 вересня
Дедлайн: 20 липня

man

Програма ReDefine Next 100 в Празі

Програма ReDefine Next 100 збере разом студентів, які вивчають різні дисципліни: гуманітарні й соціальні науки, медицину, комп’ютерні та природничі науки. 40 учасників з різних країн будуть поділені на команди, для того щоб визначити проблему, яка, на їхню думку, буде глобальною в майбутньому. Команди повинні розглянути інноваційні ідеї з різних дисциплін і запропонувати вирішення проблеми.

Умови: організатори пропонують повне покриття всіх витрат для участі в п’ятиденному семінарі в Празі й під час симпозіуму (проживання, транспортні витрати, ланч, посібник на дискреційні витрати)
Коли, де: п’ятиденний семінар у Празі – 5-9 вересня 2018 року; симпозіум – 13-16 листопада 2018 року.
Дедлайн: 1 липня

Continental Media Competition

Міжнародний конкурс для медіа від Європейського парламенту і Європейської комісії. Конкурс має три напрямки: телебачення, радіо та онлайн – по 10 конкурсних категорій у кожному. Додатково буде присуджена спеціальна премія European Journalist of the Year.

Умови: заявка подається в онлайн
Коли, де: Німеччина
Дедлайн: 1 липня

Медіа-семінар у Німеччині

Якщо ти маєш досвід у медіа, цікавишся міжнародною журналістикою і знаєш німецьку на високому рівні, подавай заявку на участь у медіа-семінарі, що пройде в Німеччині.

Умови: будуть покриті витрати на проїзд, харчування й проживання
Коли, де: 10 днів у вересні 2018 року, Німеччина
Дедлайн: 27 липня

Стипендія Альфреда Френдлі для журналістів

Журналісти друкованих, радіо- та онлайн-медіа віком від 25 до 35 років з країн, що розвиваються, можуть подавати заявку на щорічну програму, яка надає можливість працювати в американських редакціях.

Умови: учасників забезпечують страхуванням, проживанням і відшкодуванням тревел-витрат
Коли, де: березень – вересень 2019 року, США
Дедлайн: 31 серпня

workspace1

Дослідницькі гранти від Toyota 2018

Toyota Foundation приймає заявки на дослідницьку програму грантів на тему Exploring New Values for Society. Ця програма заохочує амбітних дослідників, які вивчають нові цінності  суспільства й шукають підходи до вирішення складних суспільних проблем майбутнього.

Умови: виплачується грантова сума не більш ніж 8 мільйонів єн
Коли, де: дворічний грантовий період – 1 травня 2019 до 30 квітня 2021 року
Дедлайн: 3 серпня

Семінар у Хорватії на тему міжкультурного діалогу

Відкрито прийом заявок на семінар Tool Fair XIII #PowerUp! на тему прав людини, міжкультурного діалогу та соціальної інтеграції. До участі запрошуються кандидати, зацікавлені в розробці підходів, педагогіки й практик, що сприяють розширенню можливостей молоді. Семінар передбачає обговорення, воркшопи та інші заходи. Робоча мова – англійська.

Умови: усі витрати бере на себе Erasmus+: Youth in Action Programme, яка організовує семінар
Коли, де: 12-16 листопада, Спліт, Хорватія
Дедлайн: 22 липня

Літня школа в IIASC в Італії

Інститут міжнародної академічної та наукової співпраці (ІIASC) разом з польською фундацією АDD запрошують брати участь у літній школі в Італії, яка проходитиме в рамках проекту Ukrainians support chain. Мета школи – об’єднати соціально активних українців, щоб створити єдину комунікативну платформу для підтримки українських ініціатив та реалізації бізнесових і соціально корисних проектів.

Умови: організаційний внесок становить 275 €, що покриє проживання, харчування, екскурсійну та освітню програму, участь у розмовному клубі з англійської мови
Коли, де: 27 липня – 3 серпня  2018 року, Італія
Дедлайн: 12 липня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus