Дайджест можливостей на липень

табір

Грант на дослідження в одному з університетів Німеччини, фестиваль інноваційних ідей на тему трансформації міст, табір для студентів і молодих піарників у Швейцарії та інші можливості липня.

Гранти на досліджень в Боннському університеті

Коли, де: початок навчального семестру, Німеччина.
Умови: грант – оплата навчання. Учасник покриває кошти на проживання в Німеччині самостійно або за допомогою зовнішніх фондів. Фінансову підтримку аплікантам надаватимуть в індивідуальному порядку.
Дедлайн: 31 серпня.

Молодих дослідників запрошують до участі у програмі ZEF, що передбачає навчання на аспірантурі в Боннському університеті. Грант надають на спеціальності: економіка, соціологія, екологія, політологія, сільське господарство, біологія, лісове господарство, математика, науки про Землю.

Реклама

Стань ЄВС-волонтером у Німеччині

Коли, де: вересень 2016 – вересень 2017, Німеччина.
Умови: стандартні для ЄВС-проектів. Покриваються витрати на транспорт, харчування, проживання, страхування, а також виплачуються кишенькові гроші.
Дедлайн: 30 червня.

Харківська НГО «Стелла» шукає волонтера на довготривалий ЄВС-проект у Німеччині. Проект зосереджений на співпраці Німеччини з Україною та Росією у галузі міжнародних молодіжних проектів. Кандидат повинен володіти гарними комунікативними навичками для роботи у команді, мати компетенції в ІТ, а саме розбиратися, як робити та обробляти відео за допомогою різних програм.

Фестиваль інноваційних ідей на тему трансформації міст

Коли, де: 15-17 жовтня, Польща.
Умови: участь безкоштовна, є можливість виграти трепел-грант.
Дедлайн: 17 липня.

Міжнародний фестиваль для урбаністів і усіх, хто цікавиться та працює у сфері трансформації міст. Це майданчик для обміну думками, презентації проектів та пошуку ідей.

566_min

Мистецтвознавчий конкурс для арт-критиків

Де: Україна.
Умови: виграш – поїздка в Італію, 5 000 грн.
Дедлайн: 20 серпня.

Stedley Art Foundation оголосила V Мистецтвознавчий конкурс для арт-критиків. Для участі слід написати мотиваційний лист на одну друковану сторінку, в якому окреслити проблеми та художні твори, які вам цікаво було б проаналізувати. Також можна додати посилання на попередні критичні тексти, якщо такі були.

Математична літня школа в Одесі

Коли, де: 1-14 серпня, Одеса.
Умови: вартість – 100-350 грн.
Дедлайн: 10 липня.

Інститут математики НАН України у співпраці з українськими університетами запрошують науковців, аспірантів та студентів взяти участь у Міжнародній математичній літній школі: «Алгебра, топологія, аналіз». Це можливість поєднати роботу та відпочинок, поділитися власними науковими досягненнями, знайти однодумців для спільних досліджень у галузі сучасної математики.

Мистецький табір FRI Art camp

Коли, де: 17-23 серпня, Україна.
Умови: вартість – 300 грн.
Дедлайн: 1 серпня.

Усі охочі та небайдужі до мистецтва люди можуть взяти участь у мистецькому таборі FRI Art camp. У програмі – розповіді від успішних митців сучасності, лекція з історії мистецтва, майстер-класи з відеозйомки, монтажу, живопису, лекція з психології про вплив звуку та кольору на емоційну складову людини та багато іншого.

похід

Літній антикорупційний інтенсив

Коли, де: 8-13 серпня, Київ.
Умови: організатори забезпечують проживання й часткове харчування (кава та обід). Транспортні витрати не відшкодовують.
Дедлайн: 13 липня.

Тижневий курс з дизайну та написання дієвої аналітики у сфері протидії корупції від Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції в Україні Національного університету «Києво-Могилянська академія» (ACREC). Навчальний курс спрямований на підвищення якості українських досліджень та аналітики в антикорупційній сфері.

Міжнародна школа з енергетичних систем у Німеччині

Коли, де: 28 серпня – 2 вересня, Німеччина.
Умови: організатори оплачують проживання, харчування та навчання в школі; учасники повинні оплатити проїзд до місця проведення школи.
Дедлайн: 15 липня.

Для участі у міжнародній школі з енергетичних систем у Німеччині запрошують молодих дослідників (магістрів, аспірантів) та професіоналів у сфері енергетичних технологій, економіки, політології і схожих дисциплін для обговорення змін у теперішніх та майбутніх енергетичних системах.

Літня школа солідарності

Коли, де: 12 липня, Україна.
Умови: участь безкоштовна.
Дедлайн: 10 липня.

Літня школа солідарності – це насичений тиждень, протягом якого учасники відвідають будинок для людей похилого віку, ромський табір, побувають на роздачі їжі для бездомних та бідних людей. У програмі школи – фільми, лекції та обговорення, а також створення соціального чи культурного проекту.

Комунікаційний табір для студентів та молодих піарників у Швейцарії

Коли, де: 14-21 серпня, Швейцарія.
Умови: участь – вартість 1850 євро, що включає проживання, програму і транспорт у Швейцарії.
Дедлайн: 20 липня.

Якщо ти цікавишся або працюєш у PR, добре володієш англійською та хочеш поглибити навички та знання у цій сфері, долучайся до професійного табору з провідними комунікаційними консультантами в ролі тренерів у Швейцарії.

Програма табору містить: практичні майстер-класи з PR, екскурсії до PR-департаментів різних міжнародних компаній і некомерційних організацій, штаб-квартири яких знаходяться в Швейцарії та інше.

Фото: sitebuilderreport.com/stock-up

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus