Можливості червня

Workspace

Навчальна програма для студентів у сфері регіональної політики ЄС, літня школа на тему права в Німеччині та освітній табір для молоді на Волині

Youth4Regions – The Programme for Aspiring Journalists

Навчальна програма для студентів і молодих журналістів (до 2 років після закінчення університету) на тему «Регіональна політика ЄС». Вимоги до кандидатів: інтерес до регіональної політики ЄС; досвід у журналістиці; громадянство ЄС або сусідніх країн; вік – від 18 до 30 років.

Умови: усі витрати покриває організатор
Коли, де: 6 – 11 жовтня 2019 року, Брюссель
Дедлайн: 15 липня

Реклама

Тренінг для підлітків Citizen Up

Літня школа Citizen Up на Закарпатті для учасників 15 – 17 років. Під час інтенсивного п’ятиденного навчання учасники ознайомляться зі структурою органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також зі способами протидіяти корупції. Літня школа буде проходити в Закарпатській області поблизу Ужгорода. Поїздку до Ужгорода учасники здійснюють самостійно або в супроводі батьків. До місця проведення школи з Ужгорода буде організований трансфер.

Умови: участь безкоштовна; учасників забезпечують проживанням, харчуванням, навчальними матеріалами і повертають кошти за дорогу, якщо наявні всі належно оформлені проїзні документи (квиток на плацкарт/автобус).
Коли, де: 18 – 22 липня 2019 року, Ужгород
Дедлайн: 2 червня

Літня школа в Європейському університеті Віадріна у Франкфурті-на-Одері

Viadrinicum – щорічна літня школа, присвячена країнам «Східного партнерства», з особливою зосередженістю на Україні.
Цього року школа відбудеться в міждисциплінарному форматі й матиме назву Transsectoral UrbanLab. Participatory Urbanism Beyond Metropoleis. Інформацію про попередню програму можна знайти за посиланням. Організатори зможуть надати до 15 стипендій (100 € – 700 € залежно від країни проживання).

Умови: можливість отримати стипендію
Коли, де: 19 серпня – 1 вересня 2019 року, Франкфурт-на-Одері (Німеччина)
Дедлайн: 2 червня

Освітній табір для молоді на Волині

Soft Skills Camp від Фундації регіональних ініціатив − освітньо-мотиваційний табір для тих, хто шукає ефективного способу покращити свої навички. Формат Soft Skills Camp такий: 5 днів проживання в наметах, польова кухня, навчання просто неба, нетворкінг, ватри, купання в озері, розвивальні ігри, пісні під гітару, цінні знайомства. Табір організовують для молоді з усієї України віком 16 – 25 років (від неповнолітніх вимагають письмового дозволу батьків).

Умови: вартість – 400 гривень (учасники оплачують лише харчування)
Коли, де: 23 – 27 липня 2019 року, Шацькі озера (Волинська область)
Дедлайн: 23 червня

Літня школа «Право в Німеччині»

Факультет правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Школа німецького права спільно з Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) запрошують до участі в літній школі «Право в Німеччині». Літня школа, яку проводять в Україні щороку, починаючи від 2007-го, призначена для осіб, зацікавлених у вивченні правової системи Федеративної Республіки Німеччина. До участі запрошують викладачів, аспірантів і студентів старших курсів юридичних закладів вищої освіти та юридичних факультетів ЗВО України й сусідніх країн (конкурсний відбір).

Умови: участь безкоштовна; проїзд, проживання та харчування оплачують учасники або організації, що їх відрядили; в окремих випадках на конкурсній основі можливе відшкодування витрат на проїзд (потягом по території України) та проживання для учасників, які проживають поза межами Києва.
Коли, де: 24 червня – 14 липня 2019 року, Київ
Дедлайн: 31 травня

workspace

Summer School on Investigative Reporting

Літня школа з розслідувальної журналістики. Заявки на отримання стипендії для участі можуть подавати журналісти з країн Балтії та «Східного партнерства». Серед тем тренінгу – редагування, радіо та подкастинг, візуалізація, пошук в інтернеті, висвітлення тем організованої злочинності й корупції тощо. Основний доповідач – Керол Кадвалладр, журналістка, розслідувачка діяльності Cambridge Analytica.

Умови: плата за навчання становить 350 €; учасники з країн Балтії та «Східного партнерства» можуть подавати заявки на отримання стипендій, які покривають витрати на проживання й навчання.
Коли, де: 15 – 17 серпня 2019 року, Рига (Латвія)
Дедлайн: 21 червня

Молодіжний форум європейських ініціатив

Nantes Creative Generations запрошує на форум із солідарності, захисту довкілля, творчої співпраці й розвитку відносин між громадянами Європи. Протягом 4 днів учасники віком від 18 до 30 років зможуть презентувати проект чи ініціативу, а також попрацювати з локальними проектами, зокрема транскордонними, на європейському рівні. Робоча мова – англійська.

Умови: усі витрати покривають організатори
Коли, де: 23 – 26 жовтня 2019 року, Франція
Дедлайн: 3 червня

Workshop on Policy and Diplomacy for Scientists

Мета семінару – підвищення обізнаності молодих учених щодо політичних і дипломатичних аспектів, пов’язаних з використанням хімічних речовин у різних наукових дисциплінах, зокрема в хімії, біохімії, біотехнології та суміжних галузях. До участі приймаються: особи, що здобули ступінь доктора філософії в природничих науках (хімія, біологія, фізика, геологія) або суміжних дисциплінах; громадяни країн, що розвиваються (Україна входить у список); академіки, вчені й дослідники, що вивчають хімічні, біохімічні та суміжні науки не менше 5 років; молоді вчені, які тільки починають свою наукову кар’єру, здобули ступінь доктора філософії не більше 10 років тому і яким ще не виповнилося 40 років; особи, які володіють англійською мовою.

Умови: участь у семінарі оплачують організатори; 20 обраних учасників отримають грант для оплати страхування, транспортних і повсякденних витрат; також можуть брати участь кандидати, здатні покрити свої витрати самостійно.
Коли, де: 9 – 13 вересня 2019 року, Трієст (Італія)
Дедлайн: 28 червня

Віддалене стажування в компанії Shamayev Law

Американська компанія Shamayev Law пропонує студентам з високою успішністю оплачуване стажування на віддаленій основі у сфері маркетингу, пошукової оптимізації сайтів та веб-дизайну. Надсилай резюме та запитання на пошту an@shamayevlaw.com. Також відвідай сайт компанії.

Умови: стажування оплачуване
Коли, де: тривалість – за домовленістю, віддалено
Дедлайн: 1 червня

Міжнародний творчий конкурс Open Eurasia

Open Eurasia – щорічний міжнародний творчий конкурс для письменників, поетів, перекладачів, ілюстраторів, відеографів та журналістів. Призовий фонд становить 31 000 $. Переможці конкурсу можуть безкоштовно видати книгу в рамках однієї з 10 премій, заснованих у Лондоні в 2019 році. Роботи приймаються в онлайн російською, англійською, українською, киргизькою, узбецькою, таджицькою, білоруською мовами залежно від категорії.

Умови: призовий фонд становить 31 000 $
Дедлайн: 15 вересня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus