Можливості червня

girls (1)

Довготривале волонтерство в Литві в дитячому садку, семінар для молодих журналістів у Німеччині та молодіжний обмін для студентів у сфері права.

Молодіжний обмін у сфері права в Німеччині

The Culture.World.Us. – молодіжний обмін, що об’єднає 30 мотивованих молодих людей віком від 18 до 26 років з Німеччини, України, Росії та Італії для підвищення обізнаності у сфері дискримінації та прав людини. Під час молодіжного обміну учасники працюватимуть разом, використовуючи творчі та інтерактивні методи неформальної освіти, театру й мистецтва тощо. До програми входять лекції та зустрічі з активістами.

Умови: учасникам забезпечують усі витрати на візу, проживання, харчування й трансфер (до 275 €)
Коли, де: 28 серпня – 6 вересня 2018 року, Бремен, Німеччина
Дедлайн: 10 червня

Реклама

ЄВС-проект у культурній сфері

Якщо ти цікавишся театром і міжкультурною комунікацією, мрієш реалізувати свій власний проект із досвідченою культурною асоціацією, то подавай заявку на участь у проекті Intercultural dialogue and artistic creation. Резюме та мотиваційний лист надсилай на evs.wertepfestival@gmail.com

Умови: стандартні для ЄВС-програми. Учасникам забезпечується проживання, харчування, страхування та виплачуються кишенькові гроші.
Коли, де: 15 листопада 2018 – 30 жовтня 2019 року, Гайнівка (біля Білостока), Польща
Дедлайн: 30 травня

Міжнародний літній ліберальний табір

Організатори запрошують до участі в міжнародному літньому ліберальному таборі під назвою «Табір свободи». Подавати заявку можуть студенти, лідери громадських організацій, молоді активісти, зацікавлені в налагодженні відносин з європейською молоддю, отриманні інформації про ліберальні цінності, технологіях комунікації, іміджу та проведенні міжнародних публічних акцій та кампаній. Хороше знання англійської обов’язкове.

Умови: організатори беруть на себе витрати за проживання, харчування, трансфер (Генічеськ – пансіонат Nar-Motel – Генічеськ). Учасники будуть забезпечені всіма методичними матеріалами. Організаційний внесок – 500 гривень.
Коли, де: на березі Азовського моря в Херсонській області, с. Стрілки, з 20 по 28 серпня 2018 року
Дедлайн: 10 червня

workspace2 (1)

Семінар Public policies & youth participation in decision making

Семінар «Політика та участь молоді в прийнятті рішень» розрахований на 30 місцевих і міжнародних молодих працівників, які цікавляться проблемами політики й демократії. Під час заходу передбачається створення мережі для вдосконалення молодіжної роботи, залучення молоді до прийняття політичних рішень і працевлаштування.

Умови: організаційний внесок – 170 €, до якого входять усі витрати протягом програми
Коли, де: 19-24 липня, Марокко
Дедлайн: 1 червня

P.E.A.C.E. – тренінг з e-активізму в Будапешті

PEACE, EACTIVISM & CAMPAIGNING EDUCATION – проект, спрямований на підготовку молодіжних працівників та лідерів з різних країн і з різним досвідом. У програмі йтиметься про те, як заохотити своїх бенефіціарів до взаємодії, обмінюючись електронними матеріалами, створюючи онлайн-кампанії тощо. Перевага у виборі надається претендентам, які працюють чи планують працювати над питаннями комунікації, цифрових/соціальних мереж і/або мають певний досвід роботи з темою проекту. Знання англійської мови обов’язкове.

Умови: усі витрати, пов’язані з подорожжю, візою, проживанням і матеріалами, оплачують організатори. Організаційний внесок – 50 €.
Коли, де: 16-22 вересня, Будапешт
Дедлайн: 8 червня

Волонтерство в дитячому садку в Литві

Організація «Стелла» шукає учасника для довгострокової ЄВС-програми в Литві. Inspiration in education: ready, set, learn – проект, спрямований на роботу з дітьми в дитячому садку. Тому, якщо тебе надихає робота з дітьми і є бажання втілювати в життя власні ідеї, подавай заявку на участь. Резюме та мотиваційний лист надсилай на evs@ngo-stella.org з темою листа «EVS in Kaunas».

Умови: стандартні для ЄВС-програми. Учасників забезпечують проживанням, харчуванням, страхуванням, а також виплачують кишенькові гроші.
Коли, де: 11 місяців з 1 вересня 2018 року, Литва
Дедлайн: 30 травня

Семінар для молодих журналістів у Німеччині

Семінар для молодих журналістів М100 – частина оновленої щорічної міжнародної медіа-конференції M100 Sanssouci Colloquium у Потсдамі, Німеччина. Програма призначена ​​для молодого покоління журналістів та редакторів віком 18-26 років з Європи, країн «Східного партнерства» та Росії. У 2018 році семінар присвячений темі «Журналістика та політична освіта в соціальних мережах».

Умови: організатори покривають транспортні витрати, проживання й харчування всім учасникам
Коли, де: 10-19 вересня 2018 року, Потсдам, Німеччина
Дедлайн: 12 червня

workspace (1) (1)

International Summer School on the Regulation of Local Public Services

Міжнародна школа International Summer School on the Regulation of Local Public Services – це двотижневе навчання на тему роботи комунальних служб (як працює збір сміття, водопровід, громадський транспорт, опалення, спортивні майданчики). Школа розрахована на студентів останніх курсів бакалаврату, студентів післядипломних програм, працівників комунальних служб і регіональних служб.

Умови: оплата навчання й проживання, організаційний внесок – 150 €
Коли, де: 3-14 вересня, Італія
Дедлайн: 4 червня

Школа-тренінг «Голосніше слів: як стати блогером»

Правозахисна програма для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу!» – це шанс перейняти знання від професійних тренерів, спробувати на практиці свої сили і знайти однодумців у сфері блогерства. Мета програми – навчитися, як використовувати свій блог для запобігання конфліктів та ведення мирних переговорів.

Умови: усі витрати, пов’язані з переїздом, харчуванням і проживанням, будуть покриті
Коли, де: 23-26 червня 2018 року
Дедлайн: 10 червня

Літня школа в Копенгагенському університеті

New Urban Life Across the Globe: Activism and Change in a World of Cities – літня міжнародна школа, під час якої студенти вивчатимуть критичну міську теорію та практичні підходи до міської етнографії. До участі запрошуються студенти магістратури, що вивчають дотичні сфери.

Умови: участь у школі платна
Коли, де: 24 липня – 4 серпня 2018 року
Дедлайн: 1 червня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus