Можливості травня

woman-notebook-working-girl

Конференція у сфері прав людини в Лондоні, DAAD Summer School для студентів і школа для журналістів у сфері наук про океан

Літня школа «Право в Німеччині»

Літня школа «Право в Німеччині», що відбудеться в Національному університеті «Києво-Могилянська академія», запрошує до участі викладачів, аспірантів та студентів старших курсів юридичних закладів вищої освіти України й сусідніх країн. Робоча мова школи – німецька.

Умови: участь безкоштовна; проїзд, проживання та харчування учасники оплачують самі; в окремих випадках на конкурсній основі можливе відшкодування витрат на проїзд (потягом по території України) та проживання для учасників, які проживають поза межами Києва.
Коли, де: 24 червня – 14 липня, Київ
Дедлайн: 31 травня

Реклама

DAAD Summer School

Громадська організація Center for Dialogue and Reconciliation «Iskra» шукає учасників для літньої школи Potentials, Perils, and Promises of Ethnic Diversity. Учасники пройдуть тренінги з дослідницьких методів у сфері суспільних наук та історії. До участі запрошують студентів українських університетів, які навчаються, як мінімум, на 3-му курсі. Для участі потрібно подати резюме та мотиваційний лист. Робоча мова школи – англійська.

Умови: участь у школі безкоштовна; організатори забезпечують харчування; проживання й пересування оплачують учасники.
Коли, де: 24 серпня – 1 вересня, Чернівці
Дедлайн: 15 травня

Тренінг для журналістів у Празі

На інтенсивний тренінг запрошують студентів, які вивчають журналістику або суміжні галузі і провчилися в університеті, як мінімум, 2 роки. Матеріали потрібно подати англійською мовою.

Умови: успішні кандидати отримають повну стипендію, яка покриє витрати на проїзд, проживання, харчування та навчальні матеріали
Коли, де: 3 серпня – 13 серпня, Прага (Чехія)
Дедлайн: 5 травня

notebook2

Гранти для журналістів від OPEN Media Hub

OPEN Media Hub приймає заявки на конкурс, спрямований на підтримку теле- та онлайн-журналістів країн «Європейського сусідства». Кандидатам потрібно надіслати концепцію проекту і заповнити онлайн-анкету. Також потрібно подати бюджет проекту.

Умови: грант 7 000 €
Дедлайн: 14 травня

Літня школа для студентів, які вивчають хімічні науки

Програма літньої школи, яка відбудеться в Чехії, присвячена вивченню хімії, хімічних технологій та матеріалознавству.
Вимоги до кандидатів: приймаються заявки від студентів з усіх країн світу; студенти повинні закінчити від 1 до 4 навчальних курсів в університеті; студенти повинні вивчати такі дисципліни: хімія, хімічні технології, матеріалознавство; потрібно володіти англійською мовою. Заявку можна подати в онлайн. До заявки входить мотиваційний лист на тему Smart governance або Life is chemistry.

Умови: організатори пропонують 28 повних стипендій, які покривають вартість навчання, проживання та харчування; студенти, які не отримають стипендію, повинні сплатити реєстраційний внесок 100 €.
Коли, де: 7 липня – 6 серпня 2019 року, Чехія
Дедлайн: 30 квітня

Ocean Science Journalism Fellowship

The Woods Hole Oceanographic Institution приймає заявки від журналістів з усього світу для участі в літній школі у сфері наук про океан. Школа призначена для навчання журналістів у галузі океанографії та морської інженерії за допомогою семінарів, відвідин лабораторій і невеликих екскурсій.

Умови: організатори оплачують усім учасникам проїзд, а також проживання, харчування та навчання
Коли, де: 14-18 жовтня 2019 року, США
Дедлайн: 17 травня

робоче місце

Літня школа для митців

Open Academy Естонської академії мистецтв організовує міжнародну літню школу мистецтва, дизайну та архітектури. Програма охопить різні візуальні культурні дослідження і художні дисципліни з акцентом на інноваційних темах: співпраці між природним середовищем і людьми, картуванні доріг і русі в громадському просторі, мистецькому житті Естонії в регіональному та міжнародному контекстах тощо.

Умови: навчальні програми безкоштовні
Коли, де: літо 2019 року, Таллінн (Естонія)
Дедлайн: 12 травня

Trust Conference у сфері прав людини

Активістів і захисників прав людини з усіх країн світу запрошують до участі в Trust Conference. Організатори пропонують близько 60 стипендій представникам різних дисциплін, які зможуть поділитися своїм досвідом і взяти участь у конференції.

Умови: організатори надають стипендії 3 видів: оплата 2 днів участі в конференції; часткова стипендія: оплата 2 днів участі в конференції і грант 750 фунтів для транспортних витрат та оплати проживання; повна стипендія: оплата 2 днів участі в конференції і грант 1 250 фунтів для транспортних витрат та оплати проживання.
Коли, де: 13-14 листопада 2019 року, Лондон (Велика Британія)
Дедлайн: 3 травня

Конференція Talent Meets Bertelsmann 2019

Приймаються заявки на участь у конференції Talent Meets Bertelsmann 2019. Цей захід організовують для талановитих представників молоді, які мають підприємницький склад розуму і зацікавлені в майбутньому ЗМІ, особливо в цифровій сфері. Учасники познайомляться з цікавими людьми, візьмуть участь у семінарах і працюватимуть разом із досвідченими підприємцями над ключовими питаннями бізнесу, що відіграють важливу роль у розвитку ЗМІ та індустрії послуг.

Умови: організатори покривають усі витрати: проживання, пересування (300 € для студентів з європейських університетів і 500 € для студентів з неєвропейських університетів)
Коли, де: 24-26 червня 2019 року, Берлін (Німеччина)
Дедлайн: 5 травня

Конференція ESI OpenCFD в Німеччині

ESI OpenCFD відкриває набір на 7-му щорічну OpenFOAM Conference. Цей захід надає унікальну можливість участі в сучасному управлінні OpenFOAM і співпраці з користувачами й розробниками з усього світу. Під час 2-денного заходу учасники зможуть відвідати сесії та зустрічі з топ-розробниками.

Умови: організатори покривають транспортні витрати й проживання
Коли, де: 15-17 жовтня 2019 року, Берлін (Німеччина)
Дедлайн: 30 травня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus