Дайджест можливостей на травень

Можливості для студентів

Літній курс для журналістів у Чехії, школа з комп’ютерних наук у Львові, стипендії на навчання у Великобританії та інші можливості травня.

Літній курс Journalism Bootcamp у Чехії

Якщо ти студент як мінімум 2-го курсу навчання за спеціальностями медійних студій, журналістики чи інших суміжних дисциплін – подавайся на Journalism Bootcamp. Це інтенсивний літній курс, проводиться щороку за підтримки Bakala Foundation. Учасники отримають унікальний досвід завдяки інтерактивним семінарам, які проводитимуть професійні журналісти, редактори зі світових новинних інформаційних агентств.

Де, коли: Чехія, 6-16 серпня

Умови: відібрані кандидати отримають стипендію, що покриватиме витрати на проїзд, візу, проживання, харчування та навчальні матеріали

Дедлайн: 6 травня

Літня школа з Data Science у Львові

Літня школа з комп’ютерних наук у Львові – це ініціатива від програми комп’ютерних наук Українського Католицького Університету. Студенти, аспіранти та молоді професіонали познайомляться з сучасними методами та інструментами інформаційних технологій. Робоча мова школи – англійська. Учасники літньої школи отримують 3 кредити ECTS.

Де, коли: Львів, 10-23 липня

Умови: вартість навчання – 3400-4000 грн

Дедлайн: 1 червня

Реклама

Літня школа «Економічне право ЄС»

Літня школа з економічного права ЄС – це тижневий інтенсив. Навчальний курс присвячений питанням економічної інтеграції з ЄС, функціонуванню внутрішнього ринку ЄС та суміжних сфер. Для участі в конкурсі заповніть онлайн-заявку. Учасників школи буде відібрано на конкурсній основі.

Де, коли: Україна, 4-10 липня

Умови: участь безкоштовна

Дедлайн: 1 червня

Табір-експедиція з відновлення українського цвинтаря на території Польщі

Дослідницькій табір «Вирій – 2016» – це ініціатива з відновлення українського цвинтаря на території Польщі. Якщо тебе цікавлять нові знайомства, корисна праця на природі, розваги в інтернаціональній компанії – подавайся! У програмі табору: вечори біля багаття у дружньому колі, розмови про історію та культуру етнічних українських земель поза межами сучасних кордонів, мандрівки українськими місцями Польщі та багато іншого.

Де, коли: Польща, 8-19 серпня

Умови: 1 680 грн + витрати, пов’язані з виготовленням візи

Дедлайн: 1 травня

можливості

Всеукраїнський волонтерський табір «Будуємо Україну разом»

Проект «Будуємо Україну разом» – це допомога людям, чиї домівки постраждали від бойових дій на території України. Щоб долучитися до корисної справи в цьому році – заповнюй анкету за посиланням.

Де, коли: Україна, 12-19 червня

Умови: участь безкоштовна, витрати на дорогу компенсуються

Дедлайн: 30 травня

Конкурс працевлаштування у LLC Callcom

Американська компанія LLC «800fund» та партнер LLC «Callcom» шукають амбітних та цілеспрямованих людей для участі у конкурсі на працевлаштування в інформаційну службу банківського сектору (у відділ кредитування малого і середнього бізнесу в США). Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно подати заявку за формою. Обов’язкова вимога – хороша англійська.

Georg Arnhold International Summer School on Human Rights Education

Відкрито набір до літньої школи, яка займається проблематикою сучасної системи середньої школи, порушенням прав школярів та суміжними питаннями. До участі запрошуються молоді науковці та дослідники у тематиці школи.

Де, коли: 25-30 червня, Німеччина

Умови: участь безкоштовна, організатори забезпечують проживання та харчування учасників

Дедлайн: 2 травня

Liberty English Camp

Табір Liberty English Camp об’єднує людей з різних країн і надає їм можливості покращити англійську та обмінятися ідеями. Протягом тижня успішні бізнесмени, викладачі та інвестори проводитимуть семінари та лекції. Це місце, де ти зможеш знайти однодумців для спільної справи.

Де, коли: Одеса, 3-8 червня

Умови: організаційний внесок на навчальні матеріали – 500 грн, проживання оплачується окремо

Дедлайн: 1 травня

робоче місце

Тренінгова програма International Relations and European Integration в Естонії

Молоді дипломати, лідери та державні службовці до 35 років можуть подавати заявки на навчальну тренінгову програму з питань європейської інтеграції та міжнародних відносин у Таллінні.

Де, коли: Естонія, 12 вересня 2016 – 31 травня 2017

Умови: щомісячна стипендія, організатори компенсують витрати на проживання, страхування та інші витрати, пов’язані з візою

Дедлайн: 31 травня

Стипендії для навчання у Великобританії

Університет Шеффілд Халлам (Sheffield Hallam University) пропонує стипендії студентам з усього світу. Університет проводить навчання на бакалаврських та магістерських програмах за спеціальностями MBA, міжнародні заходи та менеджмент конференцій, викладання англійської як іноземної, технічна архітектура, дизайн, харчова промисловість, фізіотерапія, бізнес-менеджмент спорту.

Де, коли: Великобританія, новий навчальний семестр

Умови: витрати на навчання на програмах магістратури компенсуються повністю, витрати на навчання на бакалаврських програмах компенсуються на 50 %

Дедлайн: 31 травня

Літня школа Transparency International School on Integrity

Студенти старших курсів, випускники та молоді фахівці запрошуються до участі в щорічній літній школі з проблем корупції та їх подолання. Протягом курсу ти зможеш запропонувати свої ідеї, а також спробувати втілити їх на конкретних прикладах.

Де, коли: Литва, 4-10 липня

Умови: є можливість виграти стипендію на повне покриття витрат

Дедлайн: 1 травня

Фото: sitebuilderreport.com/stock-up

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus