Можливості квітня

pink (1)

Стипендія за програмою MBA в Берліні, міжнародна дослідницька конференція для студентів у Латвії та навчальна програма для правників у Німеччині

Літня школа в Transparency International School on Integrity

Студенти старших курсів, випускники й молоді фахівці запрошуються до участі в щорічній літній школі Transparency International School on Integrity. Брати участь можуть ті, хто хоче здобути нові знання у сфері протидії корупції у своїй країні. Формат програми пропонує поєднання інтенсивного академічного графіка й роботи в групах.
Для участі в школі можливо отримати грант.

Умови: повна стипендія покриває витрати на проїзд, навчання та проживання
Коли, де: 2-8 липня 2018 року, Вільнюс, Литва
Дедлайн: 20 травня; для тих, хто хоче отримати стипендію, – 1 травня

Реклама

Міжнародна дослідницька конференція для студентів

Студенти й майбутні викладачі іноземних мов (англійська, німецька, французька та російська) запрошуються на міжнародну дослідницьку конференцію, яку організовують студенти Латвійського університету. Мета конференції – поділитися знаннями, досвідом і дослідженнями з іншими студентами. Протягом 3-х днів конференції учасники зможуть познайомитися зі студентами-дослідниками з різних навчальних закладів Латвії та інших країн, представити публіці свої методи вивчення іноземної мови й покращити навички володіння.

Умови: участь у конференції безкоштовна, інші витрати учасники покривають самостійно
Коли, де: 15-17 травня 2018, Юрмала, Латвія
Дедлайн: 1 травня

Конференція в Канаді Women Deliver 2019

Конференція Women Deliver 2019 – найбільша у світі конференція, присвячена гендерній рівності, здоров’ю, правам і добробуту всіх жінок. Від лейтмотивів до соціальних підприємств, семінарів, кінофестивалів – конференція надасть безліч можливостей для побудови більш рівноправного світу. Спікери порушать теми здоров’я, харчування, освіти, економічних та політичних повноважень у галузі прав людини.Заявку на отримання стипендії можна подати в онлайн.

Умови: організатори пропонують стипендії тим учасникам, які без неї не мають змоги відвідати конференцію.
Коли, де: 3-6 червня 2019 року, Ванкувер, Канада
Дедлайн: 19 квітня

workspace1 (1)

Nuremberg Summer Academy for Young Professionals

International Nuremberg Principles Academy запрошує молодих практиків (прокурорів, суддів, слідчих) і молодих учених, що працюють у галузі міжнародного кримінального права, взяти участь у літній академії молодих фахівців. Літня школа дасть учасникам можливість поглибити знання з основних і процесуальних аспектів міжнародного кримінального права.
Також учасники візьмуть участь у навчальних візитах до концентраційного табору Дахау (Dachau Concentration Camp Memorial Site), Документаційного центру нацистів (Documentation Center Nazi Party Rally Grounds) і Memorium Nuremberg Trials.

Умови: організатори пропонують учасникам стипендії, що покривають вартість візи, транспортні витрати, страхування, проживання, харчування, екскурсії
Коли, де: 6-17 серпня 2018 року, Німеччина
Дедлайн: 8 квітня

Berlin MBA Scholarships

Берлінська школа економіки і права пропонує 4 часткові стипендії, призначені для навчання за програмою МВА для жінок.
Грант надається для навчання на магістратурі.

Умови: обсяг гранту – 5 000 € для кожного учасника
Коли, де: Берлін, осінній семестр 2018
Дедлайн: 31 липня

Літня школа «Пострадянське управління»

Institute for European Studies спільно з Університетом Віадріна та Академією ОБСЄ в Бішкеку запрошують до участі в літній школі. Мета – вивчити й порівняти функціонування пострадянських держав. Школа почнеться з історичного та політичного контекстів.

Умови: участь у школі безкоштовна. Проживання й транспортні витрати кандидатам з Білорусі, Молдови, України, Росії, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Киргизстану, Казахстану, Узбекистану, Таджикистану й Туркменістану покриває DAAD
Коли, де: 12-22 липня 2018 року, Киргизстан
Дедлайн: 8 квітня

workspace5

Літня школа в Будапешті

Літня школа Antall József Summer School – це двотижнева освітня програма на тему співробітництва між країнами Центральної Європи й Вишеградської групи. На школі будуть детально розглянуті багато аспектів цієї співпраці: історія, зовнішня політика, політика безпеки, економічна політика, енергетична політика, інновації, культура і туризм, стійкість. Школа проходитиме у формі лекцій, семінарів, дебатів і дискусій.

Умови: організатори пропонують усім учасникам стипендію. Стипендія присуджується автоматично. Учасникам будуть покриті транспортні витрати, проживання, навчання, дворазове харчування. Візу й страхування потрібно оплатити самостійно.
Коли, де: 2-13 липня 2018 року, Будапешт, Угорщина
Дедлайн: 19 квітня

Проект «Культура для місцевого розвитку»

Інститут Адама Міцкевича та Європейський центр солідарності запрошують молодих фахівців у сфері культури з країн «Східного партнерства» й Польщі до участі в міжнародному проекті «Культура для місцевого розвитку». Програма передбачає воркшопи та дискусії. У травні 2018 року в межах першої фази проекту відбудеться тренінг у Києві.

Умови: участь безкоштовна, організатори покривають проживання й транспортні витрати учасників
Коли, де: травень, Київ, Україна
Дедлайн: 2 квітня

Eastern Partnership European School Scholarship Programme for Secondary Education

«Нова школа» (Міжнародна школа Грузії), розташована в Тбілісі, оголосила конкурс на отримання стипендій для навчання за програмою міжнародного бакалаврату (IB), що є доступною для всіх учнів у віці 16-17 років з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України. Стандартна програма міжнародного бакалаврату зі спеціалізацією в галузі європейських досліджень пропонує всеосяжний та інтенсивний дворічний навчальний курс, що надає студентам унікальну можливість брати участь у вивченні проблем Європи і Європейського Союзу.

Умови: стипендія охоплює повний дворічний курс програми міжнародного бакалаврату (IB), враховуючи витрати на проживання, де це доречно. Процедура подання заяви на отримання стипендії є безкоштовною. Вартість проїзду до місця проведення тестування оплачують заявники, і вона не відшкодовується.
Коли, де: Грузія
Дедлайн: 31 березня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus