Можливості березня

онлайн-курси вересня

Добірка можливостей березня від «Студвею»: волонтерство на півдні Франції в соціальній сфері, тревел-грант для участі в конференціях у Кембриджі та Оксфорді і стипендія для вивчення чеської мови

Girl Up Leadership Summit

Girl Up – саміт для дівчат-лідерів, можливість набути корисних навичок та отримати ресурси на тему гендерної рівності. З 15 по 17 липня більше 400 молодих лідерок з усіх країн світу зберуться на восьмому щорічному саміті Girl Up у столиці США Вашингтоні. Протягом трьох днів учасниці будуть навчатися у впливових спікерів, братимуть участь у семінарах і виконуватимуть практичні завдання.

Умови: фінансова підтримка – 1 000 $ для транспортних витрат, оплата реєстрації в саміті
Коли, де: 15-17 липня 2019, США
Дедлайн: 15 березня

Реклама

OpenFOAM Conference у Німеччині

ESI-OpenCFD відкриває набір на щорічну OpenFOAM Conference. Учасники матимуть змогу взяти участь в управлінні OpenFOAM і поспівпрацювати з різними користувачами й розробниками.

Умови: організатори покривають транспортні витрати і проживання
Коли, де: 15-17 жовтня 2019, Берлін (Німеччина)
Дедлайн: 30 травня

Тревел-грант імені Сольчаника для участі в конференціях у Кембриджі та Оксфорді

Спільноти випускників Кембриджського та Оксфордського університетів разом із ГО «Родини героїв Небесної Сотні» залучають талановитих українських академіків і науковців до конференцій у Кембриджському та Оксфордському університетах. Грант покриває участь у конференціях з усіх галузей. Науковець, академік або студент повинен самостійно знайти конференції в Кембриджському та Оксфордському університетах залежно від власної тематики досліджень і спеціалізації.

Умови: покриття витрат на візу, переліт, проїзд і проживання (сума різниться й залежить від загального грантового фонду)
Дедлайн: відкритий

workspace

Грант для жінок на навчання в Японії

Japanese Association of University Women почала відбір на міжнародну програму фінансування іноземних студенток. Мета програми – надати грошову підтримку тим, кому важливо продовжити навчання й дослідження в Японії. Кандидатки повинні самостійно вибрати університет, вступити й представити документ про зарахування разом із заявкою на грант.

Умови: організатори пропонують грант в обсязі від 500 000 до 1 000 000 єн (від 5 832 $ до 8 332 $)
Коли, де: 4-6 місяців із жовтня 2019 по березень 2020, Японія
Дедлайн: 31 березня

Стипендія на літні курси чеської мови в Чехії

The Summer Schools of Slavonic Studies пропонує інтенсивні курси чеської мови в кількох університетах Чехії.
Курси проходять улітку, тривалість – 3-4 тижні. Літня школа пропонує курси чеської мови різного рівня складності, семінари з літератури, культури та історії Чехії, заходи, серед яких театральні, музичні й танцювальні вистави. Курси створено для іноземних студентів, професіоналів (вчителів та перекладачів) і вчених, які вивчають чеську мову.
Стипендію можуть отримати особи, номіновані компетентними органами у своїй країні (детальніше – на сайті школи).
Разом із заявкою потрібно надіслати резюме чеською або англійською мовою.

Умови: організатори покривають проживання й харчування, вартість навчання й навчальні матеріали, соціальні заходи й подорожі, пересування по місту
Коли, де: липень – вересень 2019, Чехія
Дедлайн: 31 березня

Summer School in Behavioral Economics

The Institute on Behavior and Inequality приймає заявки на літню економічну школу в Німеччині. Мета школи – познайомити студентів аспірантури з передовими дослідженнями у сфері поведінкової економіки. До програми входять лекції, дискусії та обговорення останніх досліджень із поведінкової економіки. Також програма передбачає можливість обговорити свої ідеї з лекторами та іншими учасниками школи. Приймаються заявки від студентів аспірантури, які вивчають науки, що стосуються теми школи.

Умови: організатори покривають усі витрати, пов’язані з участю в школі, – авіапереліт економ-класом, проживання (6 ночей) і харчування
Коли, де: 8-12 липня 2019, Бонн (Німеччина)
Дедлайн: 15 березня

робоче місце

Гранти для здобування магістерської освіти за кордоном від програми «Всесвітні студії»

Фонд Віктора Пінчука розпочав десятий конкурсний відбір учасників для освітньої програми «Всесвітні студії», яка надає можливість студентам та молодим професіоналам отримати гранти для навчання за магістерськими програмами у 200 найкращих університетах світу. Також фонд може розглядати заявки на гранти в інших галузях, але потенційні кандидати мусять обґрунтувати, чому підтримувати навчання за обраним фахом доцільно.

Умови: грант для оплати навчання
Коли: протягом 2019-2020 років
Дедлайн: 15 травня

Волонтерство на півдні Франції

ЄВС-волонтерство в соціальній сфері на півдні Франції. Серед завдань волонтера буде допомагати школярам із домашніми завданнями, працювати в бібліотеці, вести мовний клуб, популяризувати волонтерство серед молоді, відповідати за сторінки в соцмережах, писати для шкільної газети тощо. Робоча мова – англійська. Знання французької буде великою перевагою. Для участі потрібно відправити своє резюме й заповнену форму (на сайті організаторів) на sve@hors-pistes.org (координатори – Cassandre і Victoria).

Умови: волонтеру оплачують житло, страхування, транспорт, щомісяця дають гроші для кишенькових витрат, компенсують витрати на візу й переліт, надають доступ до мовних курсів, організовують тренінги
Коли, де: з вересня 2019 по червень 2020, Прованс (Франція)
Дедлайн: 15 березня

Міжнародна міждисциплінарна школа для студентів

«Міжнародна міждисциплінарна школа» – це спільний проект Національного дослідницького університету «Вища школа економіки» та Університету менеджменту Алмати. Школу організовано для того, щоб розвинути навички комунікацій у сфері освіти. По закінченні школи учасники отримають сертифікат.

Умови: участь у школі безкоштовна; учасники повинні самостійно оплатити трансфер до місця навчання і покрити всі витрати, пов’язані з проживанням.
Коли, де: 22-26 квітня 2019, Казахстан
Дедлайн: 10 березня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus