Можливості березня

друзі

Двомісячне волонтерство на тему дискримінації у Туреччині, літня школа для студентів-філософів і бізнес-інкубатор для студентських стартапів.

Волонтерство у місцевій школі Венесуели

Організація «Benposta Venezuela» шукає волонтерів для роботи з дітьми у місцевій школі. Серед вимог – хоча б початкове знання іспанської. Додатковою перевагою буде лікарський або викладацький досвід.

Умови: покриваються витрати на проживання, харчування та екскурсії, переліт оплачують учасники
Коли і де: мінімальний період – 3 місяці, початок за домовленістю, Венесуела
Дедлайн: немає

Реклама

Молодіжний форум «Young Sustainable Impact 2017»

Молодь з усього світу віком від 16 до 25 років запрошується до участі у Всесвітньому форумі, присвяченому обговоренню цінностей сталого розвитку. Програма передбачає воркшопи, обговорення, лекції й інші навчальні заняття різного типу.

Умови: проживання, харчування, переліт і навчальні матеріали оплачуються організаторами
Коли і де: 14-25 серпня, Норвегія
Дедлайн: 16 березня

Навчальна програма «Leadership Education and Development» у Лондоні

Україно-британський Сіті Клуб у Лондоні під егідою Міністерства освіти і науки України запрошує студентів українських регіональних університетів провести два тижні у столиці Великобританії. Програма має на меті ознайомити учасників з фаховим середовищем, етикою роботи, культурою ведення бізнесу та системою державного управління у країні. Передбачається, що після повернення додому студенти зможуть пройти стажування в органах державної влади України та використають отримані знання для реалізації суспільно-орієнтованих ініціатив. Відбір відбуватиметься на основі письмової заяви на участь у програмі та кваліфікаційної співбесіди по Skype з організаторами проекту.

Умови: організатори покривають більшу частину витрат, включно з перельотом, житлом, візовим збором, страхуванням, витратами на транспорт, харчування, освітню та культурну програму під час перебування в Лондоні
Коли і де: 10-23 липня, Великобританія (Лондон)
Дедлайн: 31 березня

navchannya

Волонтерство у Литві

Довготривале волонтерство у Литві у соціальній сфері. Учасники працюватимуть в організації, що допомагає людям з обмеженими можливостями. Резюме та мотиваційний лист надсилай на ugnegudelyte@gmail.com та evs.stella@gmail.com.

Умови: стандартні для ЄВС-проектів – організаторами покривають проживання, харчування, страхування та щомісяця виплачують кишенькові гроші
Коли і де: жовтень 2017 – червень 2018, Литва
Дедлайн: 1 березня

Бізнес-інкубатор для студентських стартапів

YEP Incubators – перша в Україні мережа академічних бізнес-інкубаторів, що об’єднує чотири провідні університети країни. Це місце, де ти зможеш перевірити свою бізнес-ідею без ризиків і втрат під менторським наглядом експертів з України, Польщі й Ізраїлю. Варто подати заявку, якщо:

  • у тебе вже є власна команда, що працює над стартапом;
  • ти маєш ідею, але не знаєш з чого почати;
  • ти хочеш навчитися керувати бізнес-проектами та розвивати їх.

Умови: участь безкоштовна
Коли і де: квітень – червень 2017 року, Україна (Київ)
Дедлайн: 26 березня

Конкурс на кращий гендерно чуйний матеріал

«Інститут розвитку регіональної преси» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні оголосив конкурс на кращий гендерно чуйний матеріал. До участі приймаються журналістські роботи у текстовому, онлайн- і відеоформатах. Журі визначить трьох переможців (по одному у кожному з форматів), які отримають матеріальну винагороду. Один журналіст може подати на конкурс не більше трьох робіт.

Умови: щоб подати роботу на конкурс, заповни окрему онлайн-заявку на кожен матеріал; надішли на адресу irrp.org.ua@gmail.com матеріали (не більше трьох) у відповідному вигляді: для друкованих – сторінки чи розвороти матеріалів у форматі PDF на електронну пошту у такому ж вигляді, як їх побачили читачі; для інтернет-публікацій – повне посилання на адресу статті в інтернеті (в онлайн-заявці); для телерадіоматеріалів – гіперпосилання (в онлайн-заявці) на безкоштовні файлообмінники з вашими матеріалами або на YouTube.
Дедлайн: 31 березня

ноут

Грант на навчання у США від «Wells Mountain Foundation»

Організація «Wells Mountain Foundation» надає іноземним студентам стипендії на здобуття освіти у вищих навчальних закладах США: університетах, коледжах, політехнічних інститутах. Від кандидатів вимагається висока академічна успішність, продемонстрована під час навчання у школі.

Умови: учасникам виплачується грант у розмірі 300 $ – 2 000 $
Коли і де: протягом періоду навчання, США
Дедлайн: 1 квітня

Літня школа для філософів

Літня міжнародна школа у Боні (Німеччина) для студентів-філософів. Програма передбачає дебати, обговорення та різноманітні воркшопи на тему свободи волі та політичної свободи. Протягом проекту буде можливість поспілкуватися зі знаними філософами й іншими діячами у цій сфері.

Умови: участь у школі безкоштовна, є можливість отримати стипендію, що частково покриє проживання, харчування й інші витрати – для цього напиши мотиваційного листа із поясненням фінансового стану та чому ти потребуєш стипендії
Коли і де: 10-21 липня, Німеччина (Бон)
Дедлайн: 15 квітня

Волонтерство на тему дискримінації у Туреччині

Короткострокове волонтерство у Туреччині для тих, хто цікавиться проблемою дискримінації. Обов’язки добровольця включатимуть організацію чи участь у проектах на тематику рівності та представлення їх місцевим жителям. Надсилай мотиваційний лист разом із резюме на evs.stella@gmail.com з темою «short-term EVS in Turkey».

Умови: забезпечуються квитки на транспорт, страхування, кишенькові гроші, їжа, проживання в окремій кімнаті, локальна сім-карта, курси турецької мови (4 години на тиждень)
Коли і де: тривалість – 2 місяці; перший волонтер повинен приїхати 19-20 березня, другий 6-7 квітня, Туреччина (Газіантеп)
Дедлайн: 26 лютого

Antall József Summer School

Магістри, аспіранти та молоді науковці у галузях політичних і соціальних наук запрошуються до участі у літній школі Йожефа Антала, що присвячена відносинам між країнами Вишеградської групи та державами Західних Балкан. Для участі необхідне сертифікаційне підтвердження рівня володіння англійською (мінімум – В2).

Умови: організаційний внесок – 80 EUR, є можливість виграти грант, що покриє витрати на проживання, харчування та поїздку
Коли і де: 3-14 липня, Угорщина
Дедлайн: 31 березня

Молодіжний обмін «Transformers of cities – Urban Learning in Europe»

Організація «Стелла» шукає 7 учасників для молодіжного обміну у Німеччині «METROPOLIS 2017 – Transformers of cities – Urban Learning in Europe». Усі зацікавлені урбан-тематикою, поєднанням міської архітектури з парковими ландшафтами можуть подавати заявку. Учасники повинні брати участь в обох проектах – зустрічі для груп лідерів, яка відбудеться 7-9 травня, і молодіжному обміні з 10 по 18 червня. Місце проведення зустрічі та самого обміну – Вісбаден, Німеччина.

Умови: проживання, квитки, їжа покриваються у рамках програми Еразмус +
Коли і де: 7-9 травня, 10-18 червня, Німеччина (Вісбаден)
Дедлайн: 15 березня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus