Дайджест можливостей на березень

квіти

Довготривале волонтерство в Іспанії, стипендія на навчання в Болонському університеті, літній табір на тему миру в Греції та інші круті можливості березня.

Безкоштовне навчання для магістрантів у Лондоні

Навчальна програма Leadership Education and Development (LEAD) запрошує українських студентів із різних регіонів країни провести 14 навчальних днів у Лондоні.

Кандидати мають спеціалізуватися на бізнесі чи гуманітарних дисциплінах, демонструвати лідерські якості, успіхи в навчанні, а також активну соціальну позицію та інтерес до державного сектору. Хороше знання англійської мови є обов’язковим.

Коли, де: 9-23 липня 2016 року, Лондон

Умови: Програма покриває витрати на переліт, проживання, харчування, транспорт, візу та страхування, а також навчально-культурну програму

Дедлайн: 27 березня

Конкурс на участь у програмі «Всесвітні студії»

Фонд Віктора Пінчука розпочав відбір кандидатів на участь у програмі «Всесвітні студії», що дає можливість талановитим молодим українським фахівцям отримати гранти для навчання на магістерських програмах у ТОП-200 університетах світу.

У першу чергу підтримуватимуть заявки тих, хто планує навчання в галузях аграрної науки, екології, публічного права, державного управління, альтернативної енергетики та аерокосмічної інженерії.

Дедлайн: 15 травня

Реклама

Волонтерство в Австрії

Довготривале волонтерство в Австрії. Доброволець займатиметься організацією дозвілля для дітей, підлітків віком від 5 до 15 років та просвітницькою роботою для батьків у сфері виховання. Основними напрямами є: організація таборів, спортивні та соціально-культурні проекти та інше. Розшукується волонтер, який не володіє німецькою, або тільки почав її вивчати.

Коли, де: листопад 2016 – жовтень 2017

Умови: стандартні для ЄВС проектів. Учасників забезпечують проживанням, харчуванням та видають кишенькові гроші

Дедлайн: 3 березня

робота

Аспірантура в університеті Гента

За підтримки Спеціального дослідницького фонду, Гентський університет запрошує іноземних аплікантів для навчання на програмах аспірантури. Пропозиція діє на всі спеціальності.

Коли, де: стипендія надається максимум на 2 роки, Бельгія

Умови: дослідник працює в університеті Гента й виконує частину проекту у своїй країні. Стипендія надається тільки на період перебування в Гентському університеті

Дедлайн: 1 березня

Стажування в галузі дослідження раку

8-тижнева програма стажувань для амбітних студентів, що навчаються на магістерських програмах та прагнуть здобути досвід лабораторних досліджень у медицині.

Коли, де: 1 серпня – 30 вересня 2016 року, Німеччина

Умови: є можливість виграти стипендію

Дедлайн: 1 березня

Європейська літня школа на тему геноциду і пам’яті

Студенти, науковці, журналісти та інші зацікавлені запрошуються на літню школу «Забобони, геноцид, пам’ять». Курс призначений для фахівців-практиків, які хотіли би зміцнити свої теоретичні основи й збагатити роботу шляхом залучення до дискусії з експертами й колегами.

Коли, де: 26 червня – 2 липня, Угорщина

Умови: є можливість виграти стипендію на покриття усіх витрат, пов’язаних із навчанням

Дедлайн: 11 березня

Літній табір у Греції на тему миру

Якщо ти у віці до 25 років та готовий допомогти змінювати життя інших людей й вірити у важливість олімпійських цінностей – бери участь у літньому таборі на тему миру.

Коли, де: 24-31 липня, Греція

Умови: організатори забезпечують проживанням та харчуванням; учасники самостійно оплачують проїзд до Греції

Дедлайн: 1 березня

робоче місце

Гранти на навчання у Болонському університеті

Іноземні апліканти можуть подавати заявки на стипендію за різноманітними програмами Болонського університету. Заявки приймаються на бакалаврат, магістратуру та аспірантуру.

Коли, де: навчання на семестр 2016/2017, Італія

Умови: грант покриває витрати на навчання

Дедлайн: 31 березня

Гранти для науковців у галузі історії

Лейбницький інститут європейської історії пропонує гранти для іноземних аплікантів, які бажають проводити дослідження, пов’язані з релігійною, політичною, соціальною чи культурною історією Європи.

Коли, де: проведення дослідження як мінімум протягом 6 місяців, Німеччина

Умови: стипендія на дослідження

Дедлайн: 1 серпня

Стань ЄВС волонтером в Іспанії

Можливість провести 10 місяців у інтерактивному музеї науки й техніки в Іспанії. Особливо корисно буде для людей, зацікавлених у науці, техніці – оскільки окрім допомоги працівникам, ти зможеш самостійно реалізовувати власні ідеї, випробувати себе в ролі винахідника, стати частиною подій, які відбуваються як в самому музеї, так і за його межами (наукові виставки, вуличні події, інше).

Коли, де: вересень 2016- серпень 2017 року, Іспанія

Умови: стандартні для ЄВС проектів. Учасників забезпечують проживанням, харчуванням та видають кишенькові гроші

Дедлайн: 3 березня

Фото: sitebuilderreport.com/stock-up

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus