Можливості лютого: гранти, стипендії, стажування, онлайн-курси

boy

Що обереш цього місяця – онлайн-курс із письменницької майстерності, стажування у відділі комунікацій ООН у Нью-Йорку чи стипендію від Xiamen University?

Berlin Energy Transition Dialogue

Тренінг для журналістів на тему відновлювальної енергетики. Учасники програми зможуть безкоштовно відвідати конференцію в Берліні. Проживання і проїзд оплачують організатори.

Де: Берлін (Німеччина)
Коли: 22–27 березня
Дедлайн: 2 лютого

ENABLЕ – Inclusive Education for All

Освітній тренінг на тему інклюзивної освіти для учасників із 47 країн Європи. Організаційний внесок – 50 євро (покриває проживання, харчування, проїзд, вартість програми). Мова тренінгу – англійська.

Де: Страсбург (Франція)
Коли: 19–25 квітня
Дедлайн: 4 лютого

Leadership Academy for Diversity in Digital Media

Тренінг для журналістів, які працюють в онлайн-медіа від Poynter Institute і Washington Post. Для відібраних учасників програма безкоштовна. Також є обмежена кількість стипендій, які покривають витрати на дорогу до США.

Де: Вашингтон (США)
Коли: 14–19 червня
Дедлайн: 14 лютого

Літня школа слов’янських студій

Безкоштовні курси чеської мови для викладачів і студентів на базі університетів у Брно, Оломоуці та Празі. Усі витрати покривають організатори. Під час відбору перевагу будуть віддавати кандидатам, які вже вивчають чеську.

Де: Чехія
Дедлайн: 28 лютого

Літній університет для аспірантів у Будапешті

Міждисциплінарні курси від Сentral Еuropean University для аспірантів, постдокторів, молодших викладачів і дослідників.

Де: Будапешт (Угорщина)
Коли: 22 червня – 1 серпня
Дедлайн: 14 лютого

«Youth delegate for a year» у Страсбурзі

Рада Європи запрошує представників громадських організацій презентувати свої країни під час засідання РЄ у квітні та жовтні 2020 року. Учасникам оплачують проживання, дорогу і харчування.

Де: Страсбург (Франція)
Дедлайн: 15 лютого

Transparency International School

Антикорупційний тренінг для студентів, неурядових організацій та активістів. Учасники можуть виграти стипендію, яка частково чи повністю покриває всі витрати на подорож, проживання та навчання.

Де: Вільнюс (Литва)
Коли: 6–12 липня
Дедлайн: 30 квітня

workspace (1)

Конкурси

Future News Worldwide 2020

Медіатренінг для молоді (18–25 років) від першокласних журналістів, репортерів, телеведучих і редакторів. Організатори покривають вартість проживання, перельоту й харчування.

Де: Лондон (Велика Британія)
Коли: 14–15 липня
Дедлайн: 14 лютого

Dialogue Only Short Story Competition

Конкурс коротких історій, які складаються лише з діалогів. Обмеження за обсягом – 1500–1700 слів. Переможець отримає 200 фунтів стерлінгів, а найкращий твір опублікують у Writing Magazine.

Дедлайн: 15 лютого

Міжнародний конкурс фотографії

Потрібно надіслати не менше ніж 10 фотографій. Знімки повинні мати спільну тематику й бути частиною одного проєкту. Вік учасників – 18+.

Приз: 1000 доларів
Дедлайн: 31 липня

Digital Workforce Challenge

Штучний інтелект і технології змінять підхід до роботи майбутнього. Завдання кейсу: запропонувати ідеї, які зроблять перехід до діджитал простим і зрозумілим для кожного. На переможців чекає грошова винагорода розміром у 100 000 доларів і менторська підтримка.

Де: онлайн
Дедлайн: 2 березня

Конкурс «Час розслідувати» для ЗМІ

Конкурсанти повинні підготувати журналістські антикорупційні матеріали. Переможці отримають менторську, юридичну і фінансову підтримку.

Дедлайн: 29 лютого

Реклама

Онлайн-курси

Онлайн-курс із письменницької майстерності

Відомі українські письменники, директори видавництв і книжкові продюсери протягом 6 тижнів навчатимуть, як написати і видати книгу коштом видавця.

Коли: 29 січня – 5 березня

Безкоштовні онлайн-курси для журналістів

Poynter пропонує англомовні курси для медіа: Investigating Jails – про психічні захворювання серед ув’язнених, Pay Attention: Legal Issues and Your Media Company – про захист авторських прав, уникнення дезінформації. Також можна обрати інші безкоштовні медіакурси на сайті.

Коли: курси доступні у будь-який період

Онлайн-курс про роботу майбутнього

Безкоштовний курс на платформі Future Learn про тренди, які визначатимуть ринок праці майбутнього. Слухачі також дізнаються, якими навичками потрібно володіти, щоб відповідати вимогам роботодавців.

Тривалість курсу: 2 тижні
Мова курсу: англійська

Онлайн-курси для журналістів від Thomson Foundation

17 інтерактивних курсів від відомих експертів у сфері комунікацій. Усі курси безкоштовні й доступні онлайн. Зареєструватися можуть журналісти, редактори, блогери і підприємці.

Повний список курсів доступний тут.

library

Стипендії і гранти

Стипендія для бакалаврів у St. Thomas University

Студенти можуть отримати грант від 9000 до 75 000 доларів на будь-яку програму бакалаврату. Щоб виграти стипендію, потрібно спершу вступити до університету.

Де: Канада
Дедлайн: 1 березня

Стипендійна програма ім. Лейна Кіркланда

Програма пропонує рік безкоштовного навчання в одному з великих міст у Польщі та професійне стажування в польській компанії. Студенти також отримуватимуть 1600 злотих щомісяця. Проживання, навчальні курси та витрати на дорогу покривають організатори.

Де: Польща
Дедлайн: 3 березня

Merit Awards в American University

Грант для магістрів та аспірантів, який покриває повну вартість навчання. Також є можливість отримати додаткову студентську стипендію.

Де: Вашингтон (США)
Дедлайн: 15 березня

University of Geneva Excellence Master Fellowships

Студенти зможуть навчатися на будь-якій магістерській програмі. Розмір гранту – 10 000 – 15 000 швейцарських франків. Стипендія покриває всі роки навчання за умови академічної успішності студента.

Де: Женева (Швейцарія)
Дедлайн: 15 березня

Грант від Singapore Management University

Стипендія для студентів-бакалаврів розміром у 87 400 доларів. Вона повністю покриває вартість навчання. Кандидати повинні бути активно задіяні у громадському житті й спорті.

Де: Сінгапур
Дедлайн: 19 березня

National Endowment for Democracy

Грант для незалежних журналістів, медіаорганізацій і громадських активістів, які працюють над проєктами, що захищають демократію і права людини. Середній розмір гранту – 50 000 доларів.

Дедлайн: 27 березня

Повна стипендія від Xiamen University

Стипендія покриває повну вартість навчання для студентів бакалаврату, магістратури й аспірантури. Мова викладання – англійська.

Де: Сяминь (Китай)
Дедлайн: 15 квітня

Стипендія для бакалаврів у University College London

Стипендія для студентів, які хочуть здобути ступінь бакалавра в University College London, але не можуть оплатити навчання. Розмір гранту 9000 фунтів стерлінгів на рік. Стипендію виплачують протягом трьох років.

Де: Лондон (Велика Британія)
Дедлайн: 3 липня

Стажування та волонтерства

Конкурс для журналістів-розслідувачів

Bertha Challengе – це можливість для активістів і журналістів провести розслідування на обрану соціальну чи екологічну тематику. Учасники програми отримають грант, який допоможе провести розслідування.

Дедлайн: 10 лютого

Стажування для соціальних підприємців

Міжнародна програма Yunus & Youth – це можливість отримати підтримку менторів, скласти з ними бізнес-план і представити свій проєкт перед інвесторами. Стажування і навчання безкоштовні. Вік учасників – 18–30 років.

Де: онлайн
Дедлайн: 16 лютого

Стажування для бакалаврів у Канаді

Дослідницька програма для студентів-бакалаврів, які вивчають біологію, хімію, медицину. Тривалість стажування – три місяці. Студенти отримуватимуть 14 доларів на годину і працюватимуть у лабораторіях із менторами та науковцями.

Де: Торонто (Канада)
Дедлайн: 28 лютого

Fulbright Foreign Student Program

Навчальна програма для магістрів та аспірантів. Протягом року студенти безкоштовно навчатимуться у США за обраною спеціальністю. Проживання, страхування та переліт покриває стипендія. Подати заявку на програму можна лише через офіційного представника Fulbright Program в Україні.

Де: США
Дедлайн: лютий 2020

Стажування у відділі комунікацій ООН у Нью-Йорку

Стажери допомагатимуть команді комунікаційників ООН виконувати щоденні завдання. Стажування неоплачуване. Тривалість програми – 4–6 місяців. Основні вимоги – досконала англійська та вища освіта. Досвід роботи необов’язковий.

Де: Нью-Йорк (США)
Дедлайн: 31 травня

Interreg Volunteer Youth

Волонтери зможуть долучитися до однієї з двох програм – Interreg Project Partner або Interreg Reporter. Вік учасників – 18–30 років. Зарплата волонтера – 19–26 євро на день, залежно від країни.

Де: одна з 28 країн ЄС
Тривалість: 2–6 місяців
Дедлайн: 31 грудня 2020

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus