Можливості лютого

workspace

Добірка можливостей лютого від «Студвею»: волонтерство у спортивному центрі в Польщі, конкурс есе від Міжнародного валютного фонду і весняна школа на тему соціології в Італії

Волонтерство у Польщі

«Всеукраїнська асоціація молодіжного співробітництва “Альтернатива-В”» шукає волонтера для проекту в місті Клодзко, Польща, у спортивно-оздоровчому центрі. Спортивно-оздоровчий центр комуни Клодзко є культурним закладом, орієнтованим на спорт і відпочинок. Основна мета – підтримувати культурне життя та ініціативи цільових груп жителів комуни Клодзко: дітей, молоді та пенсіонерів. Головним завданням волонтера буде організовувати дозвілля для дітей та підлітків, підтримувати й модерувати культурну та спортивну діяльність.

Умови: учасника забезпечують проживанням, харчуванням, страхуванням + щомісячною стипендією для особистих витрат
Коли, де: проект триває 5 місяців і починається в березні 2019, Польща
Дедлайн: 30 січня

Реклама

Конкурс есе від Міжнародного валютного фонду

Студентів магістратури та аспірантури запрошують до участі в конкурсі есе на тему «Як подолати нерівність у 21 столітті». Есе потрібно надіслати разом з ім’ям і прізвищем конкурсанта, назвою університетської програми та адресою університету на fanddcompetition@imf.org

Умови: найкращу роботу опублікують у журналі Finance & Development шістьма мовами
Дедлайн: 31 січня

LML Summer School 2019

Студентів магістратури та аспірантури запрошують до участі в літній математичній лабораторії в Центрі теоретичної фізики в Трієсті. Студенти будуть відвідувати навчальні курси і в кінці представлять свою роботу. Документи приймаються на c.scragg@lml.org.uk

Умови: організатори забезпечують студентів проживанням і харчуванням
Коли, де: 8 липня – 2 серпня 2019, Трієст, Італія
Дедлайн: 10 лютого

workspace 3

Стипендії для навчання у «Вищій школі економіки»

Національний дослідницький університет «Вища школа економіки» пропонує стипендії іноземним абітурієнтам російськомовних магістерських програм. Навчання відбувається російською мовою, однак у кожній програмі є низка курсів англійською.

Умови: 100 %, 50 % і 25 % плати за навчання. Стипендія покриває вартість навчання в університеті. Студентам потрібно буде оплачувати проживання (в університетському гуртожитку вартість проживання становить приблизно 1 500 рублів (26 $) на місяць).
Коли, де: протягом 2019/2020 навчального року, Москва
Дедлайн: 28 лютого

Весняна школа на тему соціології

Тема весняної школи Європейського консорціуму соціальних досліджень – «Нові й старі дані. Передові підходи до кількісних соціальних досліджень» (New and Old Data. Cutting-Edge Approaches to Quantitative Social Research). Учасникам буде запропонований тренінг високого рівня з новими методами кількісних соціальних досліджень, як-от обчислювальна соціологія, мережевий аналіз, дані реєстрів, дані історичних архівів та експерименти.

Умови: участь у школі безкоштовна. Організатори забезпечують усіх учасників школи проживанням і дворазовим харчуванням. Транспортні витрати до Турина та інші витрати не покриваються.
Коли, де: 25-29 березня 2019, Турин, Італія
Дедлайн: 17 лютого

Тренінгова програма з європейського права та економіки

Advanced Programme in European Law and Economics розроблено для працівників громадських організацій та молодих дослідників. Протягом 12 тижнів учасники пройдуть інтенсивний тренінг із правового, економічного й політичного функціонування Європейського Союзу. Крім того, до програми входить тижнева навчальна поїздка до Брюсселя і Люксембурга для зустрічей з цікавими особистостями з Європейського парламенту, Європейської комісії та інших установ ЄС.

Умови: організатори покривають вартість навчання і матеріалів; транспортні витрати до Риги й назад, зокрема й страхування; проживання в Ризі; транспортні витрати до Брюсселя і Люксембурга, зокрема й страхування; проживання в Брюсселі та Люксембурзі; базові витрати (у вигляді добових).
Коли, де: 8 квітня – 27 червня 2019, Рига, Брюссель, Люксембург
Дедлайн: 29 січня

Lane Kirkland Scholarship Program

Польсько-американський фонд свободи і фонд «Лідери змін» оголосили відкритий конкурс на Стипендію імені Лейна Кіркланда у 2019/2020 навчальному році. Програма адресована молодим лідерам та експертам, які здобули вищу освіту і зацікавлені в розвитку демократії, економіки й громадянського суспільства у своїх країнах і в регіоні. Реалізація програми відбувається в рамках двосеместрового навчання у закладах вищої освіти 5 академічних осередків Республіки Польща (Варшава, Краків, Вроцлав Познань, Люблін) і професійних стажувань у державних або приватних установах та організаціях тривалістю 2-4 тижні.

Умови: стипендія в обсязі 1 800 злотих на місяць (протягом 9 місяців). Додатково адміністрація програми покриває такі витрати (до 4 200 злотих на місяць): проживання в Польщі; страховий медичний поліс; візи, квитки до/з Польщі (згідно зі встановленим лімітом); проїзний квиток; матеріали й навчальні посібники (до 2 700 злотих); участь в орієнтаційно-вступній програмі та інтеграційно-тренінгових з’їздах стипендіатів; курс польської мови (від жовтня до червня).
Коли, де: 2019-2020 роки (9 місяців), Польща
Дедлайн: 1 березня

workspace (1) (1)

Тренінг для журналістів Local Journalism Innovation Initiative

Німецька некомерційна організація European Leadership & Debate Academy запрошує до участі в тренінгу регіональних українських журналістів. Мета інноваційного семінару, організованого відомими міжнародними експертами в галузі журналістики, – визначити конкретні стратегії для фінансування, виробництва й маркетингу журналістики. Програма складається з обговорень і практичних занять.

Умови: участь безкоштовна. Організатори покривають витрати на транспорт і житло.
Коли, де: 7-10 березня, Львів
Дедлайн: 1 лютого

Тренінг The power of education through urban art

5-денний семінар для художників, педагогів і культурних організаторів, які працюють із молоддю і займаються соціальними питаннями. Під час семінару учасники ознайомляться з тим, як мистецтво може оновити громадські простори, обговорюватимуть нові способи взаємодії урбан-арту, активної громадськості й міського простору, а також шукатимуть стратегічні партнерства з програмами міст і ЄС.

Умови: організатори забезпечують проживання і харчування під час тренінгу
Коли, де: 13-18 травня, Люксембург
Дедлайн: 1 березня

Навчання в Японії – Ajinomoto Post-graduate Scholarship

Можливість отримати стипендію для навчання в одному з університетів Японії: Токійський університет; Кіотський університет; Жіночий університет Отяномідзу; Університет Васеда; Kagawa Nutrition University. Кандидати мають змогу отримати стипендію: 150 000 єн на місяць – навчання на дослідницькій програмі тривалістю 1 рік; 180 000 єн на місяць – навчання на програмі магістратури тривалістю максимум 2 роки; повна оплата навчання, іспитів і сплата реєстраційного внеску; оплата авіаперельоту до Японії (в одному напрямку).

Стипендія може бути 2 видів: Дослідницька програма + магістерська програма – 3 роки навчання, не вимагає знання японської мови; Магістерська програма – 2 роки навчання.

Умови: стипендія для оплати навчання в Японії та інших витрат
Коли, де: старт – у 2020 році (тривалість залежить від конкретної програми), Японія
Дедлайн: 4 березня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus