Можливості лютого

workspace

Літературна резиденція для письменників у Карпатах, українсько-естонська програма з підприємництва і міжнародний тренінг для студентів-журналістів.

Літня школа для студентів-біологів

Щороку Інститут Пастера (Institut Pasteur) реалізує програму підтримки молодих біологів у літній школі. Участь у навчанні можуть взяти студенти-бакалаври.

Умови: учасникам виплачується стипендія в обсязі 1 500 €, а також відшкодовується проживання і тревел-витрати
Коли, де: Франція, протягом двох місяців улітку 2018-го
Дедлайн: 1 лютого

Реклама

«Карпатська літературна резиденція»

Мистецький проект «Карпатська літературна резиденція» оголосив прийом заявок на 2018 рік. Відбір учасників відбувається на конкурсній основі. Для участі потрібно надіслати на електронну адресу carpathian.residency@gmail.com проект прозового твору, над яким учасник хотів би працювати, перебуваючи в резиденції, в комфортних умовах, подалі від щоденних турбот.

Умови: учасникам та почесним гостям забезпечується триразове харчування, проживання на території готельно-відпочинкового комплексу «ТАОР Карпати», а також відшкодовуються транспортні витрати
Коли, де: Карпати, з 9 до 23 квітня 2018
Дедлайн: 15 березня

Українсько-естонська програма з підприємництва YEP Starter

YEP Starter – нова українсько-естонська програма з підприємництва, протягом якої можна набути потрібних знань, щоб відкрити власну справу. Найкращі експерти з України та Естонії допоможуть українським студентам обернути ідеї в стартапи. Навчання відбуватиметься англійською мовою. Програма безкоштовна.

Умови: участь безкоштовна
Коли, де: Україна, навчання протягом 3-х місяців
Дедлайн: 11 лютого

girl32

World Press Institute Fellowship

World Press Institute шукає майбутніх стажерів – досвідчених журналістів з лідерськими якостями. Якщо ви бажаєте більше дізнатися про американську журналістику і набути практичного досвіду, подавайте заявку. Програма також передбачає участь у брифінгах, інтерв’ю, візитах і зустрічах.

Умови: повне покриття витрат
Коли, де: США, протягом трьох тижнів
Дедлайн: 16 лютого

Стипендії на навчання в коледжі Science Po

Французький коледж Fondation Nationale des Sciences Politiques Institut d’Études Politiques de Paris (скорочено Science Po) пропонує іноземним вступникам програму Emile Boutmy Scholarship, що частково покриває кошти, потрібні для навчання. Стипендія щорічна, доступна для бакалаврів та магістрів.

Умови: учасникам надається частковий грант, призначений для навчання
Коли, де: Франція, 2018/2019 навчальний рік
Дедлайн: 26 квітня

Весняна школа Work, Employment and Inequality

Аспіранти й молоді науковці зі ступенем запрошуються до участі у весняній школі Work, Employment and Inequality, що відбудеться в Італії. Для участі в школі слід надіслати резюме і короткий опис наукової роботи.

Умови: участь безкоштовна, учасникам забезпечується проживання і частково харчування
Коли, де: Італія, 19-23 березня
Дедлайн: 4 лютого

Міжнародна школа Gene Regulation, Epigenetics and Genome Stability

Міжнародна літня школа (ISS) – це 6-тижнева програма на тему «Gene Regulation, Epigenetics and Genome Stability», яку координує Інститут молекулярної біології (ІМБ). До участі запрошуються магістри та аспіранти, зацікавлені в тематиці.

Умови: участь у програмі – 350 €, що покриває тревел-витрати, проживання і тренінги
Коли, де: 6 серпня – 14 вересня, Німеччина
Дедлайн: 13 березня

girl

Міжнародний тренінг для студентів-журналістів

Приймаються заявки на участь у тренінгу для студентів-журналістів Future News Worldwide. Це партнерська програма Британської ради і великих світових медіа-організацій. Учасники пройдуть ексклюзивне навчання від всесвітньо відомих редакторів, репортерів, письменників і дізнаються, як видавці використовують технології для пошуку й пожвавлення історій.

Коли, де: Шотландія, з 5 по 6 липня 2018
Дедлайн: 28 лютого

Літня школа компанії Air Liquide для студентів

Літня школа компанії Air Liquide пропонує студентам з різних країн провести тиждень у штаб-квартирі компанії в Парижі. Програма навчатиме вести бізнес на прикладі великої компанії.

Умови: організатори оплачують усі витрати учасників школи
Коли, де: Франція, щороку в липні. Відбір студентів до літньої школи проходить щороку і закінчується в березні.
Дедлайн: 1 березня

Програма для журналістів Knight-Bagehot Fellowship

Журналістів запрошують здобувати спеціалізовану освіту й набувати унікального досвіду, навчаючись у Нью-Йорку. Програма Knight-Bagehot Fellowship – це рік у Колумбійському університеті, навчальні курси, поїздки, зустрічі. Відібрані учасники навчатимуться безкоштовно й отримають стипендію.

Умови: обсяг стипендії – 60 000 $ на рік
Коли, де: США, 2018/2019 навчальний рік
Дедлайн: 15 лютого

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus