Дайджест можливостей на лютий

робоче місце

Проведи 10 тренінгових місяців у Стенфорді, пройди безкоштовний курс з інтернет-маркетингу та SEO та відвідай форум молодих лідерів у Туреччині.

The Ukrainian Emerging Leaders Program – програма для українських лідерів у Стенфорді

Програма для працівників урядового сектора, правників, соціальних працівників, бізнесменів та лідерів громадських організацій, яка передбачає резиденцію протягом 10-ти місяців у Stanford University’s Center on Democracy, Development and the Rule of Law. Програма поєднує теоретичну та практичну частини.

Умови: оплата витрат на 10 місяців у Стенфорді.
Коли, де: протягом 10 місяців (початок – не раніше травня), США.
Дедлайн: 15 лютого.

Реклама

Українсько-російська програма неформальної освіти «Звичка думати / Привычка думать»

Стартував прийом заявок на участь в українсько-російській програмі неформальної освіти «Звичка думати / Привычка думать». У фокусі – тема розвитку критичного мислення. Програма підтримує молодих спеціалістів у сфері освіти, які бажають розвивати навички критичного мислення в себе та в різних групах населення. Завдяки участі у програмі ті, хто практикують та починають роботу в галузі освіти, зможуть поглибити свої знання у сфері критичного мислення, навчаться правильно працювати з інформацією, зможуть налагодити живий діалог і професійну співпрацю.

Умови: проживання, харчування та транспортні витрати на міжнародну майстерню оплачуються організаторами.
Коли, де: протягом березня, травня та серпня, Україна.
Дедлайн: 10 лютого.

«Write. Record. Promote» – річне волонтерство у Словенії

Річний проект Європейської волонтерської служби у Словенії «Write. Record. Promote». Організація шукає людей, зацікавлених у відео- та медіавиробництві.

Умови: стандартні для ЄВС-проектів: проживання, харчування та страхування забезпечуються, додатково надаються кошти на кишенькові витрати.
Коли, де: березень 2017-лютий 2018, Словенія.
Дедлайн: якомога швидше.

кава

Молодіжний обмін «Refugee crisis: awareness and understanding»

Інститут Суспільних Ініціатив шукає 4-х учасників на молодіжний обмін «Refugee crisis: awareness and understanding», який відбудеться 21-29 березня в Іспанії. Для участі треба заповнити онлайн-заявку.

Умови: проект фінансується програмою «Ерасмус+». Організатори забезпечують проживання в готелі, 3-разове харчування, соціальну та академічну програми. Витрати на дорогу від вашого місця проживання до Іспанії та назад будуть відшкодовані за умови пред’явлення всіх оригінальних квитків.
Коли, де: 21-29 березня, Іспанія.
Дедлайн: 30 січня.

Волонтерство в Берліні

Німецька організація «Громадяни Європи» (Citizens of Europe) оголосила вакансію на річне волонтерство в Берліні. Волонтер отримає можливість розвитку своїх навичок та вмінь, пов’язаних з роботою над проектами, які просувають демократію, права людини та активне європейське суспільство. Всіх кандидатів просять у цікавий спосіб розповісти про себе та про свою мотивацію участі у проекті і разом із CV надіслати на електронну адресу olenkoglazkova@gmail.com. В темі листа необхідно вказати EVS_CITIZENS.

Умови: гроші на покриття витрат на проживання, харчування, кишенькові витрати та громадський транспорт; курс німецької мови; медична страховка; щn-arrival- та mid-term- тренінги; відшкодування транспортних витрат з та до Берліна
Коли, де: березень 2017-лютий 2018, Німеччина.
Дедлайн: якомога швидше.

Безкоштовний курс із з інтернет-маркетингу та SEO

Компанія Devellar розпочинає набір на безкоштовний курс з інтернет-маркетингу та SEO. Під час курсу тривалістю в один місяць ви дізнаєтесь про тонкощі пошукової оптимізації сайтів, SMM, ecommerce і не тільки. Найкращі учасники курсу отримають нагоду працювати в компанії Devellar.

Умови: участь безкоштовна, вимога до учасників – знання англійської на рівні Upper Intermediate.
Коли, де: онлайн, протягом місяця.
Дедлайн: реєстрація до 10 лютого.

RJI Fellowships для журналістів

Стипендіальна програма за підтримки Інституту журналістики Рейнольдса (RJI) приймає заявки від усіх, хто має інноваційні ідеї з теорії і практики журналістики. Цьогоріч RJI особливо фокусується на ідеях і проектах, присвячених рішенню проблем, пов’язаних з filter bubbles, фейковими новинами і втратою довіри до новинних організацій.

Умови: Інститут пропонує резидентські, нерезидентські стипендії, а також стипендії для організацій. Учасники резидентської програми будуть упродовж 8-ми місяців жити на території студмістечка Школи журналістики в Міссурі, отримають можливість користуватися навчальними і технічними ресурсами Інституту і спілкуватися з викладачами та студентами. Стипендіати щомісяця отримуватимуть стипендію $10000. Нерезидентські стипендії призначені для працівників новинних, технологічних або близьких до цих сфер компаній, які мають ідеї, що їх можна буде розвивати, залишаючись на своєму робочому місці. Такі стипендіати отримають $20000 впродовж року, які виплачуватимуть частинами.
Дедлайн: 1 лютого.

Processed with VSCOcam with hb2 preset

Літня школа у Варшаві «Warsaw Euro-Atlantic Summer Academy»

The College of Europe Natolin Campus, the German Marshall Fund of the United States (GMF) та Polish-American Freedom Foundation (PAFF) оголосили прийом заявок на п’яте зібрання Euro-Atlantic Summer Academy (WEASA), що пройде у Варшаві. WEASA 2017 буде присвячене проблемі «Цифрова спільнота: безпека, інформація та економіка». Усі зацікавлені можуть подавати заявки на участь.

Умови: 19 лютого.
Коли, де: Польща, 2-15 липня.
Дедлайн: витрати на дорогу, проживання та харчування будуть відшкодовані організаторами.

Форум для молодих лідерів «Turkey Europe Future Forum»

Turkey Europe Future Forum – можливість зустріти молодих лідерів з Туреччини, Німеччини та інших європейських країн для обміну ідеями з питань демократії та майбутнього розвитку представлених країн.

Умови: витрати на проїзд та проживання відшкодовуються організаторами.
Коли, де: 2-9 липня, Туреччина.
Дедлайн: 5 лютого.

Семінар для журналістів у Мюнхені

Інститут підтримки молодих журналістів IFP проведе у Мюнхені тритижневий семінар «Східний курс». Заявки приймаються від журналістів з Центральної та Східної Європи, які добре знають і спілкуються німецькою мовою.

Умови: проживання, харчування та навчання для учасників з країн ЄС – €100, для учасників з країн, які не входять в ЄС – € 70. Транспортні витрати будуть повернені організаторами семінару.
Коли, де: 16 липня-5 серпня, Німеччина.
Дедлайн: 15 лютого.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus