Можливості грудня

Workspace

Конкурс сценаріїв радіоп`єс, програма міжредакційних обмінів для молодих журналістів і волонтерство в Німеччині.

Journalism Exchange Program

Програма міжредакційних обмінів / Journalism Exchange Program від Media Development Foundation – це оплачуване стажування в регіонах України для молодих журналістів з досвідом у професії до 5 років. Стажування допоможе тобі: зрозуміти, як працювати якісніше, навчитися нового; попрацювати з незнайомою тобі аудиторією і форматами; пожити в новому регіоні й побачити інше медіасередовище; обмінятися досвідом із колегами і порівняти їхні підходи до роботи зі своїми.

Умови: стипендія – 690 доларів на місяць (345 доларів на 2 тижні), покриває витрати протягом стажування
Коли: термін стажування – від 2 тижнів до місяця
Дедлайн: 6 грудня

Реклама

Навчальна програма Local Pathway Fellowship

Local Pathway Fellowship – це мережа, що об’єднує 100 молодих лідерів, фахівців з міського планування, прихильників сталого розвитку, дослідників і новаторів для діалогу, співпраці та вирішення проблем, пов’язаних зі сталим розвитком. До участі у стипендіальній навчальній програмі запрошують молодих претендентів зі всього світу, що цікавляться міським розвитком. Вимоги: 18–30 років; відмінне володіння англійською мовою; щонайменше 1 рік професійного або академічного досвіду у сфері практики розвитку і міського планування.

Умови: участь у програмі безкоштовна, стипендія
Коли, де: протягом року, світ
Дедлайн: 15 грудня

Carbon Marketing Lab

Carbon запускає експрес-курс із маркетингу проєктів з метою популяризації New Media Art у сферах бізнесу, креативних індустрій та сучасного мистецтва. За чотири інтенсивні заняття ти навчишся формувати проєкти мистецтва нових медіа й інтегрувати їх у діяльність організацій.

Умови: вартість курсу – 4000 грн
Коли, де: 12–21 грудня, Київ
Дедлайн: відкритий до початку програми

Грантова програма Urban Space 500

Грантова програма Urban Space 500 спрямована на підтримку некомерційних проєктів з розвитку Києва та покращення якості життя киян і гостей столиці. Проєкти мають бути некомерційними (за винятком соціального підприємництва), аполітичними і нерелігійними, спрямованими на покращення якості життя мешканців Києва або розвиток міста.

Умови: у межах першої грантової хвилі Urban Space 500 віддаватиме перевагу фінансуванню декількох менших проєктів з рекомендованою сумою гранту до 40 – 50 тисяч гривень
Дедлайн: 15 грудня

Волонтерство в Німеччині

НГО «Стелла» шукає учасника для довгострокового волонтерства на тему освіти в Берліні (Німеччина). До участі запрошують людей до 30 років, яким цікава тема проєкту – International Education & Facility Management.

Умови: проєкт фінансує Європейська Комісія, а отже, усі витрати на проживання, харчування, транспорт, кишенькові витрати і страхування забезпечує грант
Коли, де: 1 липня 2020 – 31 червня 2021, Берлін
Дедлайн: якомога швидше

Весняна школа на тему The Impact of the Political on Archaeological Research

Тема школи – «Вплив політики на археологічні дослідження». Заявки приймають від науковців і студентів, які вивчають історію мистецтв, недавніх випускників аспірантури та молодих викладачів.

Умови: організатори забезпечують доїзд і проживання, а також добові в розмірі 43 доларів
Коли, де: 6–11 квітня 2020, Софія (Болгарія)
Дедлайн: 15 грудня

Конкурс стипендій для 3D-дизайнерів

Flat Pyramid пропонує стипендію кандидатам, яким цікава комп’ютерна графіка або суміжні дисципліни. Претендувати на стипендію можуть усі, хто вивчає 2D або 3D комп’ютерну графіку, анімацію, дизайн; 3D-художники, 3D-модельєри, професіонали у сфері комп’ютерної графіки, мультиплікатори, дизайнери, професіонали, що працюють у сфері графіки. Для участі потрібно створити акаунт у Flat Pyramid і опублікувати будь-яку кількість 3D-моделей.

Умови: розмір стипендії – 1000 доларів
Дедлайн: відкритий

workspace

Конкурс від компанії British Petroleum

Як збільшити частку відновлюваної енергії до 2030 року? Компанія British Petroleum оголошує конкурс Lead 2030 Challenge for SDG 7. Його мета – виявлення і підтримка інноваційних рішень у галузі відновлюваної енергії з потенціалом збільшення її частки у глобальному енергетичному балансі. До участі запрошують молодих новаторів, які працюють над удосконаленням сучасних відновлюваних технологій, як-от сонячна, вітрова енергетика та біопаливо, досліджують нові технології для створення відновлюваних джерел енергії майбутнього, збільшують доступність відновлюваної енергії в країнах, що розвиваються.

Умови: переможець отримає грант у розмірі 50 тисяч доларів США, а також наставництво від фахівців British Petroleum тривалістю один рік
Дедлайн: 5 січня

Тренінговий курс у Латвії

Третій тренінг програми YOCOMO для молодіжних працівників, що вже мають досвід роботи з міжнародною мобільністю та хочуть розвивати свої компетенції за моделлю ETS (European Training System).

Умови: організатори покривають усі витрати на харчування, проживання і проїзд
Коли, де: 2–8 березня 2020, Юрмала (Латвія)
Дедлайн: 6 січня

Міжнародний конкурс Ideas Change Lives

British Council шукає організації, групи й таланти для співпраці у сфері створення інноваційних цифрових рішень. Конкурс Ideas Change Lives – реальний шанс змінити світ і поліпшити життя знедолених людей. До участі слід представити ідею проєкту, що може покращити життя сотень або тисяч людей. Брати участь можуть як поодинокі конкурсанти, так і компанії (групи конкурсантів, організації, установи, асоціації) будь-якого розміру, з будь-якої точки світу.

Умови: двоє переможців отримають 20 000 фунтів стерлінгів. Також кожен переможець зможе співпрацювати з British Council для створення прототипу своєї ідеї. Щойно прототип буде готовий, встановлюються довгострокові партнерські відносини
Коли, де: протягом року, світ
Дедлайн: 10 січня

Грантова програма «Аналітика культури» від Українського культурного фонду

Грантова програма проєктів, що має на меті компенсувати брак знань про стан справ і перспективи розвитку секторів культури та креативних індустрій. До участі приймають проєкти у секторах: візуальне мистецтво; аудіальне мистецтво; аудіовізуальне мистецтво; дизайн та мода; перформативне та сценічне мистецтва; культурна спадщина; література та видавнича справа; культурні та креативні індустрії.

Умови: фінансова підтримка проєктів. Бюджет програми ‒ 20 млн грн
Дедлайн: 15 січня

U.S. Government Public Diplomacy Small Grants Program – Culture and Youth Projects

Посольство США в Києві оголосило Програму малих грантів громадської дипломатії для підтримки проєктів у сфері культури та підтримки молоді на 2019–2020 рр. Залежно від наявності коштів, Посольство США надаватиме малі гранти українським та американським організаціям, що мають статус неурядових і неприбуткових.

Умови: гранти на реалізацію проєктів
Дедлайн: 13 січня, 13 квітня, 6 липня

International Radio Playwriting Competition

Конкурс сценаріїв радіоп`єс від British Council Ukraine та BBC World Service із нагородою у 2500 фунтів стерлінгів. До участі запрошують драматургів, старших за 18 років. Конкурсантам слід написати сценарій радіоп`єси тривалістю до 53 хвилин (9 – 10 тис. слів) на будь-яку тему; мова п’єси – англійська.

Умови: нагорода 2500 фунтів стерлінгів та поїздка до Лондона на церемонію нагородження
Дедлайн: 31 січня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus