Можливості грудня

boy

Добірка можливостей грудня від «Студвею»: волонтерство у соціальній сфері в Туреччині, стажування для жінок у сфері комунікацій і можливість виграти грант на саміт у Бразилії

Kupcinet-Getz International Science School

Літня школа Kupcinet-Getz International Science School запрошує студентів бакалаврату взяти участь у дослідницьких проектах з математики, фізики, хімії та суміжних дисциплін. Учасники програми зможуть стати частиною дослідницької групи Інституту Вейцмана і дістануть змогу працювати в лабораторії під керівництвом досвідчених науковців.

Умови: організатори забезпечують проживання в гуртожитку всім учасникам програми. Також кожен студент отримає стипендію в обсязі 500 шекелів на тиждень. Студенти самі повинні сплатити авіапереліт.
Коли, де: 13 червня – 8 серпня, Реховот, Ізраїль
Дедлайн: 24 грудня

Реклама

Літня школа для молодих викладачів

The Summer Institute for Israel Studies у Schusterman Center – єдина у своєму роді програма, присвячена розширенню досліджень Ізраїлю на глобальному рівні. До участі запрошуються молоді викладачі. Протягом одного тижня програми учасники відвідуватимуть семінари, зосереджені на ізраїльському суспільстві, політиці, культурі, іноземних справах, дипломатії, і розроблятимуть навчальні плани. Після резиденції на учасників чекає 10-денний тур по Ізраїлю за участю представників єврейських та арабських політиків і лідерів громад.

Умови: організатори оплачують авіапереліт до Ізраїлю й назад, проживання та харчування, а також видають стипендію 2 500 $
Коли, де: 11 червня – 3 липня, США, Ізраїль
Дедлайн: 31 січня

Магістратура з політології та конфліктології в Університеті Нотр-Дам (США)

Kroc Institute for International Peace Studies запрошує іноземних студентів на магістратуру в Університеті Нотр-Дам, штат Індіана, США. Програма готує фахівців у галузі політології, менеджменту й конфліктології.

Умови: програма покриває вартість навчання, проживання і харчування студентів
Програма передбачає 2 роки навчання в Саут-Бенд, Індіана, США, + 6 місяців стажування в Азії, Африці, Латинській Америці, Середньому Сході або США.
Дедлайн: 15 грудня

computer

New Europe College Fellowship

New Europe College у Румунії надає стипендії на 2019/2020 навчальний рік. Стипендію можуть отримати молоді вчені й дослідники, які працюють у галузі гуманітарних, соціальних та економічних наук. Стипендіати працюватимуть над власними проектами й братимуть участь у наукових заходах.

Умови: щомісячна стипендія в обсязі 750 €, оплата проживання в Бухаресті, покриття тревел-витрат до Бухареста й назад, а також для сезонних свят. Стипендіати також матимуть вільний доступ до бібліотеки NEC та електронних ресурсів / бази даних.
Коли, де: 5-10 місяців (початок програми – у жовтні 2019), Бухарест, Румунія
Дедлайн: 7 грудня

The Youth Ag Summit

Якщо тобі від 18 до 25 років, ти вільно володієш англійською мовою і маєш ідею, як прогодувати дедалі більше населення планети, то бери участь у конкурсі відеороликів і виграй грант на саміт у Бразилії.
Для участі слід надіслати коротке відео, у якому потрібно висвітлити ідею вирішення проблеми нестачі харчових продуктів у контексті Цілей сталого розвитку ООН.

Умови: організатори покривають усі кошти на участь у саміті в Бразилії (транспорт, проживання, харчування)
Коли, де: 4-6 листопада 2019, Бразилія
Дедлайн: 10 січня

Конкурс журналістських матеріалів на тему реформ

Конкурс журналістських матеріалів від «Центру “Ейдос”» під назвою «Медична та освітня реформи: міфи, правда та виклики». До участі приймаються репортажі, розслідування, фоторепортажі, інтерв’ю або серії публікацій. Матеріали мають бути підготовлені та оприлюднені в друкованих, радіо- та онлайн-ЗМІ в період з 1 квітня по 14 грудня 2018.

Умови: кожен з 10 переможців отримає сертифікат на купівлю техніки, потрібної для журналістської діяльності, в одному з магазинів техніки на суму, еквівалентну до 500 €
Дедлайн: 16 грудня

workspace

Empower – онлайн-стажування для жінок

Empower – програма для жінок і дівчат, які бажають набути навичок і досвіду у сфері комунікацій, публікацій, цифрової журналістики, особистого брендингу, онлайн-маркетингу та адвокатури. Основна мета програми – розширити права й можливості жінок по всьому світу за допомогою навчання. Мова програми – англійська. Вибрані учасниці дістануть змогу працювати під керівництвом експертів. Стажування відбуватиметься віддалено, тому загалом стажисти виконуватимуть усі завдання вдома, інколи потрібно буде здійснити невелику поїздку.

Умови: стажування неоплачуване
Коли, де: протягом 3 місяців, в онлайн
Дедлайн: 15 грудня

Student journalist prize

Журналістський конкурс для студентів від організаторів Taiwan Film Festival. Для участі потрібно написати огляд одного з фільмів, запропонованих організаторами. Робоча мова – англійська. Роботи переможців будуть опубліковані на офіційному сайті і в брошурі фестивалю. Переможці отримають грошову премію і будуть нагороджені на відкритті фестивалю у квітні 2019.

Дедлайн: 20 грудня

Волонтерство в Туреччині

Організація «Стелла» шукає учасника на короткостроковий ЄВС-проект у соціальній сфері в Туреччині від партнерів Sof Dagi. Під час програми волонтер працюватиме з дітьми, підлітками і допомагатиме в організації соціальних проектів.
Резюме й мотиваційний лист надсилай на адресу evs@ngo-stella.org з темою «EVS in Sof Dagi».

Умови: проект фінансується програмою Erasmus+. Усі витрати на страхування, проживання, харчування, а також тревел-витрати, покриваються. Доброволець також отримуватиме кишенькові гроші.
Коли, де: початок проекту – січень 2019, тривалість – 59 днів, Туреччина
Дедлайн: 30 листопада

Стипендійна програма уряду Швейцарії

Federal Commission for Scholarships for Foreign Students Швейцарії надає стипендію іноземним ученим і представникам сфери мистецтва. Стипендія виплачується представникам усіх дисциплін для навчання на аспірантурі, здобуття докторського ступеня (PhD) або проведення досліджень. На стипендію можуть претендувати кандидати, які мають ступінь магістра або кандидата наук.

Умови: стипендія складається зі щомісячних фінансових виплат, оплати навчання, страхування й перельоту, забезпечення проживанням
Коли, де: 2019/2020 навчальний рік, Швейцарія
Дедлайн: 15 грудня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus