Можливості грудня

man

Волонтерство у соціальній сфері в Польщі, міжнародний обмін Nikolas’ Helpers і літня школа з комп’ютерних наук у Швейцарії.

Стипендія від університету New Europe College

Університет New Europe College у Румунії надає стипендії на 2018/2019 навчальний рік. Стипендію можуть отримати молоді вчені та дослідники, які працюють у галузі гуманітарних, соціальних і економічних наук.

Умови: щомісячна стипендія, оплата проживання та навчальних матеріалів
Коли, де: 2018/2019 навчальний рік, Румунія
Дедлайн: 7 грудня

Реклама

Волонтерство в Румунії

Громадська організація «Буковинська агенція регіонального розвитку» шукає волонтера для довгострокового проекту на тему екології. Повний опис проекту можна знайти за лінком. Для участі надсилайте на адресу evs@bard.cv.ua мотиваційний лист та CV у форматі Europass.

Умови: повне покриття витрат програмою Erasmus+ та приймальною стороною – 100% коштів на проживання, харчування, кишенькові витрати, медичне страхування, місцевий транспорт (+8 безкоштовних квитків на місяць із міста Дрегешань до Римніку-Вилча, що є адміністративним центром повіту), підтримка у вивченні мови, віза і 100% витрат на проїзд до місця проекту і назад (у межах бюджетного ліміту)
Коли, де: з 16 квітня 2018 по 15 квітня 2019 року (12 місяців), місто Дрегешань, Румунія
Дедлайн: 1 грудня

Літня школа з лідерства та міжнародної співпраці у США

Літня школа лідерства і міжнародного співробітництва Гансен – це міжнародна програма, яку фінансує фонд Fred J. Hansen Foundation. Школа забезпечує учасників унікальним досвідом лідерства та міжнародного співробітництва. Студенти з будь-якої країни можуть набути відмінних знань і незабутнього досвіду в тритижневій літній школі.

Умови: учасник отримуватиме стипендію
Коли, де: протягом трьох тижнів (дати уточнюйте в організаторів), Сан-Дієго, США
Дедлайн: 9 січня

pexels-photo-56759

Соціальне волонтерство у Польщі

Організація Foundation of Social Changes «Creative» у Гдині, Польща, шукає волонтера на 12 місяців для роботи з дітьми, молоддю і дорослими. Приймальна організація проводить заходи для людей з локального співтовариства, схильних до соціального відчуження. У межах проекту волонтер наглядатиме за наявними проектами й підтримуватиме їх, а також реалізуватиме нові.

Умови: стандартні для ЄВС-проектів – покриття витрат програмою Erasmus+ і приймальною стороною, а саме 100% коштів на проживання, харчування, кишенькові витрати, медичне страхування, місцевий транспорт
Коли, де: з 1 лютого на 12 місяців, Гдиня
Дедлайн: 3 грудня

Emile Boutmy Scholarships

Стипендійну програму Emile Boutmy Scholarships розробив університет Sciences Po (Париж) для підтримки найкращих студентів, які не є представниками країн ЄС і вперше вступають до університету на одну з програм бакалаврату або магістратури. 

Умови: є можливість виграти грант на навчання в обсязі 19 000 € на три роки
Коли, де: з початку навчального року, Франція
Дедлайн: 3 січня/26 квітня 2018 року

Літня школа з комп’ютерних наук

Університет ETH Zurich організовує літню школу для студентів (бакалаврів і тих, хто тільки вступив на магістратуру). Школа орієнтована на студентів, що навчаються на спеціальностях, пов’язаних з комп’ютерними науками.

Умови: є можливість виграти стипендію
Коли, де: 1 липня – 31 серпня 2018 року, Цюрих, Швейцарія
Дедлайн: 31 грудня

pexels-photo-354951

Kupcinet-Getz International Summer School

Студенти-бакалаври, які навчаються за спеціальностями «Математика», «Хімія», «Фізика», «Природничі науки», мають можливість взяти участь у літній школі, яка щороку збирає найкращих студентів з усього світу. Заявку можна подати онлайн.

Умови: учасники отримуватимуть стипендію в обсязі 500 нових шекелів на тиждень + безкоштовне проживання
Коли, де: 10 червня – 3 серпня 2018 року, Ізраїль
Дедлайн: 24 грудня

Міжнародний молодіжний обмін з громадського активізму Nikolas’ Helpers

«Центр євроініціатив» запрошує молодь взяти участь у міжнародному молодіжному обміні Nikola’s Helpers. В обміні візьме участь молодь з Польщі, України, Італії та Грузії. Результатом молодіжного обміну буде вистава, організована на День святого Миколая учням спеціалізованої школи для дітей з вадами слуху. Ідея полягає в залученні дітей до інтерактивної театральної вистави та спілкування. Для участі в молодіжному обміні потрібно заповнити анкету.

Умови: організатори покривають проживання, харчування і проїзд до місця проведення; організаційний внесок – 300 грн
Коли, де: 11-21 грудня, місто Охтирка, Сумська область
Дедлайн: якомога швидше

TRACE Prize for Investigative Reporting

Міжнародний конкурс матеріалів від Trace International, Inc. для репортерів, журналістів та інших медійників, що висвітлюють тему хабарів у бізнесі. Онлайн-форму для участі та детальну інформацію шукайте на офіційному сайті.

Умови: головний приз – 10 000 $
Дедлайн: 31 січня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus