Можливості грудня

хлопець

Викладай англійську в Еквадорі, стань волонтером у Польщі або Чехії та навчайся на аспірантурі у Швейцарії.

Стань ЄВС-волонтером у Чехії

Харківська НГО «Стелла» шукає волонтера на довгостроковий проект, пов’язаний із роботою з молоддю. Більш детально ознайомитись із проектом можна за посиланням. Щоб подати заявку на проект, зроби відео тривалістю 30 секунд та заповни анкету.

Умови: Вік учасників – 18-30 років. Витрати на транспорт, харчування, проживання, страхування та кишенькові гроші забезпечуються грантом від Європейської комісії.
Коли, де: Чехія, 1 листопада 2017 – 30 жовтня 2018 року.
Дедлайн: 15 грудня.

Реклама

Молодіжний саміт із практики йоги та медитації

Молодіжний саміт із практики медитації та йоги, що відбудеться в Тірані, Албанія. До участі запрошують усіх охочих, зацікавлених тематикою.

Умови: проживання та харчування учасники покривають самостійно.
Коли, де: Албанія, 15-18 грудня.
Дедлайн: набір наразі відкрито.

Аспірантура для економістів у Швейцарії

Висококваліфіковані випускники магістратури можуть подавати заявки на продовження навчання на аспірантурі за спеціальністю економіка в Zurich Graduate School of Economics. Необхідно подати наступні документи: копії дипломів, CV, оцінки, результати GRE, результати TOEFL, мотиваційний лист, зразок наукового есе, мінімум два рекомендаційні листи.

Умови: розмір гранту: CHF 42, 500 на рік; покриття витрат на навчання.
Коли, де: Швейцарія, початок обраного семестру.
Дедлайн: 31 січня.

робоче місце

Міжнародна зимова школа у сфері управління проектами

Відкрито набір учасників до I Міжнародної зимової школи Agile Project Management. Agile – це гнучкий підхід до управління проектами, у яких вимоги до продукту чи сервісу змінюються з наростаючою швидкістю. Сфера застосування Agile: маркетинг, реклама, ІТ, дизайн, освіта і т. д.

Умови: €80, що включає: харчування, інформаційні та навчальні матеріали, фірмовий одяг, канцелярію. Екскурсійна програма оплачується окремо.
Дедлайн: 23 січня.

ЄВС-проекти у Польщі

Стань ЄВС-волонтером на одному із довготривалих проектів у Польщі. Проекти мають різну тематику – соціальну, історичну, культурно-освітню. Протягом року волонтери будуть працювати на обраному проекті в одній з організацій Польщі:

  • у Гданську «Музей Штутгоф»: робота в архіві, допомога в педагогічному відділі, відвідування літніх людей;
  • у Кракові освітній центр «Радісна новина 2000»: допомога у проведенні занять та тренінгів для учнів і молоді, робота в офісі, відвідування літніх людей;
  • у Кракові «Мальтійський центр допомоги дітям з обмеженими можливостями та їхнім родинам»: робота з дітьми з аутизмом і ДЦП під час музикотерапії та в басейні;
  • в Освенцимі «Єврейський центр»: проведення тренінгів та екскурсій, зокрема англійською, допомога в офісі;
  • в Освенцимі «Міжнародний дім зустрічей для молоді»: офісна робота, робота над перекладами, опіка екскурсійних груп, участь в освітніх тренінгах;
  • у Любліні «Брама Гродська – Театр NN»: допомога в офісі, робота над перекладами, участь у тренінгах та різних культурно-освітніх заходах;
  • у Варшаві «Єврейська община»: допомога в дитячому садку, робота з літніми людьми;
  • у Лодзі «Максимільян Кольбе верк»: відвідування літніх людей, допомога по господарству, розвезення з монастиря по домівкам для них обідів.

Для участі заповни анкету.

Умови: стандартні для ЄВС-проектів, учасникам покривають проживання, харчування, трансфер та виплачують кишенькові витрати.
Коли, де: Польща, з 01.09. 2017 по 31.08. 2018.
Дедлайн: 31 січня.

робоче місце 4

Культурний обмін у Марокко

Проект культурного обміну у Марокко, який влаштовує молодіжна організація ACCIÓN BALEAR. Мета – познайомити учасників з марокканською культурою та її особливостями на півдні країни (у районі пустелі Сахара). У програмі також мультикультурна вечірка напередодні Нового року та подорож до пустелі.

Умови: участь €270, що покриває проживання та харчування Усі деталі уточнюй за адресою – ma.sancho@accionbalear.org.
Коли, де: 26 грудня- 2 січня, Марокко.
Дедлайн: 12 грудня.

Літня освітня програма університету Лозанни

Студенти-бакалаври природничих спеціальностей запрошуються до участі в літній школі, яку організовує Федеральний політехнічний інститут Лозанни (Ecole polytechnique federale de Lausanne). На момент участі в програмі студенти мають завершити щонайменше 2 курси університету. Програма розрахована на студентів, які навчаються за спеціальностями «біологія», «фізика», «хімія», «біохімія», «комп’ютерні науки» та планують продовжувати своє навчання в галузі «наук про життя».

Умови: стипендія, забезпечується проживання, витрати на подорож, візова підтримка.
Коли, де: 3 липня – 25 серпня 2017 року, Лозанна, Швейцарія.
Дедлайн: 31 січня.

дівчинка

Міжнародний молодіжний форум у Токіо

Молодь з усього світу віком від 18 до 28 років запрошують до участі у молодіжному форумі Design Our Future. Це можливість для людей, зацікавлених у галузі міжнародного розвитку, зустрітися один з одним, дізнатися про ситуацію в інших країнах, обмінятися ідеями, обговорити зміни у суспільстві та створити проекти змін.

Умови: є можливість виграти стипендію, що покриє усі витрати.
Коли, де: 12 – 19 березня 2017 року, Токіо, Японія.
Дедлайн: 27 листопада.

Викладай англійську в Еквадорі

Волонтерська програма викладання англійської в Еквадорі. Програма проводиться на постійній основі – щороку в період з вересня по червень. Мінімальна тривалість – 3 місяці.
Щоб взяти участь, необхідно володіти англійською, мати базове знання іспанської мови. Досвід викладання, досвід роботи з дітьми та наявність сертифікатів ESL/TEFL є перевагою. Також необхідно надати документ про несудимість та довідку про стан здоров’я.

Щоб взяти участь у проекті, необхідно заповнити анкету. Організатори зв’яжуться з вами протягом 1-2 тижнів. У разі позитивної відповіді, майбутніх волонтерів запрошують пройти невелике інтерв’ю у Skype.

Умови: волонтерам надається безкоштовне харчування та проживання в місцевій родині. Детальнішу інформацію можна дізнатися, написавши листа на електронну адресу info@teach-english-volunteer.com.
Коли, де: Еквадор, протягом року.
Дедлайн: відкритий протягом року.

Edinburgh Excellence Scholarship

Единбурзький університет проводить набір на стипендіальну програму, яка покриває навчання у літній школі для талановитих студентів. Для отримання стипендії учасник повинен надати докази особливих заслуг та відмінної академічної успішності.

Умови: стипендія покриває усі витрати.
Коли, де: літо 2017, Великобританія.
Дедлайн: 31 березня.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus