Дайджест можливостей на грудень

зима

Довготривале волонтерство в сонячній Італії та Іспанії, Школа міжнародної журналістики, стипендія на навчання в Токіо й інші корисні можливості грудня. Поспішайте скористатися!

Тренінг від Deutsche Welle Akademie для громадських активістів

Тренінг від Deutsche Welle Akademie для громадських активістів «Професійна громадянська журналістика – як отримувати та розповсюджувати інформацію». Якщо ви займаєтесь активною громадською діяльністю, відчуваєте потребу займатися збором і поширенням інформації на високому рівні, але не є професійним журналістом, у вас є можливість отримати знання та практичний досвід від провідних тренерів Німеччини й України. Тренінг проводиться для мешканців Одеси, Одеської області, а також Миколаєва та Херсона.

Коли, де: 12-13 грудня, Одеса.

Умови: витрати на дорогу, проживання та харчування покриваються організаторами.

Дедлайн: якомога швидше.

Реклама

Навчальні поїздки «Польський досвід місцевого самоврядування: уроки для України»

Фонд «Відкрий Україну» у партнерстві з польською Фундацією «Інститут східноєвропейських досліджень» запрошують до участі в серії навчальних поїздок до Польщі з метою обміну досвідом у сфері місцевого самоврядування. Загалом організують три навчальні поїздки, кожна з яких триватиме до п’яти днів.

Коли, де: 21-26 січня, Польща.

Умови: організатори покривають всі витрати, пов’язані з навчальною поїздкою (проїзд, проживання та харчування під час перебування в Польщі), окрім витрат на страхування, а також витрат, пов’язаних з отриманням візи.

Дедлайн: 2 грудня.

дарт

Стань ЄВС-волонтером в Іспанії

Можливість поїхати на довготривале волонтерство в Іспанію. Доброволець працюватиме в організації, метою якої є підтримка та розширення прав і можливостей для молодих людей та активна участь на місцевому та європейському рівнях.

Основними видами діяльності є навчання в рамках неформальної освіти для виявлення в людей поваги, солідарності, толерантності під гаслом «Усі рівні, усі різні».

Коли, де: серпень 2016-квітень 2017.

Умови: стандартні для ЄВС-проектів, організатори покривають вартість проживання, харчування та щоденні витрати.

Дедлайн: 5 грудня.

Тренінг для проектних менеджерів і тренерів

Тренінговий курс, сфокусований на філософії та методології неформального навчання. До участі запрошуються молодіжні працівники, лідери, тренери та проектні менеджери.

Коли, де: 5-13 січня, Чехія.

Умови: участь безкоштовна, організатори забезпечують учасників проживанням та харчуванням і повертають гроші за дорогу.

Дедлайн: 7 грудня.

Базова ФРІ Школа

2-денна «Базова ФРІ-Школа», на якій ви дізнаєтеся більше про громадську активність, постановку мети та керування часом, проектний менеджмент, лідерство, роботу зі ЗМІ та фандрайзинг. Тренінги проводитимуть спеціалісти з різних куточків України.

Коли, де: 12-13 грудня, Запоріжжя.

Умови: участь безкоштовна.

Дедлайн: 8 грудня.

зима

Волонтерство в Італії

Вакансія для ЄВС-волонтерів на два проекти в Італії, пов’язані з молоддю та соціальною інтеграцією.

Коли, де: початок проектів у 2016 році, Італія.

Умови: стандартні для ЄВС-проектів, організатори покривають вартість проживання, харчування та щоденні витрати.

Дедлайн: 10 грудня.

Тренінг Eastern Express 2016

Тренінговий курс Eastern Express 2016 запрошує до участі молодих працівників, нещодавніх випускників і представників громадських організацій. Мета тренінгу – пошук партнерів майбутніх заходів у рамках програми Erasmus+, обмін досвідом і налагодження нових контактів між учасниками.

Коли, де: 7-12 лютого, Грузія.

Умови: участь безкоштовна, організатори забезпечують учасників проживанням, харчуванням і повертають гроші за дорогу.

Дедлайн: 13 грудня.

Стипендії для навчання у Швейцарії

Цюрихський університет щорічно виділяє стипендії для іноземних студентів, які бажають навчатися на програмах магістратури. Заявки приймаються на всі спеціальності університету.

Де: Швейцарія.

Умови: грант на навчання у Швейцарії.

Дедлайн: 15 грудня.

Конференція Architecture, Democracy and Emotions since 1945

Усі зацікавлені можуть подаватися на участь у конференції на тему демократії та розбудови світу від 1945 року. Для участі слід надіслати мотиваційний лист і резюме.

Коли, де: 25-27 травня, Німеччина.

Умови: покриваються кошти на дорогу та проживання, участь безкоштовна.

Дедлайн: 15 грудня.

журнал

Навчальна програма стажування у Франції на тему громадянської освіти

Проект «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) оголосив набір кандидатів для участі у програмі стажування на тему «Громадянська освіта: пошук нових підходів до успішного впровадження Національної програми громадянської освіти в Україні» у Франції. Знання англійської/французької мови не вимагається, під час програми з групою працюють перекладачі.

Коли, де: 9-16 квітня, Франція.

Умови: всі витрати учасників покриваються проектом.

Дедлайн: 15 грудня.

Міжнародна зустріч для молодих журналістів

Максиміліан-Кольбе-Верк запрошує молодих журналістів з Німеччини, Польщі та інших країн Центральної та Східної Європи до участі у Міжнародній нараді на тему «Close-up in Auschwitz 2016». Проект націлений на молодих людей, які пов’язують своє майбутнє з журналістикою.

Коли, де: 22-28 січня, Польща.

Умови: участь − €50, витрати на проживання і харчування покриваються організаторами.

Дедлайн: 30 грудня.

Літня школа з історії освіти

Літня школа з історії освіти оголосила прийом заявок. Участь можуть брати аспіранти, які зацікавлені темами історії, прогресу та майбутнього освіти.

Коли, де: 9-12 червня, Нідерланди.

Умови: участь безкоштовна, організатори забезпечують учасників проживанням і харчуванням.

Дедлайн: 31 грудня.

журнали

Greifswald International Students Festival 2016

Студентський міжнародний фестиваль у Німеччині запрошує до участі всіх охочих. Мета події – залучення студентів з усього світу до діалогу про актуальні проблеми та ідеї. Цього року темою фестивалю є збереження навколишнього середовища.

Коли, де: 4-11 червня, Німеччина.

Умови: учасників забезпечують проживанням.

Дедлайн: 15 січня.

Школа міжнародної журналістики

Школа міжнародної журналістики «Україна – Грузія – Молдова: чи всі дороги ведуть до ЄС?», яку організовує Школа журналістики Українського католицького університету за підтримки MYMEDIA. Учасниками можуть стати студенти та молоді журналісти з України, Грузії та Молдови. Вони зберуться у Львові та матимуть нагоду попрацювати з українськими та зарубіжними експертами. Переможці конкурсу матеріалів, створених за підсумками проекту, у травні вирушать на тижневе стажування до Грузії.

Заявки для участі у відборі можуть подавати студенти 3, 4 і 5 курсів будь-яких спеціальностей, а також молоді журналісти віком до 26 років включно.

Коли, де: 25-27 лютого, Львів.

Умови: доїзд до Львова, житло і харчування учасників школи оплачують організатори.

Дедлайн: 20 січня.

Грант на навчання на магістратурі в Японії

Університет Токіо пропонує стипендії для іноземних студентів, які мають високі академічні досягнення у своїй галузі. Подаватися можуть студенти всіх спеціальностей.

Де: Японія.

Умови: грант на навчання у розмірі 150 000 йєн щомісяця.

Дедлайн: 30 квітня.

Фото: stock-up.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus